Öğrenci Sinema Bileti Ne Kadar?

Öğrenci ve tam bilet fiyatlarını sinemalardan farklı fiyatlarda alabilirsiniz. Öğrenci bileti ücreti 28 TL’den başlamaktadır. Ancak fiyatlar zaman zaman değiştiğinden dolayı unutmayın ki sinemadaki satış fiyatı geçerlidir.

Cinemaximum öğrenci bileti kaç TL?

Sinema bilet fiyatı 2022 yılında 39,50 TL olmuştur. Belirtilen fiyat tam bilet için geçerlidir. Cinemaximum biletler kaç TL? Cinemaximum bilet fiyatları tam 40 TL, öğrenci bilet fiyatı ise 28 TL’dir.

Sinema öğrenci bileti nedir?

Hafta İçi ve Hafta Sonu %35’e varan Öğrenci İndirimi Cinemaximum’da! Koşullar: – İndirimden yararlanmak için öğrenci kimliğinin ibraz edilmesi zorunludur. – %35’e varan Ekstra Öğrenci İndirimi sadece 2D ve 3D filmlerde tüm günlerde ve seanslarda geçerlidir.

Cinemaximum öğrenci bileti nasıl alınır?

Cinemaximum uygulaması üzerinden ve gişeden öylece öğrenci olduğunuzu belirterek bilet alabiliyorsunuz ve rahatça giriyorsunuz.

Sinema kaç yaş altı ücretsiz?

Yaş sınırı Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca belirleniyor ve yasal bir uygulama olduğundan belirlenen yaş sınırı altındaki misafirlerimizi salonlarımıza alamıyoruz. Ancak 7A,13A,15A gibi A kodu içeren sınırlamalarda minik misafirimiz yanında yaşı tutan aile bireyiyle beraber filmi izleyebiliyor.

Sinema öğrenci kartı nedir?

Okulun verdiği kart oluyor. Nasıl ülken sana kimlik kartı veriyorsa öğrenci kartı da öyle. Kimlik kartında bu eleman ülkenin vatandaşıdır demek istiyorsa okul kartında da bu eleman okulun öğrencisidir demek istiyor. Üzerinde 2020-2021 yılı yazsa bile sinema firmasının kuralına göre geçersiz olabilir.

You might be interested:  E Devlet Ten Öğrenci Belgesi Nasıl Alınır?

Cinemaximum hangi gün indirimli?

Artık Pazartesi Günleri de Cinemaximum’da Halk Günü! Sendromsuz Pazartesi! Her Pazartesi 19 TL ile 52 TL arasında değişen özel bilet fiyatları Cinemaximum’da! Üstelik CGV Cinema Club üyelerine özel Pazartesi günleri mısır menülerde %15 indirim!

Yaş sınırı olan filme nasıl girilir?

Gittiği an salona hemen gir.

  1. Lobi boyunca yürürken yaş sınırı olan filmin gösterildiği salona girmeye çalıştığını belli etmemeye çalış. Tuvalete gider gibi yaparken, salon girişini gözetlersen daha az dikkat çekersin.
  2. Şansını artırmak için yaş sınırı olan filme, gösterime girdikten birkaç hafta sonra git.

Internetten sinema bilet aldıktan sonra ne yapılır?

E-bilet uygulaması ile gişeye ya da kioska uğramadan, yani biletini bastırmadan salonlara geçebilirsin. Bunun için yapmanız gereken ekibimize, sana iletilen e-biletin ekran görüntüsü/barkodunu göstermek.

5 yaş sinemaya gidebilir mi?

Çocuğunuzu sinemaya götürmek için doğru yaş aslında kendisine bağlıdır. Genelde çocuklar ilk sinema filmlerini izlemeye 3 ya da 4 yaşında gider. Bazı ebeveynler ise çocuklarını sinemaya götürmeden önce biraz daha büyümesini beklerler. Özellikle çocuklar yüksek sese ve karanlığa hassas ise beklemekte yarar var.

Sinemaya Bebek girer mi?

Bebeğinizle birlikte gelebilir ve vizyondaki son filmleri kimseyi rahatsız etmekten çekinmeden izleyebilirsiniz. Sesi ve ışığı bebeğinize daha huzurlu bir ortam yaratmak için azaltıyoruz. Böylece en değerli varlığınız kucağınızdayken rahatça arkanıza yaslanıp filmin tadını çıkartabilirsiniz.

Sinemaya kaç dk önce gidilir?

Ayrıca sinema seyircisinin sinemaya gitme tercihlerini etkileyen ve filmlerin tanıtımına imkân sağlayan fragmanların film öncesinde en az üç dakika gösterimi zorunlu hale getiriliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.