Iksv Öğrenci Bileti Nasıl Alınır?

İKSV bilet nasıl alınır? BİLET SATIŞ Biletler, İKSV ana gişe (pazar hariç her gün saat 10.00-18.00 arası), Passo internet sitesi (passo.com.tr/tr/) ve Passo Mobil üzerinden satın alınabilir. Lale Kart kaç TL?
Öğrenci biletleri Öğrenciler için sınırlı sayıda indirimli bilet passo.com.tr ve Passo Mobil uygulaması üzerinden üyelik oluşturarak veya İKSV ana gişeden satın alınabilir.

Passo Eczacıbaşı Genç bilet nasıl alınır?

Eczacıbaşı Genç Bilet Kullanım Koşulları

Eczacıbaşı Genç Bilet tüm Passo gişelerinden ve passo.com.tr’den üyelik oluşturarak satın alınabilir. Passo Mobil uygulaması üzerinden Genç Bilet satın alınamaz. Bilet satın almak için kampanya ekranında çıkan kod alanına “eczacibasigencbilet” yazılmalıdır.

Eczacıbaşı Genç bilet ne?

Eczacıbaşı Topluluğu, kuruluşunun 80. yılında Eczacıbaşı Genç Bilet projesini hayata geçiriyor. Topluluğun Kurucu Sponsoru olduğu İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın (İKSV) yıl boyunca gerçekleşecek etkinliklerinde, tüm öğrenci kategorisi biletleri Eczacıbaşı Topluluğu desteğiyle 10 TL’den satışa sunulacak.

İKSV bilet gişesi nerede?

Şişhane’de, Nejat Eczacıbaşı Binası’nda yer alan İKSV ana gişe, 40. İstanbul Film Festivali’nin haziran programı biletlerinin İKSV Lale Kart üyeleri için ön satışa çıktığı 14 Haziran günü açıldı. İKSV ana gişe pazar hariç her gün 10.00-13.00 ve 14.00-18.00 arası açıktır.

İKSV biletleri ne kadar?

Eczacıbaşı Genç Bilet uygulamasıyla, 21.30 seansları hariç tüm seanslarda öğrenci biletleri 10 TL olacaktır. Eczacıbaşı Genç Bilet tüm Passo gişelerinden ve passo.com.tr’den üyelik oluşturarak satın alınabilir.

You might be interested:  Öğrenci Raporu Nasıl Alınır?

Passo dan konser bileti nasıl alınır?

Passo.com.tr Üzerinden Nasıl Bilet Alırım?

  1. 1. www.passo.com.tr’ye girin.
  2. Bilet almak istediğiniz maçı seçin.
  3. 3. “Satın al” butonunu tıklayın.
  4. Şifrenizi girin!
  5. Tribün, blok seçimini yapın.
  6. Koltuğunuzu seçin.
  7. 7. Koltuğunuzu tanımlayın!
  8. 8. Passolig Kartınız ile ödemenizi yapın.

Kombine bilet ne demektir?

Sene boyunca oynanacak tüm iç saha maçlarını, aynı koltuktan izleyebilme şansı veren bilete, kombine bilet denmektedir. Kombine biletler, her ne kadar birkaç maçlık ya da yarım sezonluk olabilse de, genel olarak tüm sezonu kapsamaktadır.

Biletix Askıda Ne Var?

Askıya bırakılan bilet “Askıda Ne Var” havuzuna gönderilerek talepte bulunan öğrencilere dağıtılacaktır. Askıya bıraktığınız her bir biletle üniversite öğrencilerinin bol bol öğrenmelerini, yeni dünyalar keşfetmelerini, keyifli ve üretken zaman geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Kırmızı Lale Kart nedir?

iksv ile dost oldugunuzu bildiren, banka karti formatinda bir karttir. iksv’ye rengine göre 350-5000 arası kayme bayılarak sahip olunabilecek ayrıcalık kartı.

İKSV kart nerelerde kullanılır?

Çeşitli kültür merkezleri, sinemalar, tiyatrolar, kitap ve müzik evleri, kulüpler, kafe ve restoranlardan oluşan indirimli mekânlar, İKSV Lale Kart üyelerine indirim ve kolaylıklar sağlar.

Passo gişeleri nerede?

SATIŞ NOKTALARI

Şehir Gişe
İstanbul İstanbul Kültür Sanat Vakfı | İKSV Nejat Eczacıbaşı Binası Sadi Konuralp Caddesi No:5, 34433 Şişhane/İstanbul
İstanbul İBB Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu Harbiye, Taşkışla Caddesi No:8, 34367 Şişli/stanbul
İstanbul Zorlu Center Levazım, Koru Sokağı No:2, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Passo Lale Kart nedir?

İKSV’nin 2002 yılında başlattığı Lale Kart Üyelik Programı; Siyah, Beyaz, Kırmızı ve Kırmızı Lale (Tek) olmak üzere dört farklı kategoride yaklaşık 2.000 üyeyi bir araya getiriyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.