Okulistik Nasıl Üye Olunur Öğrenci?

Okulistik kaydı için www.okulistik.com üzerinden sağ üst köşede yer alan ‘’Hemen Kaydol’’ sekmesine tıklanmalıdır. Kayıt sayfasında açılan kısımdan ‘’Öğrenci- Öğretmen- Veli’’ seçeneklerinden birini seçmeniz ve alt kısımda yer alan üyelik bilgilerini doldurmanız gerekir.

Okulistik öğrenci hesabı nasıl açılır?

Üyelik Başlatmak İçin; https://www.okulistik.com/anasayfa/kayit-ol.html adresinden kullanıcı tipi olarak Öğrenci’yi seçerek öğrenci üyeliğini başlatabilirsiniz.

Okulistik üyelik ücreti kaç TL?

Okulistik üyeliği, veliler, öğretmenler, yöneticiler ve öğrenciler için ücretsizdir.

Okulistik sınavına hangi okullar giriyor?

Okulistik internet üzerinden ulaşılan bir eğitim ve öğrenme platformudur. İlkokul 1. sınıftan 4. sınıfa, ortaokul 5. sınıftan 8. sınıfa kadar bütün öğrenciler, bu öğrencilerin aileleri, ilk ve ortaokullarda görevli öğretmenler ve eğitim yöneticileri okulistikten yararlanabilirler.

Okulistik öğretmen nasıl üye olunur?

Şubenizde sadece 10 adet aktif öğrenci e-içerik paketi olması yeterli! Branş Öğretmeniyseniz; Okulunuzda en az 50 adet aktif öğrenci e-içerik paketi olması yeterli! Detaylar için tabloyu inceleyin.

Okulistiğe nasıl giriş yapabilirim?

Okulistik’e giriş yap!

Öğrenci, Öğretmen veya Veli hesabınız ile giriş yapabilirsiniz.

Okulistik öğrenci E içerik paketi nedir?

E-İçerik Paketi Matematik ve Fen Bilimleri derslerinde yepyeni bir içerik alanı! Öğrencileriniz ünite düzeyinde, üst düzey beceri temelli Yazdırılabilir Eğitim Materyalleri ve bunların çözümlü videoları ile konuları bütün olarak kavrasın, yeteneklerini ortaya çıkarsın!

You might be interested:  Türkler Hangi Nedenlerle Anadolu'Yu Yurt Edinmişlerdir?

Okulistik kaçıncı sınıfa kadar var?

Okulistik internet üzerinden ulaşılan bir eğitim ve öğrenme platformudur. İlkokul 1. sınıftan 4. sınıfa, ortaokul 5. sınıftan 8. sınıfa kadar bütün öğrenciler, bu öğrencilerin aileleri, ilk ve ortaokullarda görevli öğretmenler ve eğitim yöneticileri Okulistik’ten yararlanabilirler.

Okulistik Sınavına kaç kişi girdi?

Türkiye genelinde düzenlenen Okulistik-1 Sınavına katılan 42.200 5. Sınıf öğrencisi arasından 1 öğrenci ve 59.189 7. Sınıf öğrencisi arasından 9 öğrenci Türkiye 1. si olmuşlardır.

Okulistik yerine ne kullanılır?

Online eğitimde ihtiyacımız olan ek kaynak eğitim siteleri

 • Eba ( Eğitim Bilişim Ağı)- https://www.eba.gov.tr/
 • Vitamin- https://www.vitaminegitim.com/
 • Okulistik- https://www.okulistik.com/
 • Morpa Kampüs- https://www.morpakampus.com.
 • Derslink- https://www.derslink.com/
 • Okulistik sınavları ne işe yarar?

  Ürün Özellikleri. Değerlendirme Sınavları, basılı olarak okullarda uygulanan Türkiye geneli güvenilir ölçme değerlendirme sınavlarıdır. Okulistik Değerlendirme Sınavlarından 7 gün sonra bu sınavların tekrarları, öğrencilerin yeniden katılabilmeleri için online olarak yayına verilir. Daha fazla bilgi almak için izleyin.

  Okulistik sınavı kaç dakika?

  Sınav puanı her bir soru grubunda öğrencinin doğru yaptığı soruların toplam soru sayısına oranlanması ve bu oranların toplanarak yüzlük sisteme çevrilmesi ile yapılır. Sıralama yapılırken eşit puana sahip öğrenciler, aynı sırada yer alır. Sınav süresi 90 dakikadır.

  Okulistik ne zaman kuruldu?

  Hakkımızda. Teknolist 2001 yılında kurulmuş olup, İnternet tabanlı teknolojiler ile geleneksel yayıncılık deneyimini bir araya getiren öncü bir kuruluştur. Bu birikimini elektronik içerik, ölçme-değerlendirme ve eğitim teknolojileri alanlarında kullanmaktadır.

  Morpa Kampüs Öğretmen Nasıl Üye Olunur?

  Değerli Öğretmenimiz,

  1. “ÖĞRETMEN BELGESİ İLE ÜYE OL” butonuna basınız.
  2. Üyelik bilgilerinizi doldurarak üye olunuz.
  3. Ekrana gelen kullanıcı kodunu ve şifreyi not ediniz.
  4. Üyeliğe giriş yapınız ve öğretmen belgenizi yükleyiniz.
  5. Üyeliğiniz onaylandıktan sonra Morpa Kampüs’ü kullanmaya başlayabilirsiniz. *
  You might be interested:  Yaşar Eğitim Ve Kültür Vakfı Bursu Ne Kadar?

  Morpa Kampüs öğretmen üyeliği ne kadar?

  Morpa Kampüs üyeliği tamamen ücretsizdir. Morpa Kampüs 128 bit SSL ile korunmaktadır. Morpa Kampüs öğretmen üyeliği süresizdir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.