Papara Öğrenci Kartı Nasıl Alınır?

Kartı elde etmek için ise, internet üzerinden talepte bulunabilirsiniz. Ayrıca Teknosa, D&R, N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Kidega gibi yerlerden de kartınızı alabilirsiniz. Kart çıkartma işlemi için talep edilen tutar ise 5 TL olmaktadır. Papara kart isteyen bireyler 13 yaşının üzerinde olmalıdır.
Papara Edu programına dahil olan kantinlerden Papara Edu Card’ını ücretsiz alabilirsin. Okulun programa dahil olmasa da Edu Card’ını aşağıdaki satış noktalarından alabilirsin.

Paparca Edu Card alabileceğin satış noktaları:

  1. CarrefourSA.
  2. D&R.
  3. GittiGidiyor.
  4. Hepsiburada.
  5. Teknosa.
  6. n11.
  7. Kidega.
  8. istegelsin.

Papara kart yaş sınırı kaç?

Papara Card Hangi İşlemlerde Kullanılabilir? Papara Card’ınızı internette ve yüz yüze alışverişlerde ülke içi ve yurtdışı farkı olmadan her yerde kullanabilirsiniz. Papara Card Kullanmak İçin Yaş Sınırı Var Mı? Papara Card’a sahip olmak ve kullanmak için yaş sınırı 13’tür.

Papara öğrenci kartı nedir?

Ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik yeni nesil ücretsiz harçlık kartı olan Papara Edu Card, güvenli ve temassız ödeme imkanı sağlıyor. Veliler ise çocuklarının harcamalarını elektronik ortamda takip edip, gerekli olduğu takdirde kendi Papara hesaplarından öğrencilerinin hesaplarına ücretsiz harçlık gönderebiliyor.

Papara Edu kart nasıl alınır?

Papara Edu Card’ı nereden alabilirim? Edu Card’ı anlaşmalı satış noktalarından veya Papara Edu programına dahil olan okulların kantininden ücretsiz olarak alabilirsin. Edu Card’ı Papara hesabına ekleyebilmen için 18 yaşından küçük olman gereklidir.

You might be interested:  Türk Eğitim Vakfı Kimin?

Papara Edu Card harçlık ne kadar?

Yeni nesil için yeni nesil harçlık. Birkaç dakikada hesap oluşturabilirsin. Üstelik tamamen ücretsiz. Papara hesabı olan yetişkinler, Papara Edu Card sahibi gençlere tek dokunuşla, hiçbir ücret ödemeden 7/24 harçlık gönderebilir, düzenli harçlık planları oluşturabilir.

Papara 18 Yaş Altı teslim alabilir mi?

18 yaşın altındaysan diğer Papara kullanıcılarına ve banka hesaplarına gönderebileceğin aylık transfer tutar limiti 1.250 TL’dir.

Papara kart kimler alabilir?

18 yaşından büyük ve onaylı ya da sözleşmeli hesaba sahip olan Papara kullanıcılar uygulama üzerinden döviz hesabı açarak alım-satım işlemleri yapabilir.

Papara Edu kart her yerde geçer mi?

Papara Card’ını iTunes, GooglePlay, Netflix, Spotify gibi online mağazalarda, bakkalda, markette, dünyanın her yerinde özgürce kullanabilirsin.

Papara harçlık alabilme ne demek?

Papara Edu menüsünden bir öğrenci ekledikten sonra istersen bu öğrenciye düzenli harçlık tanımlayabilirsin. Bu özelliği kullandığında harçlık miktarını ve gönderme sıklığını seçersin, ve düzenli para transferi otomatik olarak gerçekleşir.

Papara Edu Card nasıl kullanılır?

Papara Card, Papara hesabındaki parayı kullanabileceğin bir ön ödemeli alışveriş kartıdır. Para yükleme noktalarından veya havale/eft ile hesabına para yükleyebilir, yüklediğin parayı Papara Card ile tüm dünyada harcayabilirsin.

TS Papara Card nereden alınır?

Papara Card, papara.com.tr ve Papara mobil uygulamalarının yanı sıra D&R mağazaları ve dr.com.tr’den, n11, gittigidiyor, idefix internet sitelerinden, TveK mağazaları ve tvek.com.tr’den, Nokta Kırtasiye mağazalarından, Pratik İşlem ve Faturavizyon noktalarından alınabiliyor.

Papara kart hangi marketlerde satılıyor?

Papara Kart, tüm Papara satış noktalarından ve teknosa.com üzerinden satın alınabilir.

Papara Kart en geç ne zaman gelir?

Kartınız ortalama 4-7 iş günü içerisinde adresinize kurye ile teslim edilecektir. Kartınız ile birlikte gönderilen sözleşmeyi imzalamanız gerekir. Bu yüzden kartınız yalnızca size teslim edilir.

You might be interested:  Adana Öğrenci Kent Kart Ne Kadar?

Harçlık kart nedir?

Paycell Kart’ınıza Turkcell Mağazaları’ndan, banka ATM’lerinden, Paycell uygulamasından ya da herhangi bir banka hesabından EFT ile para yükleyebilirsiniz. Harçlık Kart özelliği Paycell Kart’ın bakiye ve kart hareket bilgilerinin iki farklı kullanıcıda görüntülenmesine imkan veren bir özelliktir.

Papara nakit avans veriyor mu?

Nakde ihtiyacınız olduğunda Paraf Nakit Avans ile Yanınızda!

Leave a Reply

Your email address will not be published.