Spotify Öğrenci Üyeliği Ne Kadar?

Sonra ayda yalnızca 8,99 TL. İstediğin zaman iptal et. Teklif, yalnızca geçerli yüksek öğrenim kurumlarındaki öğrenciler içindir. Premium’u daha önce deneyen kullanıcılar bu tekliften yararlanamaz. Spotify Öğrenci İndirim Teklifi Hüküm ve koşulları geçerlidir.

Spotify öğrenci kaç ay ücretsiz?

Öğrenciler 1 aylık ücretsiz Premium edinebilir

Teklif yalnızca akredite olan yüksek öğrenim kurumlarındaki öğrenciler içindir. Premium’u denemiş olan kullanıcılar bu tekliften yararlanamaz. Spotify Öğrenci İndirim Teklifi Şartlar ve Koşulları geçerlidir.

Spotify öğrenci nasıl üye olunur?

Spotify Öğrenci Üyeliği Nasıl Alınır?

  1. Spotify uygulamasını açın.
  2. Premium üyeliğiniz yoksa menüden Premium seçeneğine tıklayın.
  3. Planları görüntüle seçeneğine tıkladıktan sonra ‘Öğrenci için premium’ seçin ve kullanmaya başla butonuna basın.
  4. Üyelik hesabı yoksa gerekli bilgileri doldurun ve üyelik hesabı açın.

Spotify öğrenci tek kişilik mi?

Ücretsiz veya yeni bir Spotify kullanıcısıysanız, İndirimli Ay, Öğrenci İndirim Teklifinin etkinleştirilmesi sonrasında başlayacaktır. Öğrenci İndirim Teklifini yalnızca tek bir Spotify hesabı için kullanabilirsiniz.

Spotify öğrenci sadece üniversite mı?

Spotify’dan yapılan açıklamaya göre öğrenci paketi sadece üniversite öğrencilerini kapsıyor. Bu arada öğrencilerin tek yapması gereken, https://www.spotify.com/tr/student adresini ziyaret edip kayıt olmaları.

Spotify 3 ay ücretsiz kalktı mı?

Spotify, bu üç ay içerisinde sizden herhangi bir ücret almayacak. Ancak üç ayın sonunda Premium üyelik ücreti olan 17,99 TL’yi hesabınızdan çekecek. Fakat üç ay sonunda Premium üye olmaya devam etmek istemezseniz hesap ayarlarınızdan üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Böylece 17,99 TL’lik ücreti ödemezsiniz.

You might be interested:  Sehit Gazi Eğitim Yardımı Ne Zaman Ödenecek?

3 ay Spotify Premium ne kadar?

Conversation. 3 aylık Premium sadece 0,99 TL.

Spotify öğrenci için hangi belgeler?

Bunlar: Ders programı, transkript, kayıt belgesi, okul harcı makbuzu ve kayıt mektubu. Bu belgelerden en az ikisini girmeniz gerekiyor. – Yukarıda adı geçen evraklardan en az ikisini giriş yaptığınızda Spotify öğrenci kampanyasından siz de faydalanabilirsiniz.

Spotify öğrenci belgesi nasıl yüklenir?

Premium Öğrenci’yi Edin

SheerID tarafından doğrulanmış, desteklenen yüksek okul/üniversite öğrencileri için geçerlidir. Doğrulamak için yüksek okul/üniversite portalında oturum açabilir veya kayıt belgeni yükleyebilirsin. Öğrenci e-posta adresini Spotify hesabına kaydetmen gerekmez.

Spotify öğrenci 2 kişi kullanabilir mi?

Premium Duo, birlikte yaşayan 2 kişinin yararlanabileceği indirimli bir plandır. Plandaki her kişi kendi Premium hesabını kullanır, bu nedenle kimse bir parolasını paylaşmaz ve herkes kendi kaydedilmiş müziklerini ve çalma listelerini tutar.

Spotify öğrenci üyeliği lise için geçerli mi?

“Öğrenci için Premium” paketinin bugün 33 yeni ülkede pazara sunulmasıyla birlikte, toplam 36 ülkede** lise ve üniversite öğrencileri, kendi ülkelerinde ödedikleri lokal fiyatın yarısı kadar ücret ödeyip Spotify Premium hesabı sahibi olabilecek.

Spotify tek kişilik ne kadar?

Sonra sadece 17,99 TL/ay. İstediğin zaman iptal et.

Premium’u daha önce denemiş olan kullanıcılar 1 aylık ücretsiz tekliften yararlanamaz.

Spotify mi yoksa fizy mi?

evet, spotify çok daha fazla şarkı barındırıyor ve fizy’de gerçekten de bulamadığım birkaç şarkı oldu. fakat depolama alanı küçük boyutta bir telefon kullanmam fizy’e çok çabuk ısınmamı sağladı. fizy’de ses seviyesinin spotify’dan yüksek olduğunu söyleyebilirim.

1 yıllık Spotify ne kadar?

Yıllık: 215,85 TL (Eski fiyat 167,85 TL)

Leave a Reply

Your email address will not be published.