Konya Öğrenci Kartı Ne Kadar Basıyor?

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin toplu ulaşım araçları otobüs ve tramvaylarda öğrenci bir biniş 1,55 TL, sivil bir biniş ise 2,10 TL oldu. Aylık sınırsız el kart (abonman) fiyatları ise öğrenci 90, sivil 135 TL olarak güncellendi. Konya tramvay kimlere ücretsiz?
İndirimli Elkart’a 90 TL, tam abonman Elkart’a 160 TL yükleyerek, Konya şehir merkezinde bulunan otobüslerde 30 gün boyunca sınırsız sayıda seyahat edebilirsiniz. Belediye otobüslerinin tam bir kişi ücreti 2,50 TL, öğrenci ve indirimli Elkart kullananların ücreti ise 1,55 TL’dir.

Konya öğrenci kartı ne kadar?

İndirimli Elkart ile şehir içi seyahat 1,55-TL, tam Elkart ile 2,50-TL’dir, 19. İndirimli Elkarta 90,00-TL, tam abonman Elkarta 160,00-TL karşılığında abonman özelliği yükleterek, Konya merkezde bulunan otobüs ve tramvaylarda 30 gün boyunca sınırsız sayıda seyahat edebilirsiniz. 20.

Konya tramvay öğrenci ne kadar?

Tramvay ve otobüslerde sivil 2,50 TL, öğrenci 1,55 TL tarifesi uygulanacak. Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya’nın Türkiye’nin en büyük coğrafyasına sahip şehri olduğunu belirterek, bu geniş coğrafyada ‘Konya Modeli Belediyeciliğin’ en güzel örneklerini sergilediklerini ifade etti.

Öğrenci otobüs kartı nasıl çıkarılır Konya?

– Kart bedeli 1, Tam Elkart temin noktaları; Elkart Gişeleri, Elkart Bayileri ve Elkart Büro Veznesi, Kayıp tam Elkart kaydı Nüfus Cüzdanı ve Kayıp tam Elkart dolum fişi ile Elkart bürosunda yapılmaktadır.

You might be interested:  Informal Eğitim Ne Demek?

Konya tramvay kimlere ücretsiz?

Yönetmelik gereğince 65 yaş ve üzeri olanların nüfus cüzdanlarını göstererek belediyelere ait toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanabileceklerini kaydeden Başkan Akyürek, daha önce Büyükşehir Belediyesi’nden aldıkları elkartlarla toplu ulaşımı ücretsiz olarak kullanan engellilerin de Aile ve Sosyal Politikalar İl

Öğrenci indirimli otobüs kartı nasıl çıkarılır?

Öğrenci indirim kartı nasıl çıkarılır? İstanbul İndirimli Kart çıkarmak isteyen öğrencilerin yapması gereken ilk şey bireysel.istanbulkart. istanbul adresine girip form doldurmak ve başvuru yapmak. Başvurunuzun durumunu yine aynı siteden görüntüleyebilirsiniz. Kartınız kısa bir süre içinde onaylanacak.

Öğrenci kartı için ne gerekiyor?

Öğrenci akbili başvurusu için İstanbulkart Başvuru Merkezine giderken yanınızda nüfus cüzdanınızın aslı, 1 adet fotoğraf ve öğrenci olduğunuzu gösteren bir belge gerekiyor. Bu belgeleri görevliye teslim edip kart işlem ücretini de verdikten sonra başvuru işleminizi yapabilirsiniz.

Tramvay ücreti ne kadar?

Elektronik Biletler:

Tek geçişlik bilet:15,00 lira. İki geçişlik bilet: 25,00 lira. Üç geçişlik bilet: 32,00 lira.

Öğrenci bileti ne kadar?

İŞTE YENİ ÜCRETLER

Buna göre, tam elektronik bilet ücreti 5,48 liradan 7,67 liraya, tam abonman ücreti 430 liradan 602 liraya, öğrenci abonman 78 liradan 109 liraya, ilk aktarma 3,92’den 5,48 liraya yükseldi.

Öğrenci kimlik kartı nereden alınır?

Öğrenci Belgesi,Kimlik Kartı, Diğer Belgeler

Öğrenci kimliklerinin basım işlemleri Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından yürütülmektedir. Öğrenci kimliklerini yenilemek isteyen öğrenciler, belirlenen ücreti ödedikten sonra birim öğrenci işleri bürosuna dilekçe ile başvurmalıdır.

Konya Genç Kart nedir?

Gençkart, Konya Büyükşehir Belediyesi’nin öğrenciler için oluşturduğu bir kart sistemidir. Genç kart sahipleri, Gençlik Merkezimizde sunulan hizmetlerden faydalanabilmektedir. Bu kapsamda; gençlik merkezindeki çamaşırhaneden ücretsiz olarak yararlanılabilmektedir.

Elkart ne kadar Konya?

₺2.50. Herhangi bir Elkart yükleme noktasından ücret karşılığında temin edilebilir.

You might be interested:  Online Eğitim Ne Zaman Başlıyor?

Ücretsiz Samkart kimlere verilir?

Pozitif Samkart (Ücretsiz) için hangi evraklar gereklidir?

 • ÜCRETSİZ SAMKART İÇİN GEREKLİ BELGELER.
 • 65 YAŞ VE ÜZERİ : – Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi.
 • ENGELLİ: – Türkiye Cumhuriyeti Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan alınan engelli tanıtım kartı aslı ve fotokopisi.
 • GAZİ VE EŞİ, ŞEHİT YAKINI :
 • Izbanı kimler ücretsiz kullanabilir?

  KİMLER YARARLANIR

  Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından verilen Gazi ve Gazi Yakını Kartlarını validatöre tutmak suretiyle Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı toplu ulaşım araçlarından ücretsiz faydalanılır.

  EGO otobüsleri kimlere ücretsiz?

  Büyükşehir Belediye Meclis Kararınca Ankara da ikamet eden Gün, ay ve yıl olarak 61 yaşını doldurmuş vatandaşlarımıza pik saatler dışında 10.00-16.00 ve 19.00-24.00 saatleri arasında Belediye otobüslerinden ücretsiz yararlanma imkanı veren kişiselleştirilmiş Akıllı elektronik ulaşım kartıdır.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.