Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede?

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi açık adres: Darülaceze Cad. No:27 Şişli / İSTANBUL Sitemizde yukarıda bulunan “ yol tarifi” butonuna tıklayarak izleyebileceğiniz yolu harita üzerinde görebilirsiniz. Haritamız bulunduğunuz yere göre size en uygun yol tarifini verecektir.

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi nereye bağlı?

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi 41.065243 enlem ve 28.973627 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Kaptan Paşa Mh. ve Şişli ilçesine bağlıdır.

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi hangi Metrobüs Durağı?

Zincirlikuyu Metrobüs durağında inmeniz gerekmektedir. Metrobüse aktarma yapıp Beylikdüzü yönünde gelen 34, 34AS, 34BZ numaralı metrobüslerden birine binip 4 durak sonra (5dk.) Darülaceze Perpa durağında inmeniz gerekmektedir.

Istanbul Okmeydanı Hastanesi hangi ilçeye bağlı?

Okmeydanı, İstanbul’un Kâğıthane, Şişli ve Beyoğlu ilçelerine bağlı bir semttir.

Okmeydanı Devlet Hastanesi hangi Otobüs gider?

Hangi Otobüs hatları Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi İett Durağı yakınından geçiyor? Bu Otobüs hatları Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi İett Durağı yakınından geçiyor: 41AT, 54Ç, 93M, AVCILAR – SÖĞÜTLÜÇEŞME, AVCILAR – ZINCIRLIKUYU, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU.

Prof Dr Cemil Taşçıoğlu şehir hastanesi hangi semtte?

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul’un Şişli İlçesinde, Kaptanpaşa Mahallesi’nde bulunan ve Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’na bağlı olan bir devlet hastanesidir.

You might be interested:  Yurt Dışına Çıkmak Için Hangi Pasaport Alınır?

Şehir hastaneleri araştırma hastanesi mi?

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak kurulan hastanelerdir. Şehir Hastaneleri, Devlet Hastanesi ve Eğitim ve Araştırma Hastanesinden farklı olarak bölgesel büyük sağlık kompleksleri olarak yapılandırılmıştır.

Okmeydani Hastanesi hangi durak?

Çağlayan durak, Şişli içindeki Okmeydanı Hastane konumuna en yakındır.

Cemil Taşçıoğlu şehir hastanesi hangi durakta?

Okmeydanı Eğt.Hast2 durak, Şişli içindeki Prof.Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi konumuna en yakındır.

Okmeydanı nasıl gidilir?

Şişli bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Okmeydanı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 41AT, 49A, 49G, 54Ç, 55, 77, 79KM, 93M, EM2.
  2. Metro: M2, M7.

Okmeydanı nerede hangi yakada?

Okmeydanı Nerede ve Hangi İlçeye Bağlı? Okmeydanı İstanbul ilinde yer almakta olup, Okmeydanı Şişli ilçesine bağlıdır.Okmeydanı haritası konumu ise 41° 2′ 23.0424” Kuzey ve 28° 57′ 16.0848” Doğu gps koordinatlarıdır. Okmeydanı bağlı olduğu Şişli ilçe merkezine 11 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Okmeydanı nasıl bir yer?

Yazılanlara göre Okmeydanı, adını Fatih Sultan Mehmet döneminden alıyor. Okçuluk müsabakaları için burada bir meydan belirlenmiş, meydanın etrafına nişan taşları dikilmiş. Bugün ise Okmeydanı bir kısmına gökdelenlerin, bir kısmına gecekonduların hakim olduğu bir mahalle.

Esenler Okmeydanı nasıl gidilir?

Otogarın ordan direkt otobüs olabilir. Benim önerim metroyla Merter’e geç. Ordan metrobüsle Okmeydanına. Esenlerin neresinden geçiyor bilmiyorum ama 33M var M.köy otobüsü okmeydanından geçiyor.

Okmeydanı hangi Otobüs gidiyor?

Bu Otobüs hatları Okmeydanı yakınından geçiyor: 41AT, 500L, 500T, 54K, 55, 93M, 97M, EM2.

Gülbahar semt polikliniği hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gülbahar Semt Polikliniği yakınından geçiyor: 41ST, 65A, 65G, 66.

Leave a Reply

Your email address will not be published.