Ismek Yüz Yüze Eğitim Ne Zaman 2021?

2021 İSMEK yüz yüze eğitim ne zaman? İSMEK ‘te 2020- 2021 dönemi yüz yüze eğitim kayıtları 11 Kasım’da başlayacak. Uzaktan eğitimler devam ederken, yüz yüze eğitimler de 24 Kasım’dan itibaren verilecek.
İSMEK’te 2020-2021 dönemi yüz yüze eğitim kayıtları 11 Kasım’da başlayacak. Uzaktan eğitimler devam ederken, yüz yüze eğitimler de 24 Kasım’dan itibaren verilecek. Pandemi nedeniyle her türlü hijyen önleminin alındığı merkezlerde, sosyal mesafeye dikkat edilecek, kursiyerlerden HES Kodu istenecek.

2022 2023 İSMEK kayıtları ne zaman?

Merakla beklenen ismek eğitimleri 24 Eylül 2021 tarihi itibariyle başladı. Kayıtların başlamasıyla birlikte ikinci dönem eğitimleri de 7 Şubat 2022 tarihi itibariyle başladı. Yıl boyunca kayıtların devam ettiği İSMEK’te yerinizi almak isterseniz sadece yüz yüze eğitim değil uzaktan eğitim fırsatları da bekliyor.

İSMEK yazın açık mı?

Yaz aylarının hem keyifli geçirmek hem de kaliteli vakit geçirmeleri için mükemmel bir fırsat sunuyor. Yüz yüze eğitimler ve uzaktan eğitim fırsatlarıyla 18 alanda yüzlerce branşta eğitim sizleri bekliyor.

Ismekte aynı anda kaç kurs?

Aynı Alanda 2 Branş Seçebilirsiniz!

Kursiyerlerin en çok merak ettiği konuların başında kaç kursa başvuru yapabilecekleri gelmektedir. Burada bilmeniz gereken en önemli husus tercihinizi aynı alan üzerinden en fazla 2 branş şeklindedir.

You might be interested:  Yurt Dışına Kargo Ücreti Ne Kadar?

İSMEK kursları devam ediyor mu?

Yeni döneme adına ‘Enstitü İstanbul’ ibaresi eklenen İSMEK, artık sanat ve meslek kursları dışında yaygın bir eğitim kurumu olarak faaliyetlerine devam edecek. İSMEK KAYITLARI NE ZAMAN BAŞLIYOR? İSMEK 2021-2022 kurs kayıtları bugün (24 Eylül Cuma) saat 10.00 itibari ile başlayacak.

iSMEK kesin kayıt nasıl yapılır?

İSMEK KAYITLARI NASIL YAPILIR? Kayıt olmak için “kursiyer.ibb.istanbul” adresinden TC kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi yazarak sisteme giriş yapmanız gerekiyor. Ardından aydınlatma ve rıza metnini kabul ettikten sonra sistemde kayıt olabileceğiniz ve ders seçebileceğiniz sayfaya yönlendirileceksiniz.

iSMEK kursları haftada kaç gün oluyor?

İsmek kursları hafta içi ve hafta sonu gündüz tam gün 8 saat, yarım gün 3 ila 6 saat arasında açılabilmekte.

İSMEK yaz kursları ne zaman başlıyor?

1 Haziran’da başlayacak olan İsmek yaz kursu kayıtlarından yararlanmak için 2 farklı seçeneğiniz bulunmaktadır. Birincisi size en yakın İsmek kurs merkezine giderek bizzat başvuru yapabilir, yada kurumun kayıt sayfası kursiyer.ismek.org adresinden sadece 2 dakikanızı ayırarak Online kayıt olabilirsiniz.

İSMEK hangi kurslar var?

İSMEK kursları kapsamında kursiyerlere, Ahşap Tasarımı ve Teknolojileri, Bilişim Teknolojileri, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Dil Eğitimleri, Grafik ve Teknik Tasarım, Güzellik ve Saç Bakımı Hizmetleri, Hayvan Yetiştiriciliği, Kişisel Gelişim ve Eğitim, Moda Tasarımı ve Tekstil Teknolojisi, Muhasebe ve Finans, Müzik, Örgü

İSMEK te Aşı zorunlu mu?

İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı genelgeye göre etkinlik, kültür sanat ve spor salonu gibi alanların girişlerinde aşı veya PCR test zorunluluğu getirilmiştir. Enstitü İstanbul İSMEK’te eğitim alacak olan kursiyerlerimizin, aşı veya PCR testi zorunluluğu bulunmaktadır.

İSMEK kursiyerlere para veriyor mu?

İSMEK KURSLARI ÜCRETLİ Mİ? İSMEK kursları tamamen ücretsizdir. Dilediğiniz kurs merkezi ve branşa herhangi bir ücret ödemeden katılabilirsiniz.

You might be interested:  Abdülhamid Han Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede?

İSMEK hasta kabul kursu kaç ay?

280 saat sürecek olan ücretsiz Hasta Kabul İşlemleri Kursu ile bir çok eğitimi bir arada bulacak ve mesleğe tam donanımlı olarak başlayacaksınız. Alacağınız eğitimler arasında Bilgisayar Kullanımı, Ofis Programları Kullanımı, Sosyal Hayatta ve İş Hayatında İletişim ile Randevu ve Hasta Kabulü konuları ele alınmaktadır.

İSMEK belge veriyor mu?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açılan ve açılmasına yetki verdiği kurslarda eğitim gören kursiyerlerin eğitim sonunda alacakları belge olup, tüm eğitimler sertifikalı olmayıp, bazıları sadece katılım belgesi içermektedir. Örnek İsmek’te yer alan Seo Kursu sonunda sertifika yerine katılım belgesi vermektedir.

İSMEK kursları açılacak mı?

Yeni döneme adına “Enstitü İstanbul” ibaresi eklenen İSMEK, artık sanat ve meslek kursları dışında yaygın bir eğitim kurumu olarak faaliyetlerine devam edecek. İSMEK KAYITLARI NE ZAMAN BAŞLIYOR? İSMEK 2021-2022 kurs kayıtları 24 Eylül Cuma, saat 10.00 itibari ile başlayacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.