Spotify Öğrenci Nasıl Alınır?

Şimdi öncelikle Spotify Öğrenci tıklıyoruz.Buradan yeni üyelik alabilir ya da üyeliğiniz var ise bu üyelik ile giriş yapabilirsiniz.Bu sayfadan öğrenci indirimi için tekrar Premium edin seçeneğini seçiyoruz.Kart bilgileri sayfası çıkacak.Buraya kart bilgilerimizi yazıyor ve devam edin diyoruz.Kartınızda 7 TL üstünde bir para mevcut olsun lütfen.Parayı hemen çekmiyor.Şimdi burada önemli olan kısım kart bilgilerinden sonra ki kısım.SheerID.SheerID kısmı öğrenci olduğunuzu onaylamanızı istiyor.Böyle bir sayfa çıkacak karşınıza.Resim ekliyorum.
Spotify Öğrenci Üyeliği Nasıl Alınır?

  1. Spotify uygulamasını açın.
  2. Premium üyeliğiniz yoksa menüden Premium seçeneğine tıklayın.
  3. Planları görüntüle seçeneğine tıkladıktan sonra ‘Öğrenci için premium’ seçin ve kullanmaya başla butonuna basın.
  4. Üyelik hesabı yoksa gerekli bilgileri doldurun ve üyelik hesabı açın.

Spotify öğrenci için ne gerekiyor?

Bunlar: Ders programı, transkript, kayıt belgesi, okul harcı makbuzu ve kayıt mektubu. Bu belgelerden en az ikisini girmeniz gerekiyor. – Yukarıda adı geçen evraklardan en az ikisini giriş yaptığınızda Spotify öğrenci kampanyasından siz de faydalanabilirsiniz.

Spotify öğrenci belgesi nasıl alınır?

Premium Öğrenci’yi Edin

Doğrulamak için yüksek okul/üniversite portalında oturum açabilir veya kayıt belgeni yükleyebilirsin. Öğrenci e-posta adresini Spotify hesabına kaydetmen gerekmez. Not: Premium Öğrenci planının ödemesini cep telefonu faturasıyla veya başka bir şirket üzerinden yapamazsın (ör.

You might be interested:  Yüzyüze Eğitim Hangi Günler?

Lise öğrencileri Spotify öğrenciden yararlanabilir mi?

“Öğrenci için Premium” paketinin bugün 33 yeni ülkede pazara sunulmasıyla birlikte, toplam 36 ülkede** lise ve üniversite öğrencileri, kendi ülkelerinde ödedikleri lokal fiyatın yarısı kadar ücret ödeyip Spotify Premium hesabı sahibi olabilecek.

Spotify öğrenci kaç yaş?

Geçerli bir yüksek okulda veya üniversitede kayıtlı olan bir öğrenciysen ve 18 yaşından büyüksen yararlanabilirsin. Premium Öğrenci’yi 4 yıla kadar kullanabilirsin.

SheerID öğrenci Doğrulama nasıl yapılır?

SheerID ile nasıl doğrulama yapabilirim?

  1. Storytel web sitesine e-mail adresi ve şifrenle giriş yap.
  2. Hesabım sayfasındaki “Abonelik”e gidin.
  3. Abonelik planın yanındaki ‘Yönet’e tıklayın.
  4. Öğrenci Kimliğini Doğrula’yı ve ardından ‘Öğrenci Kimliğini Şimdi Doğrula’yı tıklayın.

Spotify öğrenci sadece üniversite mı?

Spotify’dan yapılan açıklamaya göre öğrenci paketi sadece üniversite öğrencilerini kapsıyor. Bu arada öğrencilerin tek yapması gereken, https://www.spotify.com/tr/student adresini ziyaret edip kayıt olmaları.

Sheerid öğrenci ne demek?

spotify’ın öğrenci indirimini alabilmeniz için kullandığı kimlik ve uygunluk doğrulama yazılımı. öğrenci olduğunuzu kanıtlamak için e-devletten alınacak öğrenci belgesi yeterlidir.

1 yıllık Spotify ne kadar?

Yıllık: 215,85 TL (Eski fiyat 167,85 TL)

Spotify öğrenci 2 kişi kullanabilir mi?

Premium Duo, birlikte yaşayan 2 kişinin yararlanabileceği indirimli bir plandır. Plandaki her kişi kendi Premium hesabını kullanır, bu nedenle kimse bir parolasını paylaşmaz ve herkes kendi kaydedilmiş müziklerini ve çalma listelerini tutar.

Spotify öğrenci tek kişilik mi?

Ücretsiz veya yeni bir Spotify kullanıcısıysanız, İndirimli Ay, Öğrenci İndirim Teklifinin etkinleştirilmesi sonrasında başlayacaktır. Öğrenci İndirim Teklifini yalnızca tek bir Spotify hesabı için kullanabilirsiniz.

Lise için öğrenci belgesi nasıl alınır?

Öğrenciler e-okul sisteminden öğrenci belgelerine ulaşabilir ve kaydedebilir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte tüm evraklara internet üzerinden ulaşmak mümkündür. Öğrenciler e-okul sistemine şifreleriyle giriş yaparak, lise öğrenci belgelerini istediği şekilde kullanabilir.

You might be interested:  Yedek Yurt Ne Zaman Gelir?

Spotify bireysel ne kadar?

Sonra sadece 17,99 TL/ay. İstediğin zaman iptal et.

18 Yaş Altı Spotify kullanabilir mi?

Spotify Hizmeti’ni kullanabilmek ve herhangi bir İçerik’e erişebilmek için (1) 13 yaşında (veya kendi ülkenizdeki eş değer asgari yaşta) veya daha büyük olmanız; (2) kendi ülkenizde yasal sorumluluk yaşının altındaysanız veliniz veya vasinizden izin almış olmanız; (3) bizimle bağlayıcı bir sözleşme imzalama yetkisine

Spotify öğrenci 1 senelik mi?

Öğrenciler 1 aylık ücretsiz Premium edinebilir

Premium’u denemiş olan kullanıcılar bu tekliften yararlanamaz. Spotify Öğrenci İndirim Teklifi Şartlar ve Koşulları geçerlidir.

Spotify mi yoksa fizy mi?

evet, spotify çok daha fazla şarkı barındırıyor ve fizy’de gerçekten de bulamadığım birkaç şarkı oldu. fakat depolama alanı küçük boyutta bir telefon kullanmam fizy’e çok çabuk ısınmamı sağladı. fizy’de ses seviyesinin spotify’dan yüksek olduğunu söyleyebilirim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.