Çiğli Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi Nerede?

Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi İzmir’in Çiğli İlçesinde bulunmaktadır. Konak’ tan İzmir Metro ‘ya binerek Halkapınar ‘da inerek İZBAN’ a aktarma yapınız. İZBAN ile Ata Sanayi durağında indiğinizde Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz.

Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesine Izbanla nasıl gidilir?

Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne toplu ulaşım araçlarından yararlanarak ile kolaylıkla gelebilirsiniz. Hastanemiz İZBAN Ata Sanayi İstasyonuna yürüme mesafesindedir. Halkapınar ya da Hilal aktarma istasyonlarını kullanarak Ata Sanayi İstasyonuna gelebilirsiniz.

Çiğli Eğitim Araştırma Hastanesi hangi durakta?

Çigli bölgesinde bulunan Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi konumuna en yakın tren durağı hangisidir? Ciğli durak, Çigli içindeki Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi konumuna en yakındır.

Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi hangi Otobüs?

Bu Otobüs hatları Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi yakınından geçiyor: 227, 800, 817, 853, 920.

Çiğli Eğitim Araştırma Hastanesi hangi dolmuş gider?

ESHOT Genel Müdürlüğü, 330 numaralı Bostanlı İskele – Evka 3 Metro İstasyonu Aktarma Merkezi ile 816 numaralı Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi – Çiğli Aktarma Merkezi arasında yolcu taşıyacak otobüs hatlarını hizmete açıyor.

Çiğli Kent hastanesine hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Kent Hastanesi yakınından geçiyor: 595, 817, 853, HAVAŞ-ŞEHİR MERKEZİ.

You might be interested:  Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nasıl Gidilir?

Izmir Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi kaç yataklı?

İzmir’in ilk dijital hastane olması özelliğiyle, hizmet vermeye başlayan “Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi “520 yatak kapasitesi ve 23 Bloktan oluşan, toplamda 70.192 m² alana kurulu modern binasıyla, 21 Mayıs 2016 tarihinden itibaren tam teşekküllü olarak sağlık hizmeti vermeye başlamıştır.

Çiğli Organize hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Atatürk Organize Sanayi Bölgesi yakınından geçiyor: 227, 751, 777, 800, 817, 853, 920.

Ekol Hastanesi hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ekol K.B.B. Hastanesi yakınından geçiyor: 595, 912, HAVAŞ-ŞEHİR MERKEZİ.

Çiğli Devlet Hastanesi Başhekimi kim?

İzmir Çiğli E.A.H. on Instagram: “Hastanemize Başhekim olarak atanan Doç. Dr. Hurşit APA göreve başlamıştır.

816 Eshot nereye gidiyor?

Çiğli Tramvay Hattı İnşaat Çalışmaları kapsamında 816 No.lu Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi-Egekent Aktarma hattımızın güzergahı 8022/1 Sokak, 8010/1 Sokak, Atatürk Caddesi yerine 8216 Sokak, 8211/8 Sokak, 8211/11 Sokak, 8215 Sokaktan Egekent Aktarma Merkezine hizmet verecek şekilde düzenlenmiştir.

Katip Çelebi Üniversitesi ne Izbanla nasıl gidilir?

* Kâtip Çelebi Üniversitesi durağında inilmesi gerekiyor. İzban ile ulaşım: İzban Egekent durağından yaklaşık 1,5 km yürüyerek Üniversitemizin arka kapısına ulaşılabilir. Ayrıca Egekent İzban otobüs durağından 817 ve 596 numaralı otobüsler ile de kısa sürede üniversitemiz ön kapısına ulaşılabilir.

Çiğli Devlet Hastanesinden nasıl randevu alınır?

kimlik numaranız ve şifreniz ile Online hastane Randevu sistemine giriş yaparak İzmir Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi nden kolaylıkla Randevu alabilirsiniz. Hastaneden Telefonla Randevu almak istiyorsanız 182 online randevu telefon numarasını arayıpta randevu alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.