Apple Eğitim Indirimi Ne Zaman?

Apple eğitim indirimi 2020 ne zamana kadar? Kampanya Dönemi: Kampanya Türkiye’de (“Kampanya Dahilindeki Ülke”), 9 Temmuz 2020 tarihinde başlar ve 29 Ekim 2020 ‘de biter (“Kampanya Dönemi”).
2021’de Apple’ın Yüksek Öğrenim Teklifi (diğer adıyla Okula Dönüş İndirimi) 15 Temmuz 2021’de UK Education Store’da başladı. İndirim 11 Ekim Pazartesi gününe kadar sürdü.

Apple öğrenci indiriminden nasıl yararlanılır?

Apple School Manager hesabı açtıktan sonra, 20 adet veya daha fazla uygulama satın almanız koşuluyla çoğu uygulamada geçerli yüzde 50 indirimden yararlanabilirsiniz.

Apple öğrenci indirimi kaç TL?

Apple Music Öğrenci Üyeliği

Deneme süresi bittikten sonra aylık 9,99 TL’ye öğrencilere özel abonelikten yararlanın.

Apple indirimleri ne zaman olur?

En Uygun Fiyatlı iPhone ve Mac’ler İçin Mayıs – Ekim Ayları

Ayrıca, Eylül ayında yeni iPhone tanıtıldığında bir önceki iPhone’un fiyatında Apple tarafından indirim yapılır.

Apple AirPods kampanyası ne zaman bitiyor?

AirPods sahibi olun” açıklaması yapılıyor. Bu kampanyadan siparişe göre yapılandırılan modeller dahil olmak üzere eğitim mağazasından iMac, iMac Pro, MacBook Pro ve MacBook Air ile iPad Pro ve iPad Air alanlar yararlanabiliyor. İşte bu kampanya 11 Ekim tarihinde sona eriyor.

Apple öğrenci belgesi istiyor mu?

Hayır istemiyorlar. Ben Apple Destek’e ulaştıktan sonra istemişlerdi. Böyle durumlarda ödemeden önce istemeleri gerekiyor ama Apple garip bir şekilde zorunlu tutmuyor.

You might be interested:  Devlet Öğrenci Kredisi Ne Kadar?

iPad Air öğrenci indirimi ne kadar?

Mac %3, iPad %2 ve Apple Pencil 1. Nesil’de %7 Eğitim indirimi uygulanmaktadır. Üniversite Öğrencileri veya Üniversite Akademisyen ve öğreticiler eğitim müşterisi olarak nitelendirilmektedir. Öğrencilerin öğrenim durumu pasif ise kampanyadan faydalanamaz.

Apple personel indirimi yüzde kaç?

Aslında, şirketin piyasaya sürdüğü tüm ürünleri satın alırsanız bir Apple çalışanı olmak karlı: Çalışan fiziksel mağazada satın alırsa% 10. Ürünü internetten satın alırsanız% 15.

Apple eğitim mağazası nedir?

‘apple’ın eğitime özel fiyatları sayesinde üniversite öğrencileri, üniversite öğrencisi için alışveriş yapan ebeveynler, üniversitede ve evde eğitim veren öğretim üyeleri ve tüm eğitim kurumu çalışanları mac bilgisayarlarını, apple yazılımlarını ve belli aksesuarları özel fiyatlarla alabilirler.

iPhone ne zaman indirim yapacak 2022?

İşte 28 Nisan 2022 fiyat listesi Türk Telekom, iPhone 11’i kapsayan yepyeni bir kampanya düzenledi! Tam tamına 4 bin 445 lira indirim fırsatı sundu! Bu devasa indirimi sakın kaçırmayın!

Kara Cuma indirimi ne zaman 2021?

Her yıl olduğu gibi Black Friday 2021 de Şükran Günü’nden sonraki ilk cuma kutlanacak. Amerika, Kanada ve İngiltere gibi ülkelerde gündemde olacak Şahane Cuma günleri tüm dünya tarafından ilgiyle takip edilecek. Türkiye’de Şahane Cuma 26 Kasım 2021 gününe denk geliyor.

PT Apple güvenilir mi?

son derece güvenilir apple bayiisi. daha doğrusu eğitim çözüm ortağı. referanslarda gördüğüm kadarıyla bütün üniversiteler ürünlerini burdan temin ediyor.

Macbook alınca AirPods Hediye mi?

Apple’ın eğitim mağazasından seçili Mac veya iPad satın alan öğrenciler, ebeveynler, öğretmenler ve diğer eğitim personelleri, hediye 2.jenerasyon AirPods’a sahip olacak.

AirPods taksitle alınır mı?

Taksit Seçenekleri

(iPhone için taksitle satış seçeneği yoktur.) Ayrıca, Kredi Kartınız her iki program için uygun olduğu takdirde ödeme için puanlarınızı kullanabilir ve siparişin geri kalan kısmını taksitlendirebilirsiniz.

You might be interested:  Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Nerede?

AirPods 2 nesil ne kadar?

AirPods 2.Nesil MV7N2TU/A İle En Çok Karşılaştırılanlar

AirPods 2.Nesil MV7N2TU/A AirPods 2.Nesil ve Kablosuz Şarj Kutusu MRXJ2TU/A
Fiyat 2.020,00 TL 53 satıcı 2.549,00 TL 5 satıcı
Popülerlik 5. Popüler Bluetooth Kulaklık 6. Popüler Apple Bluetooth Kulaklık
Ortalama Puan 14 yorum 2 yorum
Aktif Gürültü Önleme Yok Yok

Leave a Reply

Your email address will not be published.