Öğrenci Evi Yeni Bölüm Ne Zaman?

Öğrenci dizisinde gün değişikliği. Dizinin 6. Bölümü 6 Şubat 2021 Cumartesi günü yerine, 5 Şubat 2021 Cuma günü yayınlanacak. Öğrenci Evi dizisi 1 Ocak 2021 Cuma günü Exxen dijital platformunda ekrana gelecek.

Öğrenci Evi 2 .sezon ne zaman?

Exxen’in öne çıkan yapımlarından ‘Gibi’nin ikinci sezonu yılbaşı akşamında izleyiciyle buluşacak. DUVAR – Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen’de yayınlanan “Gibi” dizisinin ikinci sezon ilk bölümünden tanıtım yayınlandı. Yeni sezon, ilk bölümüyle 31 Aralık Cuma günü Exxen’de izleyicilerle buluşacak.

Exxen Hükümsüz 11 bölüm ne zaman?

Hükümsüz dizisinin 11. bölümü 19 Mart 2021 Cuma günü Exxen’de yayınlandı.

Exxen kaçış 2 sezon ne zaman?

Yayın Takvimi

Sezon Orijinal yayın tarihi
Bitiş tarihi
1 26 Haziran 2020
2 12 Şubat 2021
3 10 Aralık 2021

Gibi 2 sezon kaç bölüm olacak?

Gibi
Sezon sayısı 2
Bölüm sayısı 22 (bölümleri listesi)
Yapım
Yapımcı Barış Ayaztaş Feyyaz Yiğit

Hükümsüz dizisi bitti mi?

Her gün sağlıklı olduğumuza şükrediyoruz, yapacak bir şey yok. Bir an önce şu pandemi durumundan kurtulmak istiyoruz. Şükür, iyiyiz, sağlıklıyız” diye konuştu. Exxen platformunda Hükümsüz isimli dizi ile yeniden setlere dönen Burçin Terzioğlu, 10 bölüm çektiklerini ve ara verdiklerini ifade etti.

Hükümsüz dizisi ne zaman başlıyor?

Hükümsüz dizisi ne zaman başlıyor sorusu sıkça araştırılıyor. Exxen dizileri tümü gibi Exxen Hükümsüz başlama tarihi de 1 Ocak 2021 olarak duyuruldu.

You might be interested:  Cumhurbaşkanı Yurt Dışına Çıktığı Zaman Yerine Kim Bakar?

Exxene yeni bölümler ne zaman gelecek?

Yüz binlerce Exxen üyesi, Exxen keyfini her Cuma katlayarak yaşıyor.Yeni bölümler her Cuma Exxen’de.

Exxen gibi dizisi devam edecek mi?

EXXEN dizisi Gibi, 2. sezon finali ile veda etti. Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç’ın skeçlerinden meydana gelen dizi kısa sürede, hem güldürüp hem düşündürmesiyle milyonların beğenisini kazandı. Absürt, yaşanması imkansız gibi duran sahnelerin yaşandığı görülen yapım, sosyal medyada da sıkça konuşuldu.

Gibi Kuki Hangi bölüm?

Sezon 2. Bölüm / Fragman (Kuki)

Gibi yeni sezon kaç bölüm?

GİBİ DİZİSİ YENİ SEZON NE ZAMAN? Gibi dizisi 2. sezon 10. bölümü ile sezon finali yaptı. Dizinin yeni sezon tarihi henüz bilinmezken 2022’in sonlarına doğru 3. sezonun gelmesi bekleniyor.

Gibi kaç sezon kaç bölüm?

2 sezon 22 bölümden oluşan dizi, sezon finali yaptı.

Ayak işleri 2 sezon ne zaman başlayacak?

Caner Özyurtlu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunu Volkan Öge’yle birlikte kaleme aldığı Ayak İşleri’nin absürt gelişmeler, tezat dolu sohbetler ve geçmişten gelen hesaplaşmalarla dolu yeni sezonu, 24 Şubat’tan itibaren izleyiciyle buluşacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.