Elazığ Kız Öğrenci Yurdu

Elazığ Kız Öğrenci Yurdu

 Elazığ kız öğrenci yurdu Huzur Kız Öğrenci Yurdu Fırat Üniversitesine çok yakın:

Öğrencilerin en sıkıntı yaşadığı yol sorunu akıllardan kaldıracak şekilde Üniversiteye yakınlık mesafesi beş dakika süren yol öğrencilerin eğitim konusunda daha zamanlı ve programlı olmasını sağlıyor. Elazığ kız öğrenci yurdu öğrencilerimizin güvenlik açısından da oldukça önemli bir husustur. Rektörlüğe ise uzaklık mesafesi on dakikadır. Üniversitenin ana kapısının karşısında yer alan huzur kız öğrenci yurdu ulaşım konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacaktır. Ulaşım araçları konusunda genellikle her ilde sıkıntı yaşayan öğrenciler baz alınırsa bu ulaşım birinci derecede önemli bir husustur. Elazığ kız yurdu aramalarınızda Huzur Kız yurdunu tercih etmeniz bir çok avataj sağlamaktadır.Şehir merkezine gidilen ulaşım araçları ise yurdun bir üst sokağında iki dakikada bir geçmektedir. Uzaklığı ise on dakikadır. Yurdumuz mühendislik kampusune dokuz dakika, teknoloji kampusune 15 dakika, tıp fakültesine on beş dakika ve tüm kampuslere mesafe olarak beş ile on beş dakika yürüme mesafesidir. Adres olarak Abdullah paşa yolu üzerinde olup merkez noktalara yakın olan yurdumuzun konumu kolaylıkla karşınıza çıkmaktadır.

 

Güvenlik:  Huzur Kız Öğrenci Yurdumuzun her noktası güvenlik kamerası sistemi ile 24 saat güvendedir. Bununla beraber Yurdumuzun giriş kapısında güvenlik mevcuttur.

 

Sınırsız internet:

Huzur Kız Öğrenci Yurdumuzun sınırsız olarak internet kullanımı vardır. Bu avantaj öğrenciler için ciddi bir husustur. Sınırsız internet ile şehir dışından gelen öğrenciler aileleri ile görüntülü konuşarak özlem gidermelerini sağlıyoruz ve tabi ki birçok ödev ve derslerde öğrenim için öğrencilerin işine daha bir kolaylık sağlayıp araştırıp öğrenme konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacaklardır. İnternet sayesinde birçok bilgiye kolayca ulaşa bileceklerdir. Huzur Kız Öğrenci yurdu olarak öğrencilerimizin sosyalleşip bilgi konusunda ilerleme sağlaması için bu sınırsız internet kullanımı faydalı bir şekilde sağlanır.

 

24 Saat Sıcak Su:

Huzur Kız Öğrenci Yurdumuzun 24 saat sıcak suyu aktif haldedir. Bu sıcak suda öğrencilerimiz rahatça kullana bileceği 24 saat sınırsız faydalana bilmektedir. Her odamızda bulunan Banyo ve Lavabo avantajı ile sıcak suyu öğrencilerimiz daha rahat kullanım sağlayacaktır.

 

Fitnees ve Spor Salonu:

Öğrenciler sosyal aktivitelerini düzenli olarak kullanıp yararlanması için spor salonu vardır. Hem zihinsel olarak hem de bedensel olarak yorgunluklarını ata bilecekler. Elazığ kız yurdu Huzur yeni modern spor aletleri ile donanmış spor salonumuzda öğrencilerin ders stresini atacak eğlenceli ve sağlık açısından da bir o kadar önem taşıyan spor artık bulunduğu ortam da olacak. Öğrencilerimizin boş zamanlarını iyi şekilde değerlendirip kendini geliştirecek olan salonumuzda atlama ipi, barfiks barı, plates topu, 3+1 ses sistemi, iki adet koşu bandı, ekstrem egzersiz aletlerimiz mevcut durumdadır. Ses sistemi ile kendini fit hissedip stres atacak bir ortam sağlanılıyor.

 

Huzur Kız Öğrenci yurdumuzda sauna bulunmaktadır. Öğrencilerimiz için son derece konforlu ve sosyal aktivitelerini kullanacak şekilde rahat ve huzurlu günler geçirmesi temennisindeyiz. Sauna odamız öğrencilerin boş zamanlarını değerlendirip sağlık açısından da birçok faydası bulunur. Ev rahatlığını aratmayan yurdumuzun sauna odasında duş bulunmaktadır. Sağlık koşullarına uygundur. Son sistem teknoloji ile yapılan sauna odamız Haftada dört gün üçer saat değerli öğrencilerimize hizmet vermektedir. İçerisindeki malzemeler birinci sınıf malzemelerden kaçınılmadan yapılmıştır.

 

Teras keyfi:

Öğrencilerin en yoğun zaman geçirdiği en ferah ortam kurulduğu ve internetten sörf yaptığı Fırat Üniversitesi manzaralı dolu dolu anlar geçirdiği zamanların güzel bir şekilde kullanıldığı terasımız bulunmaktadır. Güvenli ortamı sayesinde boş zamanları en iyi ve en huzurlu geçirecek şekilde sağlandığı terasımızda çaylarını ve içeceklerini manzara karşısında zevkle yudumladığı terasımız mevcuttur. Eğlenceli, mutlu, huzurlu cıvıl cıvıl bir ortam Elazığ kız öğrenci yurdu ve manzara karşısında sizleri beklemektedir.

 

Ücretsiz su, elektrik, ısınma imkanı:

Huzur Kız Öğrenci Yurdunda Elektrik, su, ısınma ve temizlik hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanır öğrenciler. Bu konu ekonomik durumda öğrencilere iyi bir olanak sağlayacaktır Huzur Kız Öğrenci Yurdu öğrencilerin sağlığı için Hijyenik ortam sağlamaya özen göstermektedir. Yurdun öğrencilere sunmuş olduğu bu olanakları istedikleri şekilde 24 saat kullanma yetkisine sahip olacaktır. Öğrencilerin daha başarılı ve rahat bir şekilde günlerini geçirmesi için elektrik, su, ısınma ve temizlik hizmetlerine özen gösterilmektedir.

 

Kütüphane ve Ders Çalışma Odası:

Özel Huzur Kız Öğrenci yurdunun sunmuş olduğu kütüphane ve ders çalışma odası ile öğrencilerin eğitimine katkı sağlayıp daha iyi bir çalışma ortamı hazırlayarak derslerinde başarı sağlama olanağı oldukça yüksektir. Bu kütüphane ve ders çalışma odasından bütün öğrencilerimiz faydalana bilecektir. Ferah ortamda sessiz sakin kendilerini derse odaklaya bilmeleri için bu ortamı hazırladık. Bu durum öğrencilerin eğitim hayatında daha faydalı olacaktır. Huzur Kız Öğrenci Yurdunda öğrencilerin daha kaliteli bir yaşam ve sıkıntısız, sağlıklı, güvenli, konforlu, huzurlu bir öğrencilik hayatı geçire bilmeleri için en ince ayrıntılarına kadar dizayn edilmiş yurdumuza bekleriz.

Elazığ kız yurdu, Elazığ kız öğrenci yurdu

Bu yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir