Kayseri Öğrenci Kartı Nasıl Çıkarılır?

Öğrenci kartı nerede çıkarılıyor? İsterseniz internet üzerinden online olarak ya da İstanbulkart Başvuru Merkezlerine bireysel olarak başvurarak kartınızı temin edebilirsiniz. Kayseride öğrenci pasosu nasıl alınır? Kayseri Büyükşehir Belediyesi (Ulaşım Kartları) Paso İşlemleri Hakkınd.
Kart38 kartınızı şehrin ulaşım hatları üzerinde yer alan duraklara yakın noktalardaki Gişe, Bayi Dolum Noktaları (Kiosklar) ve bayilerimizden, Serçeönü Mah.Birkan Sok. No27/B Kocasinan / Kayseri adresinde bulunan Kart38 İşlem Merkezi’nden temin edebilirsiniz.

Kayseride öğrenci kartı nasıl alınır?

Öğrenciler nüfus cüzdanı ve bir adet fotoğrafla başvurdukları takdirde kartlarını teslim alabiliyor. Erciyes Üniversitesi içerisindeki gişe noktası Kasım Ayı sonunda kadar hizmet verecek. Öte yandan, Kart38 işlem merkezinde, kişiselleştirme hizmeti veren 6 adet gişe bulunuyor.

Kayseri öğrenci kartı kaç TL?

Kart Türleri ve Ücretler. Kaybis Kartlar için üyelik yapılmaktadır. Üyelik ücreti Tam 10 TL, Öğrenci 5 TL’dir. (I)Erken Ulaşım Tarifesi şehir içi ulaşımda 05:00-06:45 saatleri arasında geçerlidir.

Öğrenci pasosu nereden alinir Kayseri?

Kayseri Büyükşehir Belediyesi (Ulaşım Kartları) Paso İşlemleri Öğrenci İşleri Merkezi Bodrum katında yapılmaktadır. Müracaat edecek öğrencilerin Merkezi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı bodrum katına gelmeleri gerekmektedir.

You might be interested:  Kyk Yurt Ne Zaman Açılıyor?

Öğrenci otobüs kartı çıkarmak için neler gerekli?

Kart tesliminde istenen belgeler:

 • Üniversite öğrencileri için; öğrenci kimlik kartında dönem (2015-2016) belirtilmiş ise öğrenci kimlik kartı aslı ve fotokopisi, belirtilmemiş ise öğrenci belgesi aslı.
 • İlköğretim ve ortaöğretim öğrencileri için; okullarından alacakları imzalı mühürlü öğrenci belgesi ASLI.
 • Kayseri kart kaç TL?

  Kart38 kart satış bedeli Tam Kart, 20 TL indirimli kart 15 TL’dir. Harcama yapabilmek için karta ayrıca bir yükleme yapmanız gerekmektedir. Kart38 kartıma en fazla ne kadar yükleme yapılabilir? Kart38 kartınıza en fazla 600,00 TL yükleme yapabilirsiniz.

  Öğrenci El kartı nasıl alınır?

  Mesleki Eğitim Merkezi ve Olgunlaşma Enstitüsü öğrencisi için, onaylı öğrenci belgesi gerekir.

  1. (MEB verisine göre işlem yapılmaktadır.)
  2. – Nüfus Cüzdanı,
  3. – Kart bedeli 3,
  4. Büromuzda web kamerası ile öğrencinin fotoğrafı çekilebilmekte, e-okul ya da Elkart sisteminde kayıtlı güncel olan fotoğrafı da kullanılabilmektedir.

  Kayseri öğrenci bileti ne kadar 2021?

  DİĞER BÜYÜKŞEHİRLERE GÖRE DAHA UCUZ

  Ayrıca, 2021 yılında fiyat güncellemesi yapan büyükşehirlerde öğrenci bilet fiyatı ortalaması 2,27 TL iken Kayseri’de bu rakamın yüzde 20’ye yakın daha ucuz gerçekleşerek 1.9 TL olması dikkat çekiyor.

