Can Eğitim Grubu Kimin?

İsmail Koyuncu ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M. N. Alpaslan Parlakçı, Doğa Koleji’nin Can Eğitim Grubu’na devir işlemini ortak bir açıklama ile kamuoyuna duyurdu.

Can Holding AWOX kim?

100’de yüz yerli üretim stratejisi ile elektroniğe Türk Malı damgasını vurduklarını belirten Murat Can, “AWOX” markası ile telefon, tablet ve bilgisayar ekranı üretmenin yanında yüzde yüz Türk malı televizyon üretmektedir.

Can Holding hangi markalar?

Awox, Seikon, Telefox ve Energia markaları ile, günümüzün sürekli gelişen ve değişen ihtiyaç ve gelişmelerini takip ederek, son teknoloji fabrikalarında üretim yaparak değerine değer katan “Dayanıklı Tüketim ve Elektronik” grubu, yurt dışı dahil AR-GE departmanında çalışan onlarca mühendisi ile Türkiye’nin ekonomisine

Mehmet Can Bilgi Üniversitesi Kimdir?

Mehmet Can, Bilgi Eğitim ve Kültür Vakfı Mütevelli Heyet Başkan Yardımcısı ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Doğa Kolejini kim aldı 2022?

Doğa Koleji, vakıf üniversitelerinden İstanbul Bilgi Üniversitesi’ni bünyesinde barındıran Can Eğitim Grubu’na katıldı.

AWOX hangi firmaya ait?

Awox bir Can Holding kuruluşudur. — Dayanıklı tüketim ve tüketici elektroniği sektörlerinde üretim, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleriyle faaliyet gösteren Awox yaklaşık 3.500 çalışanı ile merkezi Türkiye olmakla birlikte dünya çapında toplam 6 tane üretim tesisine sahiptir.

You might be interested:  21 Yy Da Eğitim Nasıl Olmalı?

AWOX TV nasıl bir marka?

Youtube mükemmel derecede hızlı ve düzgün çalışıyor.1080 e kadar destekli donmadan kasılmadan izlenebiliyor.Sadece 4k açmak için syoutube indirmelisiniz. Android özelliğini de ip tv kullanmak için merak ediyordum telefona kurduğum uygulamanın birebiri çok rahat kuruldu ve yayınlar süper sıkıntı yok bu açıdan.

Can Şirketler Grubu kimin?

Can Şirketler Grubu bünyesinde 6 bin civarında personel çalışmaktadır. CAN HOLDİNG KİMİN? Can Holding’in, Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Can’dır. 7 Haziran 1996 tarihinde kurulan Bilgi Üniversitesi yönetimi 2006 yılında dünyanın dört bir yanında üniversiteleri bulunan ABD’li Laurate International ağına geçti.

Can Holding Murat Can nereli?

Can Holding Yönetim Kurulu Başkanı olan Kemal Can, aslen Ağrılıdır.

Can Holding hangi Üniversitesi?

İstanbul Bilgi Üniversitesi 90 milyon dolara el değiştirdi. 2010 yılından bu yana Laureate Internatonal Universities (Laureate Uluslararası Üniversiteler Ağı) bünyesinde bulunan Bilgi Üniversitesi’nin yeni sahibi Can Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Can oldu.

Doğa Koleji kime ait?

2019 yılından bu yana İstanbul Teknik Üniversitesi ETA Vakfı bünyesinde eğitim hayatını sürdüren Doğa Koleji, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin de sahibi olan Can Eğitim Grubu’na satıldı.

Bilgi Eğitim ve Kültür Vakfı kimin?

Üniversiteyi Can Holding aldı. Anlaşma tutarının 90 milyon dolar olduğu öğrenildi. Bilgi Eğitim ve Kültür Vakfı Yönetim Kurulu satışın ardından ilk açıklamayı Sözcü’den Can Mumay’a yaptı. Vakıf’tan yapılan açıklamada, “1994 yılında kurulan Bilgi Eğitim ve Kültür Vakfı’na yeni destekçilerimiz katılmıştır.

Istanbul Bilgi Üniversitesi Devlet mi özel mi?

‘Non scholae, sed vitae discimus’ (Okul için değil yaşam için öğrenmeliyiz) ilkesiyle yola çıkan İstanbul Bilgi Üniversitesi, 7 Haziran 1996 tarihinde Bilgi Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından yapılan müracaat ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde kabul edilen 4142 sayılı kanunla, bir Vakıf Üniversitesi olarak Türk

You might be interested:  Öğrenci Katkı Payı Ne Kadar?

Doğa Koleji ne durumda?

52 okul ve 48 franchise olmak üzere toplam 100 kampüs barındıran Doğa Koleji satıldı. 2019 yılından bu yana İstanbul Teknik Üniversitesi ETA Vakfı bünyesinde eğitim hayatını sürdüren Doğa Koleji, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin de sahibi olan Can Eğitim Grubu’na satıldı.

ITÜ Doğa Koleji kime satıldı?

İstanbul Teknik Üniversitesi ETA Vakfı bünyesinde eğitim hayatını sürdüren Doğa Koleji, İstanbul Bilgi Üniversitesi’ni de bünyesinde barındıran Can Eğitim Grubu’na satıldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.