Apple Eğitim Indirimi Ne Zaman Bitiyor?

Apple eğitim indirimi 2020 ne zamana kadar? Kampanya Dönemi: Kampanya Türkiye’de (“Kampanya Dahilindeki Ülke”), 9 Temmuz 2020 tarihinde başlar ve 29 Ekim 2020 ‘de biter (“Kampanya Dönemi”).

Apple eğitim kampanyası ne zamana kadar geçerli?

Kampanya Türkiye’de (“Kampanya Dahilindeki Ülke”), 16 Temmuz 2021’de başlar ve 11 Ekim 2021’de biter (“Kampanya Dönemi”). Kampanya Dönemi herhangi bir anda önceden bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir, sonlandırılabilir veya uzatılabilir.

Apple mağazasında eğitim indirimi oluyor mu?

Apple School Manager hesabı açtıktan sonra, 20 adet veya daha fazla uygulama satın almanız koşuluyla çoğu uygulamada geçerli yüzde 50 indirimden yararlanabilirsiniz.

Apple eğitim indirimi ne zaman 2022?

Apple’ın Avustralya, Yeni Zelanda, Brezilya ve Güney Kore için Okula Dönüş İndirimi 6 Ocak 2022’de başladı ve 14 Mart 2022’de sona erdi. 2021’de 7 Ocak’ta başladı ve 16 Mart 2021’de sona erdi.

Apple öğrenci indirimi kaç TL?

Apple Music Öğrenci Üyeliği

Deneme süresi bittikten sonra aylık 9,99 TL’ye öğrencilere özel abonelikten yararlanın.

Apple indirimleri ne zaman olur?

En Uygun Fiyatlı iPhone ve Mac’ler İçin Mayıs – Ekim Ayları

Ayrıca, Eylül ayında yeni iPhone tanıtıldığında bir önceki iPhone’un fiyatında Apple tarafından indirim yapılır.

You might be interested:  Kyk Yurt Basvurusu Ne Zaman?

Apple AirPods kampanyası bitti mi?

AirPods sahibi olun” açıklaması yapılıyor. Bu kampanyadan siparişe göre yapılandırılan modeller dahil olmak üzere eğitim mağazasından iMac, iMac Pro, MacBook Pro ve MacBook Air ile iPad Pro ve iPad Air alanlar yararlanabiliyor. İşte bu kampanya 11 Ekim tarihinde sona eriyor.

Apple öğrenci indirimi belge istiyor mu?

Hayır istemiyorlar. Ben Apple Destek’e ulaştıktan sonra istemişlerdi. Böyle durumlarda ödemeden önce istemeleri gerekiyor ama Apple garip bir şekilde zorunlu tutmuyor.

Apple öğrenci indirimi ne kadar ekşi?

ipad ve kalem için toplamda yaklaşık 100 tl indirim yapıyor.

Apple eğitim mağazası nedir?

-‘Apple’ın eğitime özel fiyatları sayesinde üniversite öğrencileri, üniversite öğrencisi için alışveriş yapan ebeveynler, üniversitede ve evde eğitim veren öğretim üyeleri ve tüm eğitim kurumu çalışanları Mac bilgisayarlarını, Apple yazılımlarını ve belli aksesuarları özel fiyatlarla alabilirler.

iPhone 14 Ne Zaman Çıkacak?

İPHONE 14 NE ZAMAN ÇIKACAK? Apple’ın eylül ayında yeni iPhone’un lansmanını yapması artık kurala dönüşmüş durumda. Bu nedenle yeni iPhone 14 ailesinin de Eylül 2022’de tanıtılacağını söyleyebiliriz.

Öğrenci için hangi MacBook?

MacBook Pro 13-inch

Taşınabilirliği ve gücü ile öğrencilere tam uygun diyebiliriz.

Apple çalışanlarına ne kadar indirim yapıyor?

Aslında, şirketin piyasaya sürdüğü tüm ürünleri satın alırsanız bir Apple çalışanı olmak karlı: Çalışan fiziksel mağazada satın alırsa% 10. Ürünü internetten satın alırsanız% 15.

iPad Air öğrenci indirimi ne kadar?

Mac %3, iPad %2 ve Apple Pencil 1. Nesil’de %7 Eğitim indirimi uygulanmaktadır. Üniversite Öğrencileri veya Üniversite Akademisyen ve öğreticiler eğitim müşterisi olarak nitelendirilmektedir. Öğrencilerin öğrenim durumu pasif ise kampanyadan faydalanamaz.

Samsung öğrenci indirimi nasıl?

Samsung Türkiye online satış sitesinde (https://shop.samsung.com/) %28’e varan öğrenci indirimi şeklinde bir kampanya var. Öğrenci e-posta adresiyle üye olunması şartıyla kampanyaya katılım sağlanabiliyor.

You might be interested:  Şartlı Eğitim Parası Ne Kadar Oldu 2022?

PT Apple güvenilir mi?

son derece güvenilir apple bayiisi. daha doğrusu eğitim çözüm ortağı. referanslarda gördüğüm kadarıyla bütün üniversiteler ürünlerini burdan temin ediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.