Exxen Öğrenci Evi Yeni Sezon Ne Zaman?

Acun Ilıcalı Exxen platformunu yeni yılın ilk gününde yani 1 Ocak 2021 tarihinde erişime açacak. Tüm diziler ve filmler Exxen’de 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren izlenebilecek. Exxen Öğrenci Evi de 1 Ocak 2021’de başlayacak!

Öğrenci Evi 2 sezon geldi mi?

1 Ocak itibarıyla hizmete giren Exxen’in ilk orijinal dizilerinden Hükümsüz ve Öğrenci Evi için 2. sezon onayı geldi. İkisi de 12 Mart’ta sezon finali yapacak.

Exxen Hükümsüz 11 bölüm ne zaman?

Hükümsüz dizisinin 11. bölümü 19 Mart 2021 Cuma günü Exxen’de yayınlandı.

Öğrenci Evi ne zaman yayınlanıyor?

Öğrenci dizisinde gün değişikliği. Dizinin 6. Bölümü 6 Şubat 2021 Cumartesi günü yerine, 5 Şubat 2021 Cuma günü yayınlanacak. Öğrenci Evi dizisi 1 Ocak 2021 Cuma günü Exxen dijital platformunda ekrana gelecek.

Öğrenci işi 2 sezon ne zaman?

Sezon Çıkış Tarihi 6 Mart’ta Belli Olacak. Animenin konusu Kiyotaka Ayanokoji adlı karakter etrafında şekilleniyor. Sessiz ve gösterişsiz bir lise öğrenci olan Kiyotaka, öğrencilere mezun olduklarında iş bulacakları garantisi veren bir okula gitmektedir.

Exxen kaçış 2 sezon ne zaman?

Yayın Takvimi

Sezon Orijinal yayın tarihi
Bitiş tarihi
1 26 Haziran 2020
2 12 Şubat 2021
3 10 Aralık 2021

Hükümsüz dizisi bitti mi?

Her gün sağlıklı olduğumuza şükrediyoruz, yapacak bir şey yok. Bir an önce şu pandemi durumundan kurtulmak istiyoruz. Şükür, iyiyiz, sağlıklıyız” diye konuştu. Exxen platformunda Hükümsüz isimli dizi ile yeniden setlere dönen Burçin Terzioğlu, 10 bölüm çektiklerini ve ara verdiklerini ifade etti.

You might be interested:  Eğitim Koçu Nasıl Olunur?

Hükümsüz dizisi ne zaman başlıyor?

Hükümsüz dizisi ne zaman başlıyor sorusu sıkça araştırılıyor. Exxen dizileri tümü gibi Exxen Hükümsüz başlama tarihi de 1 Ocak 2021 olarak duyuruldu.

Exxene yeni bölümler ne zaman gelecek?

Yüz binlerce Exxen üyesi, Exxen keyfini her Cuma katlayarak yaşıyor.Yeni bölümler her Cuma Exxen’de.

Exxen içinde neler var?

Exxen Dizileri

 • Gibi. Ölümlü Dünya, Cinayet Süsü filmleriyle tanıdığımız Feyyaz Yiğit’in senaryosunu yapmış olduğu Gibi bir güldürü dizisidir.
 • Vahşi Şeyler.
 • Bir Yeraltı Sit-comu.
 • Hükümsüz.
 • İlginç Bazı Olaylar.
 • Öğrenci Evi.
 • Şeref Bey.
 • Sihirli Annem.
 • Yakamoz s245 2 sezon ne zaman gelecek?

  Dizinin 2. sezonu için yapımcılardan ve oyunculardan henüz açıklama gelmedi. Tahminlere göre dizinin ikinci sezonu 2023 yazında yayınlanabilir.

  Kulüp 2 sezon olacak mı?

  Kulüp dizisi 2. sezon ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Netflix’İn sevilen dizisi Kulüp’ün yeni bölümleri heyecanla bekleniyor. Yayınlanacak olan yeni bölümler ile ilgili fragman yayınlandı ve yayın tarihi belli oldu.

  Kulüp 2 sezon kaç?

  İlk sezon 6 bölümden oluşan dizinin 2. sezonu ise sadece 4 bölümden oluşuyor ve yeni sezon 7. bölümden başlıyor.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.