Öğrenci Kartı Kayıp Ne Yapmalıyım Izmir?

Öğrenci kimlik kartı kaybedildiği takdirde herhangi bir ulusal veya yerel gazeteye kayıp ilanı verilmesi, 06200222 numaralı Halk Bankası hesabına Beyazıt Şube Kodunu (9820) kullanarak 20 TL ücret ödenmesi gerekmektedir. Kent kartım kayboldu ne yapmalıyım izmir?
KARTLARIN ZAYİ EDİLMESİ, ÇALINMASI VE YIPRANMASI DURUMUNDA

  1. Vakıflar Bankasına kesinlikle para yatırılmayacak, Ulaşım Kartları Şube Müdürlüğü’ne şahsen başvuru yapılarak tekrar kart alınabilecektir.
  2. Kayıp, çalıntı yada yıpranma nedeniyle kart yenileme bedeli Öğrenci kartı ve Öğretmen kartı için 20 TL’dir.

Izmir kart kayboldu ne yapmalıyım?

Kartların çalınması ve zayi olması durumunda Kart Başvuru Merkezlerimize şahsen gelerek ya da 0850 209 35 35 numaralı telefona bildirimde bulunulması, kartın kullanıma kapatılmasının sağlanmasından kart sahibi sorumludur.

Kaybolan öğrenci kent kartı nasıl çıkarılır?

Kayıp, çalınma ve yıpranma durumlarında Ulaşım Kartları Şube Müdürlüğüne başvuru yapılır. 20 TL kart ücreti Ulaşım Kartları Şube Müdürlüğü tarafından tahsil edilir. İstenilen Evraklar; Son altı ay içerisinde çekilmiş 1 adet vesikalık fotoğraf.

Izmir öğrenci kartı nereden çıkarılır?

Bostanlı Kart Başvuru Merkezi (Bostanlı -İzdeniz Aktarma İstasyonu)

İzmirim Kart yenileme nasıl yapılır?

Kart başvuru merkezlerine şahsen başvuru yapılarak tekrar kart alınır.

  1. Kayıp, çalıntı yada yıpranma nedeniyle kart yenileme bedeli 40 TL’dir.
  2. Son altı ay içerisinde çekilmiş 1 adet biyometrik fotoğraf istenir.
You might be interested:  Ego Öğrenci Kartı Vize Yenileme Nasıl Yapılır?

Eshot kartımı kaybettim ne yapmalıyım?

Kartların çalınması ve zayi olması durumunda kart başvuru merkezlerine şahsen gelerek ya da 0850 209 35 35 numaralı telefona bildirimde bulunarak kartlar kullanıma kapattırılır.

Öğrenci Kartı kaybedince ne yapmalı?

Akıllı Kartın kaybedilmesi halinde, herhangi bir gazeteye kayıp ilanı vermeniz gerekiyor. Daha sonra gazeteden keseceğiniz bu ilan sayfasını ve kimlik ücretinin yatırıldığı ilgili Akbank hesabına ilişkin dekont ile Öğrenci İşleri Dairesi Başkanlığı’na başvurmanız gerekiyor.

Kocaeli öğrenci kent kartımı kaybettim ne yapmalıyım?

Kocaeli Kent Kartını çaldıran veya kaybeden kişiselleştirilmiş seyahat kartları sahiplerinin en geç 2 iş günü içerisinde Toplu Taşıma Dairesi Başkanlığı Seyahat Kartları Birimi’ne veya 444 11 41 numaralı Büyükşehir Çağrı Merkezi’ne kayıp veya çalıntı bildirimi yapması gerekiyor.

Manisa Kent Kart kayboldu ne yapmalıyım?

  1. Kartın kaybolması durumunda 0.(236) 232 19 00 No’lu telefona Kayıp Kart Bildirimi yapılması gerekmektedir.
  2. Kayıp kartınızın durumunu Manisa Kart Danışma Merkezimize başvuru yaparak öğrenebilir, dilerseniz yeni bir kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

Mugla öğrenci Kent Kart Nereden Alınır?

Belediyemiz www.mugla.bel.tr adresinde bulunan “Hizmetler” bölümünde belirtilen Kişiselleştirilmiş Kent Kart Başvuru ve Vizeleme Noktalarına giderek İndirimli (öğrenci) elektronik seyahat kartları ve serbest kart (65 yaş, Engelli, Gazi, Gazi ve Şehit Yakını, Emniyet, Zabıta, Sarı Basın, Posta Dağıtıcısı vb.)

Öğrenci kartı nasıl alınır?

Öğrenci akbili başvurusu için İstanbulkart Başvuru Merkezine giderken yanınızda nüfus cüzdanınızın aslı, 1 adet fotoğraf ve öğrenci olduğunuzu gösteren bir belge gerekiyor. Bu belgeleri görevliye teslim edip kart işlem ücretini de verdikten sonra başvuru işleminizi yapabilirsiniz.

Izmir indirimli kart nereden alınır?

İzmirim Kartı banliyö, metro, vapur iskelelerindeki kart yükleme ve satın alma gişeleri, İzmirim Kart satış kulübeleri, İzmirim Kart dolum cihazları (TVM), büfe, gazete bayii ve marketlerden satın alabilirsiniz. Akıllı şehir kartınızı havalimanındaki istasyondan da temin edebilirsiniz.

You might be interested:  Netflix Öğrenci Ne Kadar?

Öğrenci Kart Nereden Alınır?

İstanbul İndirimli Seyahat Kartlarınızı (İETT) almak için; İstanbulkart Başvuru Merkezleri’ ne (https://www.istanbulkart. istanbul/basvuru-merkezleri) öğrenci belgesi, kimlik aslı ve güncel fotoğraf ile başvuru yapabilir veya https://bireysel.istanbulkart.

Öğrenci kartı yenileme nasıl yapılır?

Akbil yenileme işlemi Biletmatik’ler aracılığıyla yapılabiliyor. Bunun için öncelikle akbilinizi Biletmatik’e dokundurarak gelen ekrandan vizelemeyi seçmeniz gerekiyor. 5 TL karşılığında vizeleme işlemi yapılıyor. Bu noktada bir sorun yaşanması halinde ise ALO 153’ten Beyaz Masa’ya ulaşarak destek alabilirsiniz.

İzmirim Kart HES kodu yenileme nasıl yapılır?

HES yazıp aralarında boşluk bırakılarak sırasıyla T.C. kimlik numarası, T.C. kimlik seri numarasının son 4 hanesi ve paylaşım süresi yazılır ve 2023’e SMS olarak atılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.