Avea Mobil Öğrenci Tarifesine Nasıl Geçilir?

MO yazıp 5555 e gönderin. MobilÖğrenci Tarifesi’nde olmayan faturasız müşteriler aboneleri, MO yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek MobilÖğrenci Tarifesi’ne ücretsiz olarak geçebilirler.

Mobil Öğrenci tarifesinde neler var?

Mobil Öğrenci Tarifesi’nde yurt içi her yöne yapılan indirimsiz aramaların dakikası 68,69 kuruştan, yurt içi her yöne yapılan SMS gönderimleri ise 49,38 kuruştan ücretlendirilmektedir.

Türk Telekom genç tarifeye nasıl geçilir?

MUZIK yazıp 5555 ‘e gönderin;

Yeni hat alarak ve numara taşıma ile Genç Mobil Tarifesi’ne gelen müşterilerden kayıt ücreti tahsil edilmez. Genç Mobil Tarifesi’nin geçiş ücreti faturalı hatlar için KDV ve ÖİV dahil 30 TL’dir. Faturasız hatlardan geçişler ücretsizdir.

Türk Telekom 27 TL paketler nasıl yapılır?

Paketten faydalanmak Selfy üyesi olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen paketi almak için YAZ FIRSATI TC Kimlik No yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin. Selfy Yaz Fırsatı Paketi’in aylık ücreti, son 30 gün içerisinde numara taşıma ve yeni hat tesisi yaparak gelenler için 27 TL’dir.

Avea Mobil Öğrenci tarifesi nasıl iptal edilir?

MobilÖğrenci’de tarife içindeki herkesle 1.000 dakika konuşmak bedava! Bu tarife artık kullanımda değil! 1111’e kayıt olmuş abonelerin, 10 dakikası 60 kuruş fiyatından yararlanmak istememeleri durumunda, IPTAL yazarak 1111’e ücretsiz kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.

You might be interested:  Eba Öğrenci Şifresi Nasıl Alınır?

Türk Telekom hangi tarifede olduğumu nasıl öğrenirim?

Cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girip “GUNCEL” yazarak 5555’e gönderin ya da *100#’yi tuşlayın. Cep telefonunuza gelecek olan mesaj ile son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarınızı öğrenebilirsiniz. Bu tutara vergiler, indirimler, son günlerdeki kullanımınız ve sabit ücret dahil değildir.

Genç tarifeye nasıl geçilir?

Genç Tarife’ye geçmek için, 25 yaş ve altında olduğunu kanıtlayan kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport) ile Turkcell Mağazalarına başvurman yeterli. Kullandığın hat kendi üzerine değilse bile Genç Tarife’ye geçebilir, avantajlarından yararlanabilirsin.

Türk Telekom faturalı tarifem bitti ne yapmalıyım?

Tarife değişikliği için kullanabileceğiniz kanallar:

  1. 444 5 444’ten Türk Telekom Müşteri Hizmetleri.
  2. Türk Telekom Mağazaları
  3. SMS ile kısa kod gönderimi.
  4. Online İşlem Merkezi’nde Tarife ve Taahhüt İşlemleri.

Türk Telekom aşmayan tarifeye nasıl geçilir?

Türk Telekom mağazalarına gelerek veya 444 1 444 müşteri hizmetleri aracılığı ile Yeni Aşmayan tarifelere geçiş yapabilirsiniz.

Türk Telekom 30 TL Paket nasıl yapılır?

Büyük Fırsat 2 GB Paketi ile 30 gün boyunca geçerli Her Yöne 1000 DK, Her Yöne 1000 SMS ve 2 GB Cepten İnternet sadece 30 TL! FIRSAT2GB yazıp 5555’e SMS gönderin, Büyük Fırsat 2 GB Paketi’niz cebinize gelsin!

Türk Telekom paketler 25 TL nasıl yapılır?

Her Yöne 750 Dakika Paketi ile yurtiçi her yöne 750 dakika sadece 25 TL! Siz de Avea’nın faturasız tarifelerine gelin ve HY750 yazıp 5555’e SMS gönderin, Her Yöne 750 Dakika Paketi’niz cebinize gelsin.

Türk Telekom 25 TL paketler faturasız nasıl yapılır?

Bu servis 2 gün öncesinin kullanım bilgilerini içerir. Her yöne 600 dakika ve 1.000 SMS ayda sadece 25 TL. Numaranızı taşıyarak, yeni hat alarak veya faturasız TT Mobil tarifelerinden geçiş yaparak TARAFTAR, Fenercell, GSMobile, TrabzonCell Muhteşem Tarifeler’den yararlanabilirsiniz!

You might be interested:  Öğrenci Pasaportu Ne Kadar Geçerli?

Türk Telekom tarife nasıl iptal edilir?

Tek bir mesajla paket iptali gerçekleştirmek isteyenlerin 5555 numaralı telefona ‘IPTAL’ yazdıktan sonra göndermeleri gerekiyor. Birkaç dakika içerisinde paket iptal etme işleminin onaylandığına dair mesaj gelecektir.

Tarifemi nasıl iptal ederim?

Faturalı ve faturasız hatlarda konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Online Self Servis’ten, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Cep Merkezleri’nden iptal edebilirsiniz.

Türk Telekom Paket iptal etme nasıl yapılır?

Bu işlem için telefonunuzdan *952# tuşlayarak şifre isteğinde bulunabilirsiniz. Türk telekom paketleri nasıl iptal edilir noktasında gelen şifre ile sisteme girerek üst menüden “tarife ve paketlerim” seçeneğinden istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.