Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim Araştırma Hastanesine Nasıl Gidilir?

Esenler’den Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir Esenler’de Otogar Yolu durağından Otogar araçlarına binip 4 durak sonra (3dk.) Otogar Son Durakta inmeniz gerekmektedir. Buradan Topkapı – İmrahor istikametl i araçlara binip 6 durak sonra (10dk.) Hamza Yerlikaya durağında inmeniz gerekmektedir.

Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Arastirma Hastanesi hangi otobüsler gider?

Gaziosmanpasa bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 • Otobüs: 36L, 38E, 38G, 49, HT5.
 • Metro: M7.
 • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-16, MİNİBÜS: A-37, MİNİBÜS: A-40, MİNİBÜS: B-44.
 • GOP Hastanesi hangi durakta?

  Sağmalcılar durak, Gaziosmanpasa içindeki Özel Gop Hastanesi konumuna en yakındır.

  Taksim ilk yardım hastanesi hangi otobüs?

  Bu Otobüs hatları Taksim İlk Yardım Hastanesi yakınından geçiyor: 129T, 32T, 41E, 48T, 55T, 62, 66, 93T, 97T.

  Marmaray ile gaziosmanpaşaya nasıl gidilir?

  Marmaray hattı ile Gaziosmanpaşa ilçesine doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Yenikapı Marmaray durağında inerseniz, 88A no’lu Yenikapı- Yunus Emre Mahallesi otobüs hattına aktarma yapabilirsiniz. Sirkeci Marmaray durağında inerseniz; 99A no’lu Eminönü- Gaziosmanpaşa otobüs hattına aktarma yapabilirsiniz.

  Gaziosmanpaşa Hastanesine hangi otobüsler gider?

  Gaziosmanpasa bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Gaziosmanpaşa Devlet Hastanesi İETT Durağı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  You might be interested:  Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nasıl Gidilir?
 • Otobüs: 36L, 38E, 38G, 49, HT5.
 • Metro: M7.
 • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-16, MİNİBÜS: A-37, MİNİBÜS: A-40.
 • Gaziosmanpaşa Devlet Hastanesi hangi otobüs gider?

  Bu Otobüs hatları gaziosmanpasa devlet hastanesi yakınından geçiyor: 32, 32M, 32T.

  Gaziosmanpaşa Avrasya Hastanesi hangi durakta?

  Küçükköy Tek durak, Gaziosmanpasa içindeki avrasya hastanesi konumuna en yakındır.

  Yeni Yüzyıl Üniversitesi Hangi Metrobüs Durağı?

  Metrobüs: T.C. İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi’ne metrobüs ile gidecek olanların Cevizlibağ durağında inmeleri ve üst geçitten geçerek Opel Odak ve Yeşil Plaza binasının yanındaki caddeden içeri 100 metre kadar yürümeleri gerekmektedir. Durakta indikten sonra okula yürümek toplamda 5 dk. kadar sürmektedir.

  Medical Park Gaziosmanpaşa hastanesine nasıl giderim?

  Metrobüs kullanarak geliyorsanız; Edirnekapı durağında inip yukarıya çıkınız. Şehitlik Tramvay durağından binip Sağmalcılar durağında ininiz. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden geliyorsanız, köprüden sonra Bayrampaşa tabelasından giriniz, daha sonra Gaziosmanpaşa tabelası takip ederek hastaneye ulaşabilirsiniz.

  Taksim ilk yardım hastanesi nereye taşındı?

  Taksim’de Sıraselviler Caddesi´nde 1969 yılında hizmete açılan ve uzun süre İlkyardım Hastanesi olarak hizmet veren Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 2015 yılının başında yenilenmek için yıkılmış, hastane Gaziosmanpaşa’ya taşınmıştı.

  Taksime gitmek için hangi metro?

  Bayrampaşa, Esenler istikametinden Taksim’e gitmek isteyenler; Yenikapı-Havalimanına metrosuna binmeli ve Yenikapı durağında inmelidir. Yenikapı durağından Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Taksim durağına geldiğinde inmelidir.

  GOP Meydan hangi durak?

  Uluyol/Bereç durak, Gaziosmanpasa içindeki Gop Meydanı konumuna en yakındır.

  Tramvayla gaziosmanpaşaya nasıl gidilir?

  Tramvay ile Gaziosmanpaşa’ya Nasıl Gidilir? Tramvay hattı ile Gaziosmanpaşa’ya doğrudan ulaşım sağlamak isterseniz; Sultangazi ve Eyüp Sultan’dan geçerek Topkapı’ya ulaşım sağlayan T4 Topkapı- Mescid-i Selam tramvay hattını ya da T1 Kabataş- Bağcılar tramvay hattını kullanabilirsiniz.

  Istanbul Gaziosmanpaşa nereye yakın?

  Gaziosmanpaşa, Türkiye’nin kuzeybatısında Marmara Bölgesinde yer alan İstanbul ilinin yaklaşık 498.000 nüfuslu ilçesidir ve İstanbul’un Avrupa yakasındadır. Gaziosmanpaşa ilçesi, İstanbul’un ilçelerinden doğuda Eyüp Sultan, kuzeyde Sultangazi, batıda Esenler ve güneyde de Bayrampaşa ilçeleriyle komşudur.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.