  Öğrenci bileti kaç TL Kayseri 2022?

  “Tam bilet: 5.50 TL, indirimli bilet: 2.75 TL, Abonman tam (Aylık 140 biniş): 280 TL, Abonman indirimli (Aylık 140 biniş): 135 TL, Erken Ulaşım Tarifesi Tam: 4,60 TL, Erken Ulaşım Tarifesi İndirimli Öğrenci: 2.45 TL, Aktarmalı Hat Tam: 4,60 TL, Aktarmalı Hat İndirimli Öğrenci: 2.45 TL, Uzun Hat Tam: 5.50 TL, Uzun Hat

  Öğrenci bileti ne kadar 2022?

  İETT 2022 ÜCRET TARİFESİ

  Zamlı tarifelere göre, tam elektronik bilet 4,03 liradan 5,48 liraya, öğrenci bileti 1,96 liradan 2,66 liraya, sosyal (öğretmen-60 yaş) 2,88 liradan 3,91 liraya yükseltildi.

  You might be interested:  Sınav Eğitim Kurumları Kimin?

  Öğrenci pasosu nereden alınır?

  Öğrenci akbili başvurusu için İstanbulkart Başvuru Merkezine giderken yanınızda nüfus cüzdanınızın aslı, 1 adet fotoğraf ve öğrenci olduğunuzu gösteren bir belge gerekiyor. Bu belgeleri görevliye teslim edip kart işlem ücretini de verdikten sonra başvuru işleminizi yapabilirsiniz.

  Kayseri öğrenci pasosu ne kadar?

  Kişiselleştirilmiş Tam Kart ücreti 15 TL iken Öğretmen, Kamu Personeli, Engelli Serbest, Refakatçi Serbest, 65 Yaş Üstü Serbest, Basın Mensubu, Yabancı Uyruklu Kayseri Kart ücreti 10 TL. En uygun fiyatlı olan Öğrenci Kartın ücreti ise sadece 5 TL.

  Indirimli kart nasıl alınır Kayseri?

  Kontaksız kart edinenler kartlarını 317 noktadaki bilet gişelerinden ve 68 farklı noktada bulunan kiosklardan kredi yükleterek kullanabilmektedirler.

  İstenen Belgeler:

  1. Nüfus cüzdanı (TC vatandaşlık numarasını gösterir.)
  2. 1 adet vesikalık fotoğraf.
  3. Gün, ay ve yıl olarak 65 yaşını doldurmuş yolcularımıza verilmektedir.

  Öğrenci kartı çıkarmak için ne gerekli 2021?

  Öğrenciler İBB’nin bireysel.istanbulkart. istanbul adresindeki başvuru formuna kişisel bilgilerini ve fotoğrafını kaydederek online başvuru yapabilir. İstanbulkart ve 6 TL kargo ücreti ödemesini başvurunun son adımında kredi kartı ile yapabilir. EFT ve havale ile yapılan ödemeler kabul edilmediğini belirtelim.

  Üniversite öğrenci otobüs kartı nasıl çıkarılır?

  Öğrenci akbili nasıl çıkarılır 2021? İstanbul İndirimli Kart çıkarmak isteyen öğrencilerin yapması gereken ilk şey bireysel.istanbulkart. istanbul adresine girip form doldurmak ve başvuru yapmak. Başvurunuzun durumunu yine aynı siteden görüntüleyebilirsiniz. Kartınız kısa bir süre içinde onaylanacak.

  Öğrenci kartı için ne gerekli 2022?

  istanbul/ adresi. Bu internet sitesi içerisinden online bir başvuruda bulunarak kartını sipariş edebilir ya da ikamet adresine en yakın İstanbul Kart Merkezi’ne öğrenci belgesi, nüfus cüzdanının aslı ve 1 adet vesikalık fotoğraf ile giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.