Kocaeli Kent Kart Öğrenci Kartı Nasıl Çıkarılır?

Kaybolan öğrenci kent kartı nasıl çıkarılır? Kartların çalınması ve zayi olması durumunda kart başvuru merkezlerine şahsen gelerek ya da 0- (232)-320-0-320, 0- (232)-293-53-53 ve 0- (232)-293-53-55 numaralı telefonlara bildirimde bulunarak kartlar kullanıma kapattırılır. Kocaeli öğrenci Kent Kart Ne Kadar?

Kocaeli Kentkart öğrenci kartı nereden alınır?

Kocaeli Kent Kart Nasıl Alınır? Kocaeli Kent Kart şehrin her yerinde bulunan satış ve dolum noktalarından temin edilebiliyor. Bu merkezler 08:00 – 21:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Farklı çeşitteki Kocaeli Kent Kartlar için ibraz edilmesi gereken belgeler değişiklik gösteriyor.

Öğrenci kent kartı nasıl çıkarılır?

Şahsen veya internetten ön başvuru yapmış kişiler kart başvuru merkezlerine müracaat ederek 10 dakika içinde kartını teslim alır. Yapılan işlemlerde kart sahibine ait Fotoğraflı bir Kimlik belgesinin ibrazı zorunludur.

Kocaeli Gebze Öğrenci Kart Nereden Alınır?

Öğrencilerin Kent Kart alabilmeleri için 1 adet fotoğraf, üniversiteden kayıt sonrası verilen okul giriş kartı ve 10 TL kart basım ücreti ile Umuttepe Kampüsü, Fuar içi Seyahat Kartları Bürosu ve Büyükşehir Gebze Hizmet Binasındaki bürolara başvurmaları gerekiyor.

Kocaeli Kent Kart çıkarma ne kadar?

KENTKART almak isteyen vatandaşlar herhangi bir belge vermeden sadece 5 TL karşılığında kartlarını alabiliyor. Kocaeli genelinde 200 KENTKART satış ve dolum istasyonundan aldıkları kartı yükleyerek aktif hale getiren vatandaşlar, paralı ulaşıma göre daha ucuz yolculuk ediyor.

You might be interested:  Öğrenci Ankarakart Nasıl Alınır?

Kocaeli Üniversitesi öğrenci kimlik kartı nereden alınır?

Bağlı bulunduğunuz öğrenci işleri bürosundan temin edebilirsiniz. Öğrenci belgelerinizi e-devlet üzerinden de temin edebilirsiniz.

Öğrenci Kart Nereden Alınır?

İstanbul İndirimli Seyahat Kartlarınızı (İETT) almak için; İstanbulkart Başvuru Merkezleri’ ne (https://www.istanbulkart. istanbul/basvuru-merkezleri) öğrenci belgesi, kimlik aslı ve güncel fotoğraf ile başvuru yapabilir veya https://bireysel.istanbulkart.

Izmir Eshot öğrenci Kartı nereden çıkarılır?

Başvuru Merkezleri:

– Bostanlı Kart Başvuru Merkezi, – Fahrettin Altay Kart Başvuru Merkezi, – Bornova Kart Başvuru Merkezi, – Üçyol Kart Başvuru Merkezi.

Öğrenci kent kartı için ne gerekli?

İndirimli Seyahat Kartı için; güncel Öğrenci Kimliği, son 3 ay içerisinde okullardan alınan öğrenci belgesi ve öğrenci seyahat kartları. Serbest seyahat kartları için ilgili kurumdan alınan kimlik kartı ve diğer belgeler.

Öğrenci kartı nasıl alınır?

Öğrenci akbili başvurusu için İstanbulkart Başvuru Merkezine giderken yanınızda nüfus cüzdanınızın aslı, 1 adet fotoğraf ve öğrenci olduğunuzu gösteren bir belge gerekiyor. Bu belgeleri görevliye teslim edip kart işlem ücretini de verdikten sonra başvuru işleminizi yapabilirsiniz.

Kocaeli öğrenci kartı kaç basıyor 2021?

İndirimli tarifeler 2.55 TL şeklindedir. Öğrenci ücreti ise 1.75 TL’dir.

Gebze Izmit öğrenci ne kadar?

Alınan kararlara göre; şehir içi toplu taşımada 3,50 TL olan tam bilet fiyatı 4,35 TL’ye, indi bindi ücretleri 3,30 TL’den 4.10 TL’ye, öğrenci bilet fiyatları 1,75’den 2,75 TL’ye çıkarıldı.

Kocaeli öğrenci kartı ne kadar?

Şehir içi öğrenci 1,60 TL’den 1,75 TL’ye, Tramvay öğrenci ücreti 1,25 TL’den 1,50 TL’ye, Deniz ulaşımı öğrenci 2 TL’den 2,25 TL’ye çıkarıldı. Şehir içi indirimlilerin ücreti 2,25 TL’den 2,55 TL’ye, Tramvay ücreti 1,5 TL’den 1,75 TL’ye, Deniz ulaşımı ise 2,75 TL’den 3,10 TL’ye çıkarıldı.

You might be interested:  Kyk Yurt Kayıt Işlemleri Nasıl Yapılır?

Kent Kart ücreti ne kadar?

01.06.2022 Tarihinden İtibaren Geçerlidir. İlk Biniş Tam Ücreti 7,64 olup 120 dakika içinde 1.aktarma 1,41 TL, 2.aktarma 1,06 TL, 3.ve sonraki aktarmalar ise tüm fiyata dahildir.

Öğrenci Kent Kart kaç TL basıyor?

İşte yeni biniş ücretleri

Yaklaşık iki yıldır aynı olan öğrenci biniş ücreti de 1,64 TL’den 2,20 TL’ye yükseltildi.

Kocaeli vapur kaç TL?

Deniz ulaşımında tam bilet 4 lira 25 kuruştan 5 lira 25 kuruşa Nisan ayında ise 6,50 TL’ye yükseldi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.