Spotify Öğrenci Premium Ne Kadar?

Sonra ayda yalnızca 8,99 TL. İstediğin zaman iptal et. Teklif, yalnızca geçerli yüksek öğrenim kurumlarındaki öğrenciler içindir. Premium’u daha önce deneyen kullanıcılar bu tekliften yararlanamaz. Spotify Öğrenci İndirim Teklifi Hüküm ve koşulları geçerlidir.

Spotify öğrenci indirimi nasıl yapılır?

Yeterlilik Sağlayan Öğrenciler, birbirini takip eden on iki (12) aylık süre (‘İndirim Süresi’) boyunca (Spotify Kullanım Şart ve Koşulları’nda tanımlanan şekilde) Spotify Premium Hizmetinin aylık (‘İndirimli Ay’) abonelik fiyatı üzerinden yüzde elli (50) indirim alma hakkına sahip olmaktadır.

Spotify öğrenci için ne gerekiyor?

Bunlar: Ders programı, transkript, kayıt belgesi, okul harcı makbuzu ve kayıt mektubu. Bu belgelerden en az ikisini girmeniz gerekiyor. – Yukarıda adı geçen evraklardan en az ikisini giriş yaptığınızda Spotify öğrenci kampanyasından siz de faydalanabilirsiniz.

Spotify öğrenci indirimi kaç yıl?

Üye olduğun veya durumunu yeniden doğruladığın son tarihten itibaren en fazla 12 ay boyunca Premium Öğrenci için erişimin olmaya devam edecek. Bu dönem sonunda artık öğrenci değilsen bundan sonra Premium Öğrenci’den yararlanabilir durumda olmayacaksın. Sonra üyeliğin 17,99 TL/ay olarak Premium Bireysel’e dönüşecek.

Spotify lise öğrenci indirimi nasıl yapılır?

Artık Spotify hesabı bulunan tüm öğrenciler, “Öğrenci için Premium” paketini kullanarak Spotify Premium’un tadını çıkarabilecek. Üstelik öğrenciler, “Öğrenci için Premium” paketi ile Premium kullanıcısı olmanın getirdiği tüm avantajlardan mevcut ücretin yarısı olan 6,99 TL ödeyerek faydalanabilecek.

You might be interested:  Kyk Yurt Başvuru Nasıl Yapılır?

SheerID öğrenci Doğrulama nasıl yapılır?

SheerID ile nasıl doğrulama yapabilirim?

  1. Storytel web sitesine e-mail adresi ve şifrenle giriş yap.
  2. Hesabım sayfasındaki “Abonelik”e gidin.
  3. Abonelik planın yanındaki ‘Yönet’e tıklayın.
  4. Öğrenci Kimliğini Doğrula’yı ve ardından ‘Öğrenci Kimliğini Şimdi Doğrula’yı tıklayın.

Spotify öğrenci sadece üniversite mı?

Spotify’dan yapılan açıklamaya göre öğrenci paketi sadece üniversite öğrencilerini kapsıyor. Bu arada öğrencilerin tek yapması gereken, https://www.spotify.com/tr/student adresini ziyaret edip kayıt olmaları.

Spotify 1 aylık ne kadar?

Sonra sadece 17,99 TL/ay. İstediğin zaman iptal et.

Premium’u daha önce denemiş olan kullanıcılar 1 aylık ücretsiz tekliften yararlanamaz.

1 Spotify hesabını kaç kişi kullanabilir?

Aynı çatı altında yaşayan aile üyeleri, toplam 6 Premium hesabının keyfini çıkarabilir. 1 ay ücretsiz dene. Sonra ayda yalnızca 29,99 TL. Hüküm ve koşullar geçerlidir.

1 yıllık Spotify ne kadar?

İşte yeni Spotify Premium fiyatları:

Bireysel: 17,99 TL/ay (Eski fiyat 13,99 TL) Aile: 26,99 TL/ay (Eski fiyat 20,99 TL) Yıllık: 215,85 TL (Eski fiyat 167,85 TL)

Spotify ilk ne zaman çıktı?

Şirket Stardoll’un eski Baş Teknoloji Sorumlusu olan Daniel Ek ve TradeDoubler’ın kurucu ortağı Martin Lorentzon tarafından Stockholm’da kurulmuştur. Şirketin genel merkezi Londra’da ve araştırma ve geliştirme merkezi ise Stockholm’da bulunmaktadır. Spotify 7 Ekim 2008’de herkesin kullanımına açılmıştır.

Lise için öğrenci belgesi nasıl alınır?

Öğrenciler e-okul sisteminden öğrenci belgelerine ulaşabilir ve kaydedebilir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte tüm evraklara internet üzerinden ulaşmak mümkündür. Öğrenciler e-okul sistemine şifreleriyle giriş yaparak, lise öğrenci belgelerini istediği şekilde kullanabilir.

Spotify da premium nasıl alınır?

Spotify hesabın ücretsiz hizmete geçtiğinde www.spotify.com/premium sitesine giderek istediğin Premium planına kaydolabilirsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.