Ismek Yüz Yüze Eğitim Ne Zaman 2021-2022?

2021 İSMEK yüz yüze eğitim ne zaman? İSMEK ‘te 2020- 2021 dönemi yüz yüze eğitim kayıtları 11 Kasım’da başlayacak. Uzaktan eğitimler devam ederken, yüz yüze eğitimler de 24 Kasım’dan itibaren verilecek.
İSMEK’TE YÜZ YÜZE EĞİTİM KAYITLARI 11 KASIM’DA BAŞLIYOR Uzaktan eğitimlerin devam ettiği İSMEK, 2020-2021 eğitim dönemi için kapılarını açmaya hazırlanıyor. 24 Kasım’da başlayacak yüz yüze eğitimler, pandemi şartlarına uygun bir şekilde verilecek.

Ismek 2022 2023 kayıtları ne zaman?

Merakla beklenen ismek eğitimleri 24 Eylül 2021 tarihi itibariyle başladı. Kayıtların başlamasıyla birlikte ikinci dönem eğitimleri de 7 Şubat 2022 tarihi itibariyle başladı. Yıl boyunca kayıtların devam ettiği İSMEK’te yerinizi almak isterseniz sadece yüz yüze eğitim değil uzaktan eğitim fırsatları da bekliyor.

Ismek yaz kursu kayıtları ne zaman başlıyor?

1 Haziran’da başlayacak olan İsmek yaz kursu kayıtlarından yararlanmak için 2 farklı seçeneğiniz bulunmaktadır. Birincisi size en yakın İsmek kurs merkezine giderek bizzat başvuru yapabilir, yada kurumun kayıt sayfası kursiyer.ismek.org adresinden sadece 2 dakikanızı ayırarak Online kayıt olabilirsiniz.

Ismek devamsızlık kaç gün?

Kayıt yaptırılan eğitime devam zorunludur. Mazeretli veya mazeretsiz olarak ders saati süresinin 1/5’inden fazla bir süre devamsızlık yapan kursiyer, devamsız olarak belirlenir.

You might be interested:  Ibb Yurt Ne Zaman Açıklanacak?

Ismek kurslarına nasıl kayıt olabilirim?

iSMEK kayıt işlemi, (İsmek’in İnternet sitesi kursiyer.ismek. istanbul,) adresinden çevrimiçi olarak yapılmaktadır. İlk olarak İsmek kayıt tarihlerini kontrol etmelisiniz.

Ismek yeni dönem kayıtları ne zaman başlıyor?

Yeni döneme adına ‘Enstitü İstanbul’ ibaresi eklenen İSMEK, artık sanat ve meslek kursları dışında yaygın bir eğitim kurumu olarak faaliyetlerine devam edecek. İSMEK KAYITLARI NE ZAMAN BAŞLIYOR? İSMEK 2021-2022 kurs kayıtları bugün (24 Eylül Cuma) saat 10.00 itibari ile başlayacak.

İSMEK yazın var mı?

Yüz yüze eğitimler ve uzaktan eğitim fırsatlarıyla 18 alanda yüzlerce branşta eğitim sizleri bekliyor. İsmek Yaz Kursları; 2015 yılından beri iç içe olduğumuz, okulların kapanmasıyla birlikte eğitim verilmeye başlanan yaz tatilini hem eğlenceye hem de bilgiyle yoğuran yaz dönemi kurslarıdır.

İSMEK kurs kayitlari ne zaman başliyor 2022?

İstanbul’da yaşayanların merakla beklediği: İSMEK 2021-2022 kurs kayıtları 24 Eylül Cuma, saat 10.00 itibari ile başlayacaktır.

İSMEK hangi kurslar var?

İSMEK kursları kapsamında kursiyerlere, Ahşap Tasarımı ve Teknolojileri, Bilişim Teknolojileri, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Dil Eğitimleri, Grafik ve Teknik Tasarım, Güzellik ve Saç Bakımı Hizmetleri, Hayvan Yetiştiriciliği, Kişisel Gelişim ve Eğitim, Moda Tasarımı ve Tekstil Teknolojisi, Muhasebe ve Finans, Müzik, Örgü

Halk Eğitim kurslarında devamsızlık hakkı kaç gün?

1/5 oranında kursa devamsızlık hakkı vardır. Örneğin 100 günlük toplam 400 saatlik bir kursa 20 gün´den ( 80 saat) fazla devamsızlık yapan öğrencinin kaydı silinir ve belge verilmez. Kurs sonunda yapılan sınavda başarsız olan öğrencilere de belge verilmez.

İsmek kursları haftada kaç gün oluyor?

İsmek kursları hafta içi ve hafta sonu gündüz tam gün 8 saat, yarım gün 3 ila 6 saat arasında açılabilmekte.

You might be interested:  Btk Akademi Eğitim Portalı 6 Gb Nerede Kullanılır?

İsmek sertifikası MEB onaylı mı?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açılan ve açılmasına yetki verdiği kurslarda eğitim gören kursiyerlerin eğitim sonunda alacakları belge olup, tüm eğitimler sertifikalı olmayıp, bazıları sadece katılım belgesi içermektedir. Örnek İsmek’te yer alan Seo Kursu sonunda sertifika yerine katılım belgesi vermektedir.

İSMEK kurslarına kimler başvurabilir?

Kimler Katılabilir? İstanbul’da yararlanabileceğiniz İsmek imkanları 16 yaş ve üzeri bireyler için geçerlidir. Her yıl Temmuz ayında başlayan kayıtları kaçırmayarak dilediğiniz branşa kayıt olarak yararlanabilirsiniz. Eğitim süresince İstanbul’da olmanız gerekmektedir.

İSMEK e kimler başvurabilir?

1. grup: Branşında ön lisans mezunu, meslek lisesi mezunu veya ustalık belgesine sahip 291 part- time öğretmen. 2. grup: Branşında lisans mezunu, ön lisans mezunu ve en az 4 yıl deneyimli 722 part-time öğretmen. 3. grup: Branşında yüksek lisans mezunu veya lisans mezunu ve en az 4 yıl deneyimli 579 part-time öğretmen.

İSMEK kursları kaç yaş sınırı?

Bu tür eğitim kurumlarından yararlanmak için zorunlu eğitim yaşını tamamlamış olmak gerekir. Bu sebeple İsmek yaş sınırı olup, 16 ve üzeri sınırlama olmaksızın herkese açıktır. 16 Yaşına giren herkes 70 yaşına kadar İsmek’te eğitime sunulan 348 branştan dilediği eğitimi seçerek ücretsiz faydalanmaya başlayabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.