Spotify Öğrenci Üyelik Ne Kadar?

Sonra ayda yalnızca 8,99 TL. İstediğin zaman iptal et. Teklif, yalnızca geçerli yüksek öğrenim kurumlarındaki öğrenciler içindir. Premium’u daha önce deneyen kullanıcılar bu tekliften yararlanamaz. Spotify Öğrenci İndirim Teklifi Hüküm ve koşulları geçerlidir.

Spotify öğrenci kaç ay ücretsiz?

Öğrenciler 1 aylık ücretsiz Premium edinebilir

Teklif yalnızca akredite olan yüksek öğrenim kurumlarındaki öğrenciler içindir. Premium’u denemiş olan kullanıcılar bu tekliften yararlanamaz. Spotify Öğrenci İndirim Teklifi Şartlar ve Koşulları geçerlidir.

Spotify öğrenci paketi nasıl yapılır?

Pek çok öğrencinin severek kullandığı Spotify öğrenci üyeliği için;

  1. Spotify uygulamasını açın.
  2. Premium üyeliğiniz yoksa menüden Premium seçeneğine tıklayın.
  3. Planları görüntüle seçeneğine tıkladıktan sonra ‘Öğrenci için premium’ seçin ve kullanmaya başla butonuna basın.

Spotify öğrenci sadece üniversite mi?

Spotify’dan yapılan açıklamaya göre öğrenci paketi sadece üniversite öğrencilerini kapsıyor. Bu arada öğrencilerin tek yapması gereken, https://www.spotify.com/tr/student adresini ziyaret edip kayıt olmaları.

Spotify aylık ücreti ne kadar?

Spotify Premium üyeleri artık aylık 13.99 TL değil 17.99 TL ödeyecek. Aile için alınan Premium üyelik ücretleri ise 20,99 TL’den 26.99 TL’ye çekildi. Öğrenciler için olan Premium üyelik ise artık 6.99 TL değil 8.99 TL. Zamlı ücretler Ocak 2020’den itibaren geçerli olacak.

You might be interested:  Ahmet Hamdi Tanpınar Hangi Alanda Eğitim Almıştır?

Spotify 3 ay ücretsiz kalktı mı?

Spotify, bu üç ay içerisinde sizden herhangi bir ücret almayacak. Ancak üç ayın sonunda Premium üyelik ücreti olan 17,99 TL’yi hesabınızdan çekecek. Fakat üç ay sonunda Premium üye olmaya devam etmek istemezseniz hesap ayarlarınızdan üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Böylece 17,99 TL’lik ücreti ödemezsiniz.

3 ay Spotify Premium ne kadar?

Conversation. 3 aylık Premium sadece 0,99 TL.

Spotify öğrenci için ne gerekiyor?

Bunlar: Ders programı, transkript, kayıt belgesi, okul harcı makbuzu ve kayıt mektubu. Bu belgelerden en az ikisini girmeniz gerekiyor. – Yukarıda adı geçen evraklardan en az ikisini giriş yaptığınızda Spotify öğrenci kampanyasından siz de faydalanabilirsiniz.

Spotify öğrenci nasıl alınır?

İndirimin sona ermeden hemen önce hesap sayfandan yenile. Not: İndirimin yenilenmeden önce sona ererse hesap sayfandaki PLANI DEĞİŞTİR bölümüne git ve Premium Öğrenci seçeneğini belirle.

Spotify öğrenci belgesi nasıl yüklenir?

Premium Öğrenci’yi Edin

SheerID tarafından doğrulanmış, desteklenen yüksek okul/üniversite öğrencileri için geçerlidir. Doğrulamak için yüksek okul/üniversite portalında oturum açabilir veya kayıt belgeni yükleyebilirsin. Öğrenci e-posta adresini Spotify hesabına kaydetmen gerekmez.

Spotify öğrenci lise oluyor mu?

“Öğrenci için Premium” paketinin bugün 33 yeni ülkede pazara sunulmasıyla birlikte, toplam 36 ülkede** lise ve üniversite öğrencileri, kendi ülkelerinde ödedikleri lokal fiyatın yarısı kadar ücret ödeyip Spotify Premium hesabı sahibi olabilecek.

Spotify mi yoksa fizy mi?

evet, spotