Öğrenci Sinema Bileti Ne Kadar 2022?

Sinema Bilet Fiyatları 2022 Öğrenci Öğrenci sinema bileti fiyatı kaç TL sorusunun yanıtı sinema salonuna göre farklılık göstermektedir. Prestige sinema salonu için öğrenci biletleri 27 TL’dir. Cinemaximum sinemalarda ise 28 TL’dir. Saray sinemalarında ise çok daha farklı bir fiyat söz konusudur.

Sinema biletleri kaç TL 2022?

Sinema bilet fiyatı 2022 yılında 39,50 TL olmuştur. Belirtilen fiyat tam bilet için geçerlidir. Cinemaximum biletler kaç TL? Cinemaximum bilet fiyatları tam 40 TL, öğrenci bilet fiyatı ise 28 TL’dir.

Cinemaximum öğrenci bileti nedir?

Hafta İçi ve Hafta Sonu %35’e varan Öğrenci İndirimi Cinemaximum’da! Koşullar: – İndirimden yararlanmak için öğrenci kimliğinin ibraz edilmesi zorunludur. – %35’e varan Ekstra Öğrenci İndirimi sadece 2D ve 3D filmlerde tüm günlerde ve seanslarda geçerlidir.

Öğrenci sinema bileti nasıl alınır?

Cinemaximum uygulaması üzerinden ve gişeden öylece öğrenci olduğunuzu belirterek bilet alabiliyorsunuz ve rahatça giriyorsunuz.

Cinemaximum bir bilet kaç TL?

Bilet fiyatı 42 TL (Ayrıcalıklı salonlarda geçerli değildir).

Sinema bilet fiyatı ne kadar?

Tam bilet fiyatları 45 – 75 TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Sinema bileti kaç yaşa kadar ücretsiz?

Yaş sınırı Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca belirleniyor ve yasal bir uygulama olduğundan belirlenen yaş sınırı altındaki misafirlerimizi salonlarımıza alamıyoruz. Ancak 7A,13A,15A gibi A kodu içeren sınırlamalarda minik misafirimiz yanında yaşı tutan aile bireyiyle beraber filmi izleyebiliyor.

You might be interested:  Kyk Yurt Çıkmadı Ne Yapmalıyım?

Sinema öğrenci kartı nedir?

Okulun verdiği kart oluyor. Nasıl ülken sana kimlik kartı veriyorsa öğrenci kartı da öyle. Kimlik kartında bu eleman ülkenin vatandaşıdır demek istiyorsa okul kartında da bu eleman okulun öğrencisidir demek istiyor. Üzerinde 2020-2021 yılı yazsa bile sinema firmasının kuralına göre geçersiz olabilir.

Cinemaximum hangi gün indirimli?

Artık Pazartesi Günleri de Cinemaximum’da Halk Günü! Sendromsuz Pazartesi! Her Pazartesi 19 TL ile 52 TL arasında değişen özel bilet fiyatları Cinemaximum’da! Üstelik CGV Cinema Club üyelerine özel Pazartesi günleri mısır menülerde %15 indirim!

Yaş sınırı olan filme nasıl girilir?

Gittiği an salona hemen gir.

  1. Lobi boyunca yürürken yaş sınırı olan filmin gösterildiği salona girmeye çalıştığını belli etmemeye çalış. Tuvalete gider gibi yaparken, salon girişini gözetlersen daha az dikkat çekersin.
  2. Şansını artırmak için yaş sınırı olan filme, gösterime girdikten birkaç hafta sonra git.

Cinemaximum bilet nasıl alınır?

Biletinin ait olduğu sinemamızın gişesinden bastırıp teslim alabilirsin. Fakat bileti bastırma zorunluluğun yok. E-biletinizi salon girişlerinde ekip arkadaşlarımıza gösterip salona geçebilirsin.

Konser bileti nasıl alınır?

Nasıl Bilet Alınır

  1. 1-Bilet almak istediğiniz etkinliği seçip ‘Biletini Al’ linkine tıklayın.
  2. 2-Bilet adetini yada koltuğunuzu seçin. İnternet üzerinden tek seferde maksimum 9 adet bilet satın alabilirsiniz.
  3. 3-Bilgilerinizi girin ve bilet temin yöntemini seçiniz.
  4. 4-Ödeme işlemini gerçekleştirin.

Genç bilet nasıl alınır?

Eczacıbaşı Genç Bilet Kullanım Koşulları

Eczacıbaşı Genç Bilet tüm Passo gişelerinden ve passo.com.tr’den üyelik oluşturarak satın alınabilir. Passo Mobil uygulaması üzerinden Genç Bilet satın alınamaz. Bilet satın almak için kampanya ekranında çıkan kod alanına “eczacibasigencbilet” yazılmalıdır.

Migros sinema kaç TL?

Alışverişinizi Migros’tan yapın, sinema biletinizi sadece 10 TL’ye alın. Cinemaximum sinema bileti sadece 10 TL! Üstelik tüm filmlerde ve tüm seanslarda.

Leave a Reply

Your email address will not be published.