Antalya Milli Eğitim Müdürü Kim?

Antalya Valimiz Sn. Ersin Yazıcı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Emre Çalışkan ile #LGS2022’de 500 tam puan alarak Türkiye 1.’si olan öğrencilerimiz ve ailelerini kabul etti.

Antalya eski Milli Eğitim Müdürü kim?

Hüseyin ER’s Tweets

10.02.2022 tarihi itibari ile görevinden ayrılan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin ER’in veda mesajına ulaşmak için: antalya.meb.gov.tr/www/il-milli-e…

Antalya il milli eğitim müdürü kim olacak?

10 Şubat 2022 tarihi itibarıyla Antalya İl Milli Eğitim Müdürü olarak görevime başlamış bulunmaktayım. Büyük bir inançla çıktığım mesleki yolculuğumda şehrimize ve ülkeme hizmet edecek olmanın büyük gururunu taşıyorum.

Antalya il milli eğitim müdürü değişti mi?

Mehmet ÇINAR/ANTALYA, (DHA) – ANTALYA’da 4 yıl görev yapan Yüksel Arslan’ın Diyarbakır Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanmasının ardından İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er atandı.

Muratpaşa ilçe milli eğitim müdürü kimdir?

2021-2022 Eğitim Öğretim yılının değerlendirildiği sene sonu Okul Müdürleri toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Erdem KAYA başkanlığında yapıldı.

Osman Nuri Gülay Kimdir?

Osman Nuri GÜLAY 1955 yılında Kayseri’de doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Kayseri’de tamamladıktan sonra Ankara Gazi Eğitim Enstitüsü Fen Bilgisi Bölümünden mezun oldu. 1977 yılında Develi İmam Hatip Lisesinde Kimya Öğretmeni olarak göreve başladı.

You might be interested:  Adana Öğrenci Kent Kart Ne Kadar?

Yüksel Arslan kimdir?

Yüksel Arslan (d. 27 Temmuz 1933, Eyüpsultan, İstanbul – ö. 20 Nisan 2017, Paris), Türk ressam. Kendi geliştirdiği teknikle çeşitli doğal malzemeleri kullanarak ürettiği ve arture adını verdiği resimlerle, özellikle Karl Marx’ın Kapital eserinin etkisiyle çizdiği Kapital serisiyle bilinir.

Antalya il müdürü kim?

İl Müdürümüz Fevzi TİMUR, 1971 yılında Hakkari’de doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini Hakkari’de tamamladıktan sonra 1992 yılında Akdeniz Üniversitesi Isparta Mühendislik Fakültesi Jeoloji Bölümünden mezun olmuştur.

Yavuz kala kimdir?

Yavuz KALA – İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı

Antalya il Milli Eğitim Müdürlüğüne kim atandı?

Antalya İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er görevden alınarak, Ankara’da Milli Eğitim Bakanlığı bünyesine çekilirken, yerine Akdeniz Üniversitesi Genel Sekreteri Emre Çalışkan getirildi.

Alanya Yusuf Yılmaz kimdir?

İlçe Milli Eğitim Müdürü 25.11.1974 Yılında Gazipaşa´da doğdu. İlkokulunu,Gazipaşa Yeşilyurt Cumhuriyet İlkokulu´nda okudu.

Antalya il Milli Eğitim Müdürü Emre Çalışkan nereli?

EMRE ÇALIŞKAN KİMDİR? 1983 yılında Antalya’da dünyaya gelen Emre Çalışkan, aslen Antalya’nın Korkuteli ilçesindendir. Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden 2005 yılında mezun oldu. Bir süre İngilizce öğretmenliği yaptıktan sonra Akdeniz Üniversitesinde yüksek lisansını tamamladı.

Irfan Zeki Er kimdir?

2014 yılında Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilen İrfan Zeki Er, 2015 yılında Başiskele’ye ilçe milli eğitim müdürü olarak atandı. Ancak eski ilçe milli eğitim müdürü Cemil Akkaya’nın aldığı göreve iade kararı nedeniyle İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne şube müdürü olarak kaydırıldı.

Kenan Yavuz MEB kimdir?

Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Kenan YAVUZ, 12 Temmuz 2021 tarihinde görevine başlamıştır.

Erdem Kaya kimdir?

Erdem Kaya, Edebiyat, Roman, Siyaset – Politika kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Bölgesel Sorunlar ve Türkiye, Sevgiye Ceza olarak sayılabilir. Erdem Kaya kitapları; BİLGESAM Yayınları, Pervane Yayınevi aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.

You might be interested:  Kyk Yurt Başvuruları Ne Zaman 2020 2021?

Aksu ilçe milli eğitim müdürü kimdir?

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman GÖKÇEN, Şube Müdürümüz Hasan KÜRLÜ ile birlikte Aksu Vali Ertokuş Bey Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğünün Gençlik Haftası kapsamında düzenlediği Gençlik Şöleni ve kermes programına katıldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.