Apple Öğrenci Indirimi Nasıl Oluyor?

Apple Öğrenci İndirimi Nasıl Alınır? Öğrenci indirimi almak için öğrenciliğinizi kanıtlamanız gerekir. Öğrenci indirimi almak için Apple’ın Eğitim Mağazaları’na girerek satın alım işlemi sırasında öğrenci olduğunuzu doğrulamanız gerekir.

Apple öğrenci indirimi nasıl uygulanır?

Apple School Manager hesabı açtıktan sonra, 20 adet veya daha fazla uygulama satın almanız koşuluyla çoğu uygulamada geçerli yüzde 50 indirimden yararlanabilirsiniz.

Apple öğrenci indirimi kaç TL?

Apple Music Öğrenci Üyeliği

Deneme süresi bittikten sonra aylık 9,99 TL’ye öğrencilere özel abonelikten yararlanın.

2022 Apple öğrenci indirimi ne zaman?

Apple’ın Avustralya, Yeni Zelanda, Brezilya ve Güney Kore için Okula Dönüş İndirimi 6 Ocak 2022’de başladı ve 14 Mart 2022’de sona erdi. 2021’de 7 Ocak’ta başladı ve 16 Mart 2021’de sona erdi.

Apple eğitim indirimi ne zaman başlıyor?

Kampanya Türkiye’de (“Kampanya Dahilindeki Ülke”), 16 Temmuz 2021’de başlar ve 11 Ekim 2021’de biter (“Kampanya Dönemi”). Kampanya Dönemi herhangi bir anda önceden bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir, sonlandırılabilir veya uzatılabilir.

iPad Air öğrenci indirimi ne kadar?

Mac %3, iPad %2 ve Apple Pencil 1. Nesil’de %7 Eğitim indirimi uygulanmaktadır. Üniversite Öğrencileri veya Üniversite Akademisyen ve öğreticiler eğitim müşterisi olarak nitelendirilmektedir. Öğrencilerin öğrenim durumu pasif ise kampanyadan faydalanamaz.

You might be interested:  Şartlı Eğitim Parası Ne Kadar?

Apple çalışanlarına ne kadar indirim yapıyor?

Aslında, şirketin piyasaya sürdüğü tüm ürünleri satın alırsanız bir Apple çalışanı olmak karlı: Çalışan fiziksel mağazada satın alırsa% 10. Ürünü internetten satın alırsanız% 15.

Apple öğrenci belgesi istiyor mu?

Hayır istemiyorlar. Ben Apple Destek’e ulaştıktan sonra istemişlerdi. Böyle durumlarda ödemeden önce istemeleri gerekiyor ama Apple garip bir şekilde zorunlu tutmuyor.

Apple eğitim mağazası nedir?

‘apple’ın eğitime özel fiyatları sayesinde üniversite öğrencileri, üniversite öğrencisi için alışveriş yapan ebeveynler, üniversitede ve evde eğitim veren öğretim üyeleri ve tüm eğitim kurumu çalışanları mac bilgisayarlarını, apple yazılımlarını ve belli aksesuarları özel fiyatlarla alabilirler.

Öğrenci için hangi MacBook?

MacBook Pro 13-inch

Taşınabilirliği ve gücü ile öğrencilere tam uygun diyebiliriz.

Apple AirPods kampanyası ne zaman bitiyor?

AirPods sahibi olun” açıklaması yapılıyor. Bu kampanyadan siparişe göre yapılandırılan modeller dahil olmak üzere eğitim mağazasından iMac, iMac Pro, MacBook Pro ve MacBook Air ile iPad Pro ve iPad Air alanlar yararlanabiliyor. İşte bu kampanya 11 Ekim tarihinde sona eriyor.

iPhone 14 Ne Zaman Çıkacak?

İPHONE 14 NE ZAMAN ÇIKACAK? Apple’ın eylül ayında yeni iPhone’un lansmanını yapması artık kurala dönüşmüş durumda. Bu nedenle yeni iPhone 14 ailesinin de Eylül 2022’de tanıtılacağını söyleyebiliriz.

Apple Store takas yapıyor mu?

Evet. Apple aygıtlarını ve Apple’ın sahip olduğu markalara ait aygıtları istediğiniz Apple Store’da veya online olarak geri dönüştürme olanağı sunuyoruz. Aygıtlarınızın sorumlu bir şekilde geri dönüştürüldüğünden veya yeniden kullanılma şansına kavuştuğundan emin olabilirsiniz.

iPad 256 GB yeterli mi?

Videolar daha da fazla yer kaplar. Fotoğraflarınızı ve videolarınızı depolamak için yeni iPad Pro’nuzu kullanmayı planlıyorsanız, 256 GB depolama sürümünü düşünmek iyi bir fikir olacaktır.

You might be interested:  Öğrenci Kredileri Ne Kadar?

iPhone fiyatlarında indirim olacak mı?

iPhone modellerinde indirim beklenmiyor. ÖTV matrah düzenlemsi iPhone fiayt aralığını kapsamıyor. Dolayısıyla iPHone 11’de herhangi bir ÖTV indirimi söz konusu olmacak.

PT Apple güvenilir mi?

son derece güvenilir apple bayiisi. daha doğrusu eğitim çözüm ortağı. referanslarda gördüğüm kadarıyla bütün üniversiteler ürünlerini burdan temin ediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.