Istanbul Il Milli Eğitim Müdürü Kim?

Levent YAZICI – İl Millî Eğitim Müdürü

Istanbul il milli eğitim şube müdürü kim?

Mahmut Atak, 1963 Yılı Erzurum doğumlu olup, ilk ve orta eğitimini Erzurum`da tamamlamıştır.

Levent Yazıcı nerede doğdu?

Gümüşhaneli hemşehrimiz Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendirildi. 14 Mart 2016’da İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü olarak göreve getirilen Ömer Faruk Yelkenci’nin yerine, 2012’den itibaren Tokat İl Milli Eğitim Müdürü olan Levent Yazıcı atandı.

Istanbul il milli eğitim müdürü değişti mi?

Ömer Faruk Yelkenci’nin yerine Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı getirildi.

Mustafa Akhan kim?

1976 Trabzon Of doğumludur. İlk öğrenimini Of’un Balaban beldesinde tamamladıktan sonra İstanbul’da Bayrampaşa Yeşil Cami Kuran Kursunda hafızlık, klasik Arapça ve medrese eğitimi aldı. Bu süre zarfında Kağıthane İmam Hatip Ortaokulu ve İstanbul imam hatip Lisesini dışarıdan bitirdi.

Murat Altınöz kimdir?

Evli ve dört çocuk babası olan Murat ALTINÖZ, 2010-14 yılları arasında Adalar İlçe Milli Eğitim kadrosunda Şube Müdürlüğü görevini yürütmüş olup 16.04.2014 tarihinden itibaren ise İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Celalettin Kapusuz kimdir?

İstanbul İl Milli Eğitimde Şube Müdürü olarak görev yapan Celalettin Kapusuz, şube müdürlerine uygulanan rotasyon sonucu Yalova İl Milli Eğitim Müdürlüğünden görevlendirilmişti. Üzerinden çok süre geçmeden mahkeme yoluna başvuran Kapusuz, yürütmeyi durdurma kararı sonrası eski görev yerine geri döndü.

You might be interested:  Eba Öğrenci Puanları Ne Işe Yarar?

Levent Yazıcı hangi parti?

İstanbul Vali Yardımcısı Levent Kılıç, İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, İYİ Parti İl Başkanı Buğra Kavuncu, CHP İBB Grup Başkanvekili Doğan Subaşı ve İYİ Parti İBB Grup Başkanvekili İbrahim Özkan da törende hazır bulundu.

Levent Özil kimdir?

1974 Tosya/Kastamonu doğumlu olan Levent ÖZİL ilkokul ve ortaokulu Tosya’da, liseyi Bolu Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesinde tamamladı. Yükseköğrenimini Gazi Üniversitesi Ticaret ve Turizm Eğitim Fakültesinde, Yüksek Lisansını Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Rekreasyon Yönetimi alanında yaptı.

Irfan Zeki Er kimdir?

2014 yılında Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilen İrfan Zeki Er, 2015 yılında Başiskele’ye ilçe milli eğitim müdürü olarak atandı. Ancak eski ilçe milli eğitim müdürü Cemil Akkaya’nın aldığı göreve iade kararı nedeniyle İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne şube müdürü olarak kaydırıldı.

Il milli eğitim müdürleri değişiyor mu?

Resmi Gazete’nin 27 Nisan tarihli sayısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan karara göre; 11 İlde Milli Eğitim Müdürü değişti. Daha önce vekaleten göreve başlayan İl Milli Eğitim Müdürleri Cumhurbaşkanlığı kararıyla asaleten atandı.

Of Milli Eğitim Müdürü kimdir?

Halen İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevini yürüten Kabahasanoğlu evli ve 4 çocuk babasıdır.

Milli Eğitim Müdürü nereli?

Fevzi Kurt, 1968 yılında Nevşehir Hacıbektaş’ta doğdu. 1974-1985 yılları arasında İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini Hacıbektaş ilçesinde tamamladı. 1987 yılında Gazi Üniversitesi Kırşehir Eğitim Fakültesi Eğitim Yüksekokulu’nu bitiren Fevzi Kurt aynı yıl sınıf öğretmeni olarak atandı.

Akgün Otel sahibi kim?

Akgün Oteli’nin sahibi Talat Akgün’ün oğulları, Nihat Akgün’ün de yeğenleri olan iki erkek kardeşten küçük olan Metin Akgün, ağabeyi Engin Kadri Akgün’den davacı oldu.

You might be interested:  Eğitim Ne Demek?

Nihat Akgün kim öldürdü?

Uludağ, Ayıral’ın da ayağından yaralandığı olaydan sonra restoranttan kaçmıştı. Organize Suçlar ve Silah Kaçakçılık Şube Müdürlüğü ekipleri, Akgün’ü öldüren Mustafa Akhan ile kardeşi Şaban Akhan’ı, Kadıköy’de saklandıkları evlerinde kıskıvrak yakaladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.