Gökmen Uzay Havacılık Eğitim Merkezi Nerede?

Gökmen Uzay Havacılık Eğitim Merkezi (GUHEM) Bursa ilinde yer alıyor. Bursa’nın Ozamangazi ilçesinde 13 bin 500 metrekare alana kurulu olan projede uzay ve havacılık alanında çeşitli etkinlikler yer alıyor. GUHEM Ozamangazi İlçesi’nin Altınova Mahallesi’nde yer alıyor.

Guhem kaç TL?

Eğlenceli vakit geçirmek için çocuklarını GUHEM’e götürmek isteyen anne babalar GUHEM giriş ücretlerinin yüksek olmasından şikayetçi. Yetişkinler için yani tam ücret 49 TL, öğrenci giriş ücreti ise 29 TL.

Guhem neresi?

Uluslararası uzay istasyonunda yaşam ve uzaya ilişkin bilgilerin sunulduğu merkez, Bursa Osmangazi ilçesinde 13 bin 500 metrekare alanda kuruldu. 154 interaktif düzenek ve çeşitli simülatörlerin bulunuyor.

Guhem de neler var?

 • GUHEM.
 • Havacılığı Keşfet Uzaya Yolculuk Uzayı Keşfet Yerli ve Milli Teknolojiler.
 • Öğren. Uzay Çalışmaları Astronomi Havacılık Uzay İnovasyon Lab. Kamp Programları Kulüp Atölyeler Günlük Atölyeler Astrofotoğrafçılık.
 • Gönüllü Ol Randevu Al.
 • Guhem Tv.
 • Guhem ne zaman açıldı?

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) öncülüğünde kurulan Türkiye’nin ilk interaktif uzay ve havacılık temalı eğitim merkezi GUHEM 26 Haziran Cumartesi günü kapılarını açtı.

  Bursa astronot Okulu nerede?

  BTM kompleksi içerisinde yer alan GUHEM’in, TÜBİTAK desteği ile Bursa Büyükşehir Belediyesi ile BTSO ve Bursa Teknoloji Organize Sanayi Bölgesi (TEKNOSAB) tarafından hayata geçirildiğini hatırlatan Başkan Aktaş, “Projeye göre uzay ve havacılık temalı 2 sergi katında toplam 169 sergi ünitesi ve 2 eğitim alanı

  Gökmen Uzay Havacılık Eğitim Merkezi açıldı mı?

  Gökmen Uzay Havacılık Eğitim Merkezi ziyaretçilere açıldı

  You might be interested:  2020 2021 Halk Eğitim Kursları Ne Zaman Açılacak?

  Guhem sahibi kimdir?

  Halit Mirahmetoglu tarafından daha fazla faaliyet.

  Halit mirahmetoğlu kim?

  ‍ Halit Mirahmetoğlu Kimdir? Ege Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri mezunu olan Halit Mirahmetoğlu, Çin Beihang Üniversitesi’nde Uzay Çalışmaları alanında eğitim aldı. Yüksek lisansını Fransa’da International Space University’de ‘Uzay Proje Yönetimi’ üzerine yaptı.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.