Mobil Öğrenci Tarifesi Nasıl Iptal Edilir?

MobilÖğrenci’de tarife içindeki herkesle 1.000 dakika konuşmak bedava! Bu tarife artık kullanımda değil! 1111’e kayıt olmuş abonelerin, 10 dakikası 60 kuruş fiyatından yararlanmak istememeleri durumunda, IPTAL yazarak 1111’e ücretsiz kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.

Türk Telekom tarife nasıl iptal edilir?

Tek bir mesajla paket iptali gerçekleştirmek isteyenlerin 5555 numaralı telefona ‘IPTAL’ yazdıktan sonra göndermeleri gerekiyor. Birkaç dakika içerisinde paket iptal etme işleminin onaylandığına dair mesaj gelecektir.

Mobil Öğrenci tarifesi nedir?

Tarife Bilgisi

Mobil Öğrenci Tarifesi’nde yurtiçi her yöne doğru yapılan indirimsiz aramaların dakikası 1,23 TL, yurtiçi her yöne yapılan SMS gönderimleri ise 88,49 kuruştan ücretlendirilmektedir.

Türk Telekom Mobil öğrenci paketi ne kadar?

Mobil Öğrenci

Mobil Öğrenci Tarifesi
Tüm Şebeke İçi/ Diğer Operatör/ Ev-İş 68,69 KR/DK
SMS 49,38 KR/SMS
MMS 1,25 TL/MMS

Telekom tarife değişikliği nasıl yapılır?

Tarife değişikliği için kullanabileceğiniz kanallar:

  1. 444 5 444’ten Türk Telekom Müşteri Hizmetleri.
  2. Türk Telekom Mağazaları
  3. SMS ile kısa kod gönderimi.
  4. Online İşlem Merkezi’nde Tarife ve Taahhüt İşlemleri.
You might be interested:  Yurt Dışına Gitmek Için Ne Yapmalıyım?

Tarifemi nasıl iptal ederim?

Faturalı ve faturasız hatlarda konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Online Self Servis’ten, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Cep Merkezleri’nden iptal edebilirsiniz.

Türk Telekom faturalı ek paket iptali nasıl yapılır?

Paketin yenilenmesini iptal etmek isteyen müşteriler IPTAL 2GB EKSTRA yazıp 5555’e SMS göndererek veya müşteri hizmetleri aracılığıyla iptal işlemini gerçekleştirebileceklerdir.

Türk Telekom genç tarifeye nasıl geçilir?

MUZIK yazıp 5555 ‘e gönderin;

Yeni hat alarak ve numara taşıma ile Genç Mobil Tarifesi’ne gelen müşterilerden kayıt ücreti tahsil edilmez. Genç Mobil Tarifesi’nin geçiş ücreti faturalı hatlar için KDV ve ÖİV dahil 30 TL’dir. Faturasız hatlardan geçişler ücretsizdir.

Türk Telekom 27 TL paketler nasıl yapılır?

Paketten faydalanmak Selfy üyesi olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen paketi almak için YAZ FIRSATI TC Kimlik No yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin. Selfy Yaz Fırsatı Paketi’in aylık ücreti, son 30 gün içerisinde numara taşıma ve yeni hat tesisi yaparak gelenler için 27 TL’dir.

Self ye üye olmak ücretli mi?

25 yaş ve altındaki Türk Telekom bireysel faturalı veya faturasız hat kullanan tüm gençler, mobil hatlarından SELFY yazıp 4545’e kısa mesaj göndererek, Selfy dünyasına ücretsiz üye olabilecek.

Türk Telekom 25 TL Paket nasıl yapılır?

Paket Bilgisi

Her Yöne 750 Dakika Paketi ile yurtiçi her yöne 750 dakika sadece 25 TL! Siz de Avea’nın faturasız tarifelerine gelin ve HY750 yazıp 5555’e SMS gönderin, Her Yöne 750 Dakika Paketi’niz cebinize gelsin.

Türk Telekom 30 TL Paket nasıl yapılır?

Büyük Fırsat 2 GB Paketi ile 30 gün boyunca geçerli Her Yöne 1000 DK, Her Yöne 1000 SMS ve 2 GB Cepten İnternet sadece 30 TL! FIRSAT2GB yazıp 5555’e SMS gönderin, Büyük Fırsat 2 GB Paketi’niz cebinize gelsin!

You might be interested:  Kyk Yurt Başvurusu Nasıl Yapılır 2021?

Türk Telekom 50 TL Paket nasıl yapılır?

Parlak 10GB Paketi ile ayda sadece 50 TL’ye 10GB cepten internet, her yöne 750 dakika ve her yöne 1000 SMS Türk Telekom’da! PARLAK 10GB yazıp 5555’e SMS gönderin, Parlak 10GB Paketiniz cebinize gelsin! Hala müşterimiz değilseniz, sizleri de Türk Telekom’a bekliyoruz.

Tarife değişikliği nasıl yapılır?

Yanımda İnternet: Tarife değişikliğinizi Yanımda İnternet ‘Geçebileceğim Tarifeler’ sayfası üzerinden de hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 7000 Sesli Yanıt Self Servis’i arayarak ya da telefonunuzun mesaj bölümüne geçmek istediğiniz tarifenin kodunu yazarak 7048’e SMS gönderebilirsiniz.

Türk Telekom 15 GB faturalı 35 tl nasıl yapılır?

Paketten faydalanmak Selfy üyesi olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen paketi almak için FIRSAT 15 TC Kimlik No yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.

Tarife değişikliği faturaya nasıl yansır?

* Tarife başlangıç ve fatura kesim tarihi arasında yaptığınız tarife değişikliklerinde, kullanmaktan vazgeçtiğiniz tarifenin – tarife esaslarına göre – tamamı ya da kullanım yaptığınız gün bazında ücretlendirmesi yapılır. Ayrıca, geçiş yaptığınız tarifenin de gün bazında ücretlendirmesi faturanıza yansıtılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.