Kayseri Il Milli Eğitim Müdürü Kim Oldu?

Ahmet Saim Durgun kimdir, nereli? Kayseri yeni il milli eğitim müdürü kim oldu? Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu görevden alınarak merkeze çekildi. Çandıroğlu’nun yerine ise İl Milli Eğitim Müdürü olarak Ahmet Saim Durgun atandı.
25/12/2021 tarihinden itibaren Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Ayhan Teltik evli ve iki çocuk babasıdır. Harun Fatsa kimdir?

Hüseyin Burak Fettahoğlu kimdir?

19 Mayıs Üniversitesi Amasya Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliğ bölümünden 2002’de mezun olan Hüseyin Burak Fettahoğlu, Erzincan Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimini bitirmiştir. 2002-2008 yılları arasında öğretmenlik, 2008-2014 yılları arasında farklı okul ve kurumlarda yöneticilik görevlerinde bulunan

Kayseri Melikgazi Milli Eğitim Müdürü kim?

MEB KAYSERİ – MELİKGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HAYRİYE DABANOĞLU İLKOKULU ‘OKUDUKÇA GELİŞİYORUZ’ ÖDÜL TÖRENİ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hacı KAYA’nın teşrifleri ile geleneksel hale getirdiğimiz kitap okuma yarışmasında ilk 20’ye giren velilerimize ödüllerini verdik.

Murat Küçükali Kimdir?

2004’te Samsun’a atandı. 2011’den itibaren Zile’de öğretmenlik ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, 2018 – 2022 yılları arasında ise Tokat İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yaptı. 21 Ocak 2022 tarihi itibariyle Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendirilen Murat KÜÇÜKALİ, evli ve üç çocuk babasıdır.

You might be interested:  Eğitim Ödeneği En Geç Ne Zaman Yatar?

Kayseri il milli eğitim müdür?

MEB KAYSERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Ayhan Teltik ve Eşi Sn. Ayşegül Teltik, ODTÜ Geliştirme Vakfı Anadolu Lisesi Mezuniyet Törenine Katıldı.

Hüseyin Burak Fettahoğlu nereli?

Hüseyin Burak Fettahoğlu kimdir? 1979 yılında Gümüşhane İli Kelkit İlçesinde dünyaya geldi. Üniversite eğitimini 19 Mayıs Üniversitesinde Yüksek Lisans eğitimini Erzincan üniversitesinde tamamlayan Fettahoğlu Evli ve üç çocuk babasıdır.

Hüseyin Burak Fettahoğlu kimdir nerelidir?

2014-2017 yılları arasında Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürlüğü, 2017-2021 yılları arasında Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğünde Daire Başkanlığı görevlerinde bulundu. 17.12. 2021 tarihi itibariyle Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başladı. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Kayseri ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün çalışmaları nelerdir?

İl Milli Eğitim Müdürlüğü

 • Eğitim öğretim programlarının uygulanmasını sağlamak, uygulama rehberleri hazırlamak,
 • Ders kitapları, öğretim materyalleri ve eğitim araç-gereçlerine ilişkin işlemleri yürütmek, etkin kullanımlarını sağlamak,
 • Eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak,
 • Murat Küçükali nereye atandı?

  Tokat İl Milli Eğitim Müdürü sayın Murat KÜÇÜKALİ ‘ye Çağrımızdır.

  Tokat Milli Egitim Muduru kim oldu?

  İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Özdemir’in Göreve Başlama Mesajı İl Millî Eğitim Müdürümüz görevine başladı. İl Millî Eğitim Müdür Vekilimiz Sayın Abdullah Taştan, görevi İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Özdemir’e devretti.

  Tokat il milli eğitim müdürü kimdir?

  İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Özdemir, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Çocuk Eğitimi Uygulama ve

  Kayseri il müdürü kim?

  İsrafil Aktürk Kayseri İl Müdürlüğü görevi öncesinde de bakanlık bünyesinde görev alıyordu. İşte yeni Kayseri İl Müdürü hakkında merak edilenler… İsrafil Aktürk Kayseri İl Müdürü olarak Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde göreve başladı.

  You might be interested:  2021 Şartlı Eğitim Yardımı Ne Kadar?

  Celalettin Ekinci neden görevden alındı?

  Görev yaptığı Niğde’de camide veli toplantıları düzenleyen, öğrenciye dayak atan, velilere hakaret suçundan hapis cezası alan Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci’nin Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanması büyük tepkiyle karşılandı.

  Kayseri il milli eğitim müdürlüğü hangi otobüs gider?

  Bu Otobüs hatları Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü yakınından geçiyor: 420, 503, 555, 571, 61.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.