Sözleşmeli Yurt Yönetim Personeli Ne Kadar Maaş Alır?

Alımların sözleşmeli olması, personellerinin kadrolu memur olmamasından dolayı yurt yönetim personellerinin maaşları 2 bin 500 lira civarında seyir etmektedir.

Yurt Yönetim Memuru kaç para maaş alıyor?

Sözleşme ücreti girdiğiniz takdirde, girilen ücret üzerinden hesaplama yapılır.

Engelli çocuğunuz var mı?

0 yıl hizmeti olan Diğerleri (Lise, Ortaokul veya ilkokul mezunu) – KYK Yurt Yönetim Memuru
İstihaklar Gösterge – Oran Tutar
Ek Ödeme 80 2,535.38 ₺
Kesintiler Oran Tutar
Gelir Vergisi 15.00 % -44.16 ₺

Yurt görevlisi ne iş yapar?

Yurt yönetim memurları, KYK’ya bağlı yurtlarda çeşitli görevler almaktadır. Satın alma, öğrenci işleri, personel işleri, lojman sorumluluğu gibi alanlardan herhangi birinde görev alırlar. Madde 1- Yurt müdürlüklerinde özel ve gece hizmetlerinin yürütülmesiyle ilgili usul ve esasları tespit etmektir.

Yurt müdürü nasıl olunur?

Nasıl Yurt Müdürü Olunur?

 1. Lise ya da üniversite mezunu olmak,
 2. Sınavsız atama ile alan kurumlara ilgili yeteneklerin bulunduğu CV ile başvurmak,
 3. Sınav sonrası mülakat ve atama ile alan kurumların sınavlarına girerek süreci takip etmek,

Yeni memur ne kadar maaş alıyor?

Aynı dönemde SSK ve Bağ-Kur emekli aylıklarında ise yüzde 42,35 artış sağlandı. Bu çerçevede aile yardımı ödeneği dahil en düşük memur maaşı 6 bin 429 liradan 9 bin 105 liraya, en düşük memur emekli aylığı 4 bin 289 liradan 6 bin 78 liraya yükseldi.

You might be interested:  Öğrenci Nakilleri Ne Zaman Açılacak?

KYK Yurt personeli ne iş yapar?

Öğrenci işleri biriminde görev yapan yurt yönetim mmurları yurda giriş yapacak olan öğrencilerin giriş kayıtlarını ve ayrılacak olanların çıkış kayıtlarını yapmakla, öğrencilerin devam durumlarını takip etmekle, öğrencilerin izin vb. iş ve işlemlerini gerçekletirmekle yükümlüdür.

Yurt yönetim personeli kimler olabilir?

KYK yurt yönetim memuru alımı için genel şartlar ise;

 • T.C. vatandaşı olmak.
 • En az lisans mezunu olmak,
 • KPSS’den en az 60 almak,
 • 65 yaşından büyük olmamak,
 • SGK’dan emeklilik aylığı almamak,
 • Görevini devamlı yapmaya engel hastalığı bulunmamak,
 • Tam zamanlı çalışmaya engel durumu bulunmamak gerekiyor.
 • Yurt yönetim personeli ne mezunu?

  GSB YURT YÖNETİM PERSONELİ BAŞVURU ŞARTLARI

  Yükseköğretim kurumlarından en az lisans düzeyinde ilgili grup için belirlenmiş bölümlerden mezun olmak. Görevini devamlı yapmaya engel hastalığı bulunmamak, Tam zamanlı çalışmaya engel durumu bulunmamak, Arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak.

  Kız yurdunda erkek müdür olur mu?

  Kız öğrencilerinin barındığı kurumlarda kadın, erkek öğrencilerinin barındığı kurumlarda erkek yönetici görevlendirilecek. Her kurum, lisans mezunu ve öğrenci barınma hizmetleri yönetici sertifikasına sahip bir müdür tarafından yönetilecek.

  Yurt Yönetim Memuru kaç puanla atanır?

  Yurt Yönetim personeli alımı başvuruları KPSS Puanı ile gerçekleştirildi. En az 60 puan ile başvuru alınmıştı. Gençlik ve Spor Bakanlığından gelen duyuruya göre, En Düşük KPSS Puanı – 60,13799 oldu.

  Özel yurt müdürleri ne kadar maaş alıyor?

  Özellikle özel sektörde Yurt Müdürü maaşları farklılık arz etmektedir. Yurt Müdürü maaşı en düşük 5.440 TL, en yüksek 8.080 TL arasında değişkenlik göstermektedir. En düşük ve en yüksek Yurt Müdürü ortalamasına göre Yurt Müdürü maaşı yaklaşık 6.750 TL seviyelerindedir. Bu maaş bilgileri bağlayıcı değildir.

  Ilk kez atanan memur ne kadar maaş alır?

  Memurların ilk maaşı her zaman peşin ödenir. bu yüzden memurlar ilk atandıklarında çift maaş alırlar Zamanın ötesinde, çift maaş diye bir şey yok. Çift maaş deyince normal maaşın 2 katı olur.

  You might be interested:  Kpss Eğitim Bilimleri Kim Girer?

  Lise mezunu bir memur ne kadar maaş alır?

  Buna Göre; 9/1 derecesinde memuriyete başlamış olan kamu personelinin maaşı 3.700 tl civarındadır. *Lise mezunu 25 yıllık tecrübeli memur maaşı 150-200 BES kesintisiyle beraber 4,100 tl civarında maaş almaktadır.

  Memur maaşları en düşük ne kadar?

  Ayrıca en düşük emekli maaşının 2.500 TL olduğu açıklandı. Aile yardım ödeneğinin de dahil edildiği en düşük memur maaşı 6.429 TL olurken, en düşük memur emeklisi aylığı 4.289 TL olarak belirlendi.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.