Miles And Smiles Öğrenci Üyesi Nasıl Olunur?

Miles&Smiles üyeliğinizi oluşturun, üyeliğiniz varsa hesabınıza giriş yapın. Üyelik hesabınızda “Kişisel Bilgilerim” alanına girin, “İndirim Çeşitleri” kısmında “Öğrenci” seçeneğini işaretleyin ve “Kaydet” butonuna tıklayın. Sistem onay verdiği zaman öğrenci bildirimi işleminiz tamamlanacak.

Miles and Smiles öğrenci nedir?

Miles&Smiles hesabınız öğrenci olarak tanımlanınca, Miles&Smiles hesabınıza giriş yapıp; bilet alımı sırasında “öğrenci” yolcu tipini seçerek öğrenci avantajlarıyla biletinizi alabilirsiniz.

Miles&Smiles üye olma şartları nelerdir?

Miles&Smiles üyeliği, hali hazırda özel yolcu programlarının yasayla serbest olduğu ve Miles&Smiles’ın sunulduğu herhangi bir ülkede mukim 2 yaşın üzerindeki bütün gerçek kişilere bireysel olarak açıktır; bu kişiler kişisel statüleriyle ilgili kurallara uydukları takdirde programa üye olabilirler.

Miles&Smiles ücretli mi?

Üyelik için herhangi bir ücret alınmamaktadır ve 2 yaşın üzerindeki bütün gerçek kişilere bireysel olarak açıktır. Başvuru formları THY Satış Ofislerinden, THY check-in kontuarlarından ve THY kontuarlarından talep edilebilir.

Uçak bileti öğrenci indirimi var mı?

24 Yaş Kuralı

Yükseköğretim Kurulu’nda kaydı olan öğrencilerin Türk Hava Yollarının %25 indirimli uçak bileti avantajından faydalanmaları için 24 yaşını geçmemiş olmaları gerekmektedir. 24 yaşını geçmiş olanlar öğrenci olsalar dahi bu fırsattan hiçbir şekilde yararlanamayacaklardır.

Öğrenci bileti nasıl alınır sinema?

Cinemaximum uygulaması üzerinden ve gişeden öylece öğrenci olduğunuzu belirterek bilet alabiliyorsunuz ve rahatça giriyorsunuz.

You might be interested:  Eğitim Kurumu Müdürlüğü Ne Demek?

Miles&Smiles kartı nasıl alınır?

Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartlarına sahip olmak için ‘Başvur’ butonuna tıklayabilir, Miles&Smiles avantajlarından yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Dilerseniz Garanti BBVA İnternet, Garanti BBVA Mobil, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi üzerinden veya şubelerimizden başvuru yapabilirsiniz.

Türk Hava Yolları Miles and Smiles üyelik nedir?

Miles&Smiles, THY ( Türk Havayolları) nın özel yolcu programıdır, birçok havayolu firması yolcularını korumak, sadık yolcu elde etmek için üyelik programları/ yolcu programları yapmaktadır. THY de çok kapsamlı olan Miles&Smiles üyelik programına sahiptir.

Miles&Smiles kartı nasıl kullanılır?

Mil dünyasında aradığınız her şey var!

Uçtukça Mil kazanabilir, kazandığınız Millerle ödül bilet düzenleyebilir, Cash&Miles ile bilet satın alırken Millerinizi kullanabilir, Shop&Miles’ta alışveriş yapabilirsiniz. Dahası akaryakıttan sağlığa, eğitimden araç kiralamaya birçok alanda avantajlardan faydalanabilirsiniz!

THY 10000 Mil kaç TL?

artik miller alisveris icin kullanilabilecekmis. 125 mil 1 tl olarak hesaplanmis. kabaca 10.000 mil 80 lira’ya denk geliyor.

Garanti Miles&Smiles 1 mil kaç TL?

Türk Hava Yolları satış kanallarından alınan uçak biletlerinde tüm Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartı sahipleri için kazanım 1 TL harcama için 1 mil olarak uygulanır, Miles&Smiles Garanti BBVA American Express® ve Türk Hava Yolları Yolcu Programı statünüze göre değişen mil kazanımları uygulanmaz. 1 TL harcamaya 1

Miles Smiles hangi bankalar?

Miles&Smiles bir bankaya değil, THY’e aittir. Ancak QNB Finansbank ve Garanti Bankası gibi bankalar ile işbirliği yaparak, harcamalarda mil kazandıran kredi kartı sunar.

Pegasus öğrenci indirimi nasıl yapılır?

Öğrenci sınıfında, 13 yaşından gün almış, 25 yaşından gün almamış öğrenciler yer almaktadır. İndirim işaretlemiş olmanıza rağmen indirim alınamayan ücretler promosyonel ücretlerdir. İndirimden yararlanabilmek için havalimanında kimlik ibraz edilmesi zorunludur.

Uçak bileti kimlere indirimli?

Uçuş firmalarının özellikler; 65 yaş ve üstü, bebekler, gençler, engelliler ve öğrencilere uyguladığı indirimler oldukça başarılı sonuçlar veriri. Güzel indirimler alabilirsiniz. 65 yaş ve üstü yolcular için uygulanacak olan indirimler %25 oranındadır.

You might be interested:  Yurt Yedek Sırasında Ösym Yedek Ne Demek?

THY ucuz bilet kampanyası ne zaman?

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular, 1-2 Aralık 2021 tarihinde satın alacakları biletler ile 8 Şubat-31 Mart 2022 tarihleri arasında her şey dahil 129,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçuş imkanı elde ediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.