Samsung Öğrenci Indirimi Ne Kadar?

Bu yılki Samsung öğrenci indirim programı için pencere 14 Eylül ile 21 Eylül arasındadır. Tüm öğrenciler, eğitimciler ve veliler telefonlarda, dizüstü bilgisayarlarda ve daha fazlasında en az %30 indirimden yararlanacak. Bu programdan yararlanma fırsatınız, elinizden kayıp gitmesine izin vermeyin.
Samsung Türkiye online satış sitesinde (https://shop.samsung.com/) %28’e varan öğrenci indirimi şeklinde bir kampanya var. Öğrenci e-posta adresiyle üye olunması şartıyla kampanyaya katılım sağlanabiliyor.

Samsung öğrenci indirimi nasıl oluyor?

Samsung Online Mağaza’ya k12.tr ya da edu.tr e-posta adresiyle giriş yapanlara özel, tüm Galaxy Tabletler ve giyilebilir cihazlarda geçerli %10 indirim fırsatıyla #evdeberaberiz.

Samsung Öğrenci indirimi var mı?

Evet. Samsung Group, öğrenci müşterilerine öğrenci indirimleri sunuyor.

Samsung kamu indirimi nasıl kullanılır?

Kamu ve kurum uzantılı mail adresinizle Samsung Online Mağazaya üye olun, seçili Samsung ürünlerinde indirimi yakalayın.

Samsung değişim kampanyası hangi telefonlarda var?

Kampanya, Samsung tarafından ithal edilen ve kampanyaya katılan Samsung mağazalarında 12.02.2021-31.03.2021 (23:59) tarihleri arasında satın alınan Samsung marka Samsung Galaxy S21 5G (G991) veya Galaxy S21+ 5G(G996) veya Galaxy S21 Ultra 5G (G998) model cep telefonu (“Ürün”) satın alan tüketiciler için geçerli olup;

M52 ne zaman çıkacak?

Samsung, beşinci nesil hücresel iletişim desteğine sahip orta sınıf akıllı telefonu Galaxy M52 5G’nin yakında tanıtılacağını duyuran bir dizi teaser yayınladı. Cihaz önümüzdeki hafta, 28 Eylül tarihinde piyasaya sürülecek.

You might be interested:  Kyk Yurt Ücretini Ödemezsek Ne Olur?

Samsung Promotion nedir?

Promotion uygulaması üzerinden eğlence dünyasına giriş yapan kullanıcılar, birbirinden renkli ve popüler içerikleri televizyonlarına taşıyor. Samsung Smart TV’lerde yer alan Promotion uygulaması üzerinden eğlence dünyasına giriş yapan kullanıcılar, birbirinden renkli ve popüler içerikleri televizyonlarına taşıyor.

Telefon fiyatlarında indirim olacak mı?

Önceki düzenlemeye göre 640 lira olan yüzde 25 ÖTV uygulanan cep telefonlarının üst fiyat sınırı 1500 liraya yükseltildi. Yeni ÖTV düzenlemesiyle lüks pahalı telefonların fiyatlarında değişiklik olmazken fiyatı ucuz cep telefonlarına kademeli olarak indirim gelecek.

Galaxy S20 Fe SM-G780G Snapdragon mu?

Evet, Snapdragon’lu model. G780G Snapdragon.

Samsung eskiyi getir yeniyi al nedir?

Nasıl Çalışır? Satın almak istediğiniz yeni cep telefonu modelini ve değişim yapmak istediğiniz mevcut cihazınızı seçin ve değişim kampanyası formunu doldurun. Siparişiniz tamamladıktan sonra,yeni cihanız belirtilen adrese gönderilecektir. Eski cihazınızı bize ulaştırmanız için size kargo takip numarası gönderelim.

Media Markt eski telefonları alıyor mu?

Bu düşüncemiz doğrultusunda mağazalarımızda sürdürülebilirlik sürecini destekleyen kampanyalara yer veriyoruz. Eskisini getir yenisini götür kampanyamız da bunlardan biri! MediaMarkt’ın Eskiyi Getir Yeniyi Götür kampanyası ile eski akıllı telefonunuzla vedalaşıp yeni akıllı telefonunuzu uygun fiyata alabilirsiniz!

Eski telefonu getir yenisini al nedir?

1 Satın Almak istediğiniz yeni cihazını seçin. 2 “Eski cihazını getir, yenisini götür” kampanyasını tıklayın. 3 Eski cihazınızın marka, model ve bilgilerini girin. 4 Cihazınızın sorunsuz bir şekilde çalıştığını veya varsa çalışmayan fonksiyonlarını belirtin, teklife göz atın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.