Öğrenci Evi Nerede Çekiliyor?

Dizinin çekimleri genel olarak dört öğrencinin bir arada yaşadığı villada yapılıyor. Exxen’de yayınlanacak olan dizinin büyük bir bölümü İstanbul’da çekiliyor.

Öğrenci evi bitti mi?

Öğrenci Evi Sezon Finali Ne Zaman Bitecek? 1 Ocak itibarıyla hizmete giren Exxen’in ilk orijinal dizilerinden Hükümsüz ve Öğrenci Evi için 2. sezon onayı geldi. İkisi de 12 Mart’ta sezon finali yapacak.

Gibi Exxen dizisi nerede çekiliyor?

4. bölüm olan sokak röportajı bölümü ise Küçükyalı Maltepe ilçesinde Bağdat Caddesi üzerinde çekiliyor. Gibi dizisinin tamamen İstanbul Anadolu Yakasında çekildiği bilinmekle birlikte dizi mekanlarının sürekli değiştiği bilinmektedir.

Öğrenci Evi 11 sezon ne zaman?

Öğrenci Evi dizisinin 11. bölümü 12 Mart 2021 Cuma günü Exxen’de yayınlandı.

Öğrenci Evi ne zaman yayınlanıyor?

Öğrenci dizisinde gün değişikliği. Dizinin 6. Bölümü 6 Şubat 2021 Cumartesi günü yerine, 5 Şubat 2021 Cuma günü yayınlanacak. Öğrenci Evi dizisi 1 Ocak 2021 Cuma günü Exxen dijital platformunda ekrana gelecek.

Gibi dizisi hangi kafede çekiliyor?

Bu kafe, Moda’nın en sevilen yerlerinden Şair Nefi Sokak’taki Dem Cafe. Burası dizi çekimleri dışında da Kadıköylülerin bildiği, çok popüler bir kafe aslında. “Orası yeterince kalabalık değildir, bir de ben gidip üçüncü nesil kahve içeyim” diye düşünürseniz Dem Cafe’ye gidip Gibi atmosferini soluyabilirsiniz.

Gibi gibi nerede çekiliyor?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi nerede çekiliyor? Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi İstanbul’da çekiliyor. İstanbul’un Beşiktaş ve Galata gibi yerlerinde çekilen Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde renkli görüntüler oluştu.

You might be interested:  2016 2017 Eğitim Öğretim Ne Zaman Başlıyor?

Gibi dizisi nerede yayınlanıyor?

GİBİ DİZİSİ NEREDE YAYINLANIYOR? Komedi türündeki Türk yapımı internet dizisi Gibi, Exxen platformunda yayınlanmaktadır.

Exxen Hükümsüz 11 bölüm ne zaman?

Hükümsüz dizisinin 11. bölümü 19 Mart 2021 Cuma günü Exxen’de yayınlandı.

Exxen içinde neler var?

Exxen Dizileri

 • Gibi. Ölümlü Dünya, Cinayet Süsü filmleriyle tanıdığımız Feyyaz Yiğit’in senaryosunu yapmış olduğu Gibi bir güldürü dizisidir.
 • Vahşi Şeyler.
 • Bir Yeraltı Sit-comu.
 • Hükümsüz.
 • İlginç Bazı Olaylar.
 • Öğrenci Evi.
 • Şeref Bey.
 • Sihirli Annem.
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published.