Bip Yurt Dışında Nasıl Kullanılır?

Telefonunuzda BiP yüklü ise BIPBASLA yazıp 2477’ye mesaj atmanız BiP Yurt dışı paketini başlatmak için yeterlidir. Cihazınızda BiP yüklü değilse, önce işletim sistemine göre Google Play Store veya Apple App Store’dan BiP uygulamasını indiriniz.

BiP diğer operatörlere ücretli mi?

BiP mobil uygulamasını indirmek ücretsizdir. Turkcell abonesiyseniz; BiP’ten metin, fotoğraf ve video gönderimleriniz internet kotanızdan düşmez. Diğer paylaşımlarınız paketiniz varsa internet paketinizden, yoksa standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

BiP hat olmadan kullanılır mı?

BiP, akıllı telefonlarda operatör fark etmeksizin kullanılabilen bir uygulamadır. BiP bu iletişimi sağlayabilmek için telefonunuzun internet bağlantısını kullanır. BiP için herhangi bir üyelik ücreti ödemezsiniz.

BiP uygulaması hangi operatör kullanılıyor?

BiP’i tüm operatör kullanıcıları ücretsiz indirip kullanabilir. Üstelik BiP Turkcell, Turk Telekom ve Vodafone İletişim Pass kullanıcılarının internetinden harcamaz. İnternet paketiniz olmasa bile BiP’te kesintisiz iletişime devam edebilirsiniz.

BiP üzerinden arama ücretli mi?

BiP’ten tüm BiP’lileri rehberinizde kayıtlı olmasa dahi ücretsiz arayabilirsiniz. Turkcell’li BiP’liler ise aradıkları kişi BiPli olsun ya da olmasın fark etmeksizin BiP Her Yöne Arama yapabilir.

BiP bilgileri paylaşıyor mu?

BiP yasal bir yükümlülük dâhilinde ve gerek kendi haklarını, güvenliğini gerekse üçüncü kişilerin haklarını veya güvenliğini korumak amacıyla kişisel verileri sunmakla yükümlü olduğu yetkili mercilerle kullanıcı verilerini paylaşabilir.

You might be interested:  2021 Eğitim Yardımı Ne Zaman Yatacak?

BiP hangi ülkeye ait?

BiP; Turkcell tarafından iOS ve Android kullanıcıları için geliştirilen, herkesin ücretsiz şekilde kullanabileceği anlık mesajlaşma uygulamasıdır.

BiP uygulaması internetsiz nasıl kullanılır?

Üç şirketten yapılan ortak açıklamaya göre, iş birliği kapsamında Türk Telekom müşterileri BiP’i, Turkcell kullanıcıları ise Türk Telekom’un yeni nesil sosyal medya platformu Yaay’ı internet kotalarından harcama yapmadan kullanabilecek.

BiP uygulaması nasıl bir şey?

BİP uygulaması ile kullanıcılar, kaybolan mesaj, caps yaratma, mesajlaşma, grup mesajlaşması, konum paylaşma, oyunlar ve para transferi gibi özellikleri kullanabiliyor. BİP uygulamasında çeviri özelliği de bulunuyor. Özellik sayesinde kullanıcılar farklı dillerden birileriyle konuşurken anında çeviri yapabiliyorlar.

BiP uygulamasında durum var mı?

Türk mühendislerinin geliştirdiği BiP’in yeni Durum özelliğiyle artık anlık olarak video ve fotoğraflarını paylaşmak, paylaşılacak fotoğrafların üzerine yazı, resim, emoji eklemek ve paylaşılan durumları takip ederek sosyalleşmek mümkün.

Türk Telekom BiP nedir?

Ücretsiz BİP Kullanımı:

Mobil internet bağlantınız ile BiP uygulamasından yapacağınız metin, fotoğraf, video ve sesli mesaj gönderimleri ile sesli ve görüntülü görüşmeler (arama ve aranma) internet kotanızdan düşmeyecektir.

Turkcell BiP nedir nasıl kullanılır?

Öncelik olarak, telefonunuzda Appstore, Appmarket veya Google Play Store olması gerekiyor. Bunun dışında, BIP yazıp 2222’ye ücretsiz gönderdikten sonra, gelen linke tıklayarak indirebiliyorsunuz. Son olarak, uygulamayı bilgisayarınızdan veya tabletinizden sitesi üzerinden kullanabiliyorsunuz.

BiP faturaya yansır mı?

BiP ile internet üzerinden yapılan sesli/görüntülü arama ve aranmalar varsa internet paketinizden düşer yoksa tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Uygulama aracılığı ile yapılan GSM aramaları varsa ses paketinizden düşer, yoksa tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.

BiP ücretsiz arama nasıl yapılır?

Bunun için; Daha Fazla –> Ayarlar –> Arama Ayarları –> Telefon Aramalarımı BiP’ten Al ayarı seçilir. Bu özelliğin açılması için SIM Kart’taki telefon numarası ile BiP’e giriş yapan numaranın aynı olup, SIM Kartın telefona takılı olması yeterlidir.

You might be interested:  Yarı Özel Yurt Başvurusu Nasıl Yapılır?

BiP ten her yöne arama ne demek?

BiP’e her yöne arama özelliği geliyor

Bu özellik sayesinde BiP uygulaması yüklü olan kullanıcı aramayı BiP uygulaması üzerinden başlatacak, karşı tarafta BiP uygulaması yüklü olmasa bile aramayı BiP üzerinden yapacak. Bu özellik hem mobil hem de sabit numaralara doğru arama yapılabilmesine izin veriyor.

BiP her yöne 1000 dk nasıl kullanılır?

BiP Her Yöne 1000 Dakika paketi ay içerisinde maksimum bir defa alınabilir. Paketler kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.