Denizli Il Milli Eğitim Müdürü Kim Olacak?

Süleyman EKİCİ – İl Milli Eğitim Müdürü

Mahmut Oğuz kimdir?

MAHMUT OĞUZ KİMDİR? Burdur´ da doğdu. İlk ve Ortaokulu Burdur-Yeşilova’da, Ortaöğrenimini Adana Erkek Lisesinde tamamladı. Daha sonra Adana Eğitim Enstitüsü Matematik bölümünü bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi Lisans Tamamlama Programına katılarak mezun oldu.

Pamukkale ilçe milli eğitim müdürü kimdir?

İlçemizde bulunan okullarımızda yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etmek istedik diyen Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çimen, “Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye 2020-2021 Eğitim Öğretim yılı ve korona virüs salgını süresince ilçedeki tüm okullara verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz.

Mahmut Oğuz oğlu kimdir?

Denizli eski Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’un oğlu Akın Oğuz, akciğer rahatsızlığı nedeniyle kaldırıldığı hastanede 41 yaşında hayatını kaybetti.

Akın Oğuz öldü mü?

Yoğun bakımda tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan 41 yaşındaki Akın Oğuz, yaşama veda etti. Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici sosyal medya hesabından, “Eski İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut Oğuz’un muhterem oğulları Akın Oğuz’u kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyim.

Pamukkale ilçe mi?

Pamukkale, eski adıyla Akköy, Denizli’nin en büyük nüfuslu ilçesi. 12 Kasım 2012’de TBMM’de kabul edilen 6360 sayılı kanun ile adı değiştirilmiştir. 61 mahalleden oluşmaktadır. 1988’den beri UNESCO Dünya Mirası sayılan Pamukkale (Hierapolis) travertenleri bu ilçededir.

Akın Oğuz neden öldü?

Alınan bilgilere göre 41 yaşındaki Akın Oğuz akciğer yetmezliği sebebi ile hayata veda etti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.