Btk Akademi Eğitim Portalı 6 Gb Nerede Kullanılır?

Kampanyaya kayıt olan faturalı abonelere, kampanya kapsamında BTK Akademi eğitim portalı (btkakademi.gov.tr yönüne) kullanımlarında her fatura dönemi geçerli olacak şekilde aylık yurt içi 6 GB mobil internet hakkı ücretsiz sunulacaktır.

BTK Akademi internet nerelerde kullanılır?

Kampanya kapsamında sunulan BTK Akademi eğitim portalı (btkakademi.gov.tr) yönüne ücretsiz kullanım hizmeti sadece yurtiçinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır.

Vodafone BTK Akademi 6 GB nerede kullanılır?

Kampanya kapsamında BTK Akademi Portalı (www.btkakademi.gov.tr yönüne) kullanımlarında aylık yurt içi 6 GB mobil internet hakkı ücretsiz sunulacaktır.

BTK Akademi nedir ne işe yarar?

“Bilginin Adresi” sloganıyla yola çıkan BTK Akademi, özellikle bilgi teknolojileri alanında oluşturduğu dijital eğitim portali ile tüm vatandaşlarımıza ulaşmayı hedeflemektedir.

BTK Akademi nedir ücretli mı?

Kullanıcılar btkakademi.gov.tr adresine giriş yaptıklarında, online yazılım, programlama, siber güvenlik, dijital tasarım, kişisel gelişim, güvenli internet, telekominikasyon, regülasyon, sertifika programları gibi kategorilerdeki eğitimlere ücretsiz bir şekilde ulaşabilecek.

1 milyon istihdam projesi sertifika nasıl alınır?

Adaylar, ‘https://1milyonistihdam.hmb.gov.tr/login’ adresinden uygulamaya girerek, sisteme yüklü derslere kaydolacak. Projenin bir başka ayağıyla da online bilgi teknolojileri eğitimi sunulurken, eğitimlerin verileceği BTK Akademi uygulamasına, ‘https://www.btkakademi.gov.tr/portal/ adresinden erişilebilecek.

BTK Akademi kaç yaş için?

10 – 14 yaş grubu çocuklar katılabilir. BTK Akademi eğitim faaliyetleri kapsamında, çocuklara yönelik “Teknoloji Kampı” Kurumumuz uzmanlarınca 20 Ekim 2018 – 06 Ocak 2019 tarihleri arasında BTK Merkez Bina yerleşkesinde gerçekleştirilecektir.

You might be interested:  Kyk Yurt Ücreti Ne Kadar 2022?

BTK ne demek Vodafone?

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURULU KARARI.

BTK sertifika nasıl alınır?

Buradan anlaşılacağı üzere BTK Akademiden sertifika almak için sadece Online eğitim yeterli olmuyor. Canlı olarakta BTK Akademinin belirlediği sınıflarda bulunmanız gerekiyor. Bu durumda özellikle sertifikayla ilgilenmeyen ama kendini geliştirmek isteyen yazılımcı adayların online eğitime kendini vermesi bekleniyor.

BTK Akademi Sertifika nedir?

İşte, merak edilen tüm detaylar. BTK Akademi, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun kısaltılmış adıdır. Kurum, online eğitimler, sınıf içi programlar, özel sektör ve kamu alanında iş gücü faaliyetlerini sürdürülebilir kırmaya yönelik çalışmalar gibi pek çok amaca hizmete vermektedir.

BTK akademi başvuru nasıl yapılır?

Proje kapsamında, bir başka uygulama olan BTK Akademi uygulaması da online bilgi teknolojileri eğitim hizmeti sunacak. https://www.btkakademi.gov.tr/portal/ adresinden erişilecek olan uygulamada kullanıcılar e-devlet bilgileri ile giriş yaparak sistemde yüklü olan derslere kaydolup, takip edebilecekler.

BTK eğitim ne demek?

Teknoloji dünyasının güncel bilgisini kendini sürekli yenileyen eğitim anlayışıyla halka aktarmayı amaçlayan bir eğitim merkezidir. “Bilginin Adresi” sloganıyla yola çıkan BTK Akademi, özellikle bilgi teknolojileri alanında oluşturduğu dijital eğitim portali ile tüm vatandaşlarımıza ulaşmayı hedeflemektedir.

BTK Akademi internet nedir Ekşi?

açılımı ‘bilgi teknolojileri kurumu’ olan ve yazılım videoları içeren platform. 20.04.2020 tarihli cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan’ın konuşmasında (bkz: 20 nisan 2020 recep tayyip erdogan aciklamasi) )bahsi geçen, 3 yılda 1 milyon yazılımcı geliştirme hedefinin yürütüleceği web sitesi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.