Öğrenci Banka Kartı Nasıl Çıkarılır?

Öğrenci Kredi Kartı Nasıl Çıkarılır? Öğrenci kredi kartı çıkartmak için öncelikle 18 yaşınızı doldurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde kendiniz gidip müracaat etmenizin hiç bir önemi olmayacaktır. Hangi bankadan kredi kartı çıkartmak istiyorsanız gereken şartları yerine getirmeniz gerekmektedir.

Öğrenci için hangi banka kartı?

Öğrencilere Yönelik Kredi Kartı Sunan Bankalar

Banka Kart
Akbank Exi26 Akbank Öğrenci Kredi Kartı Başvur
Garanti Bankası Bonus Genç Garanti Öğrenci Kredi Kartı Başvur
TEB ÜniversiTEB TEB Öğrenci Kredi Kartı Başvur
İş Bankası İş’te Üniversiteli İş Bankası Öğrenci Kredi Kartı Başvur

Ziraat Bankası öğrenci kartı nasıl alınır?

Şubemizden Bankkart Genç’ini alırken aynı anda kredi kartı özelliğine de başvurabilirsin. Başvuru sonucun sana SMS ile bildirilecek.

Genç Bankkart kaç yaş sınırı?

Türkiye’de bir ilk, Bankkart ve Kredi Kartı tek kartta birleşti! 18-26 yaşları arasındaysanız ve Bankamızdan KYK ödemesi alıyorsanız, siz de kredi kartı özellikli Bankkart Genç kullanın, bankacılık işlemlerinizde ve alışverişlerinizde tek kart kullanmanın rahatlığını yaşayın.

Banka kartı almak için ne gerekli?

Banka Hesabı Açmak İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

 • Nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi.
 • e-Devlet üzerinden de kolaylıkla alınabilen ikametgah belgesi.
 • Açık adres ve iletişim bilgileri.
 • Varsa sabit bir telefon numarası, yoksa bankanın size ulaşabileceği bir cep telefonu numarası
 • You might be interested:  Gazilere Eğitim Yardımı Ne Zaman Ödenecek?

  18 Yaş Altı hangi kart veren bankalar?

 • Halkbank.
 • Garanti BBVA.
 • İş Bankası
 • Yapı Kredi.
 • 18 Yaş Altı kredi kartı alabilir mi?

  Öğrenciler kredi kartı alabilir mi? Öğrenciler için de kredi kartı almak mümkün. 18 – 25 yaş arası gençler Bonus Genç’e başvuru yapabilir.

  KYK Ziraat Genç Kart Nereden Alınır?

  Genç Bankkart’a hemen başvurmak için GENC BANKKART yazın 4747’ye gönderin. Nakit ihtiyacınızı, Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış ATM’lerimizden, ayrıca yurt içi ve yurt dışındaki MasterCard amblemli diğer tüm ATM’lerden anında karşılayabilirsiniz.

  Bankkart genç ne için kullanılır?

  Genç Bankkart bir diğer özelliği internet bankacılığı kullanarak borçlarınızı, para aktarım eft havale işlemlerini kolayca tek tıkta yapabiliyor oluşunuz. Ayrıca internete açık bir banka/kredi kartı olduğundan kolaylıkla internet üzerinden alım yapabilirsiniz.

  Kampüs Kart nasıl alınır?

  Standart Kampüs Kartlar önce şubeye gelip, ayrıştırılarak bir sonraki gün Personel Daire Başkanlığına teslim edilmektedir. Personel Daire Başkanlığı da biriminize üst yazı ile göndermektedir. Biriminizde görevli olan Kampüs Kart görevlisinden kartınızı teslim alabilirsiniz.

  15 yaşında banka kartı alınır mı?

  Kredi kartı alması mümkün olmayan 18 yaş altı gençler için ek kart ve ön ödemeli kartlar bulunuyor. Bunun yanı sıra, birçok banka 18 yaşından küçüklere hesap açma imkanı tanıyor.

  13 yaşında banka hesabı açılır mı?

  18 yaşın altındaki bir bireyin banka hesabı açabilmesi için velisi ya da vasisinin kimlik fotokopisi, banka hesabı açılmasına izin verdiğine dair imzası gereklidir. Bankalar, bu izinle birlikte 18 yaş altı kişiler için vadeli veya vadesiz hesap açabilir.

  1 yaşındaki çocuğa banka hesabı açılır mı?

  Bankacılık uygulamasında 18 yaşın altındaki çocuklar adına açılan hesaplar, çocuk hesabı olarak adlandırılmaktadır ve çocuğa ait banka hesabı, çocuk reşit olmadığı ve velayet altında olduğu müddetçe velisi tarafından yönetilir.

  You might be interested:  Öğrenci Akbil Ne Kadar 2022?

  Banka kartı nasıl alınır?

  Banka kartı alabilmek için ilgili bir bankaya kişinin resmi olarak gitmesi ve müracaat etmesi ve hesap açtırma sonrasında alınmaktadır. Hesap açtırma sonrasında belirli gün aralığında eve posta yolu ile gönderilir.

  Banka kartı almak paralı mı?

  Banka kartları her zaman ücretsizdir ve hesabınıza tanımlanan kredili mevduat hesabınızı (KMH) kullanmadığınız sürece herhangi bir faize tabi değildir.

  Banka kartı hemen çıkar mı?

  Bunun yanı sıra bankaların genel olarak kartları ulaştırma süreleri 1-2 hafta arasında değişiklik göstermektedir. Eğer maaş kartı talebinde bulunmuşsanız bu durumda kredi kartına göre daha hızlı bir şekilde kartınızı teslim alabilirsiniz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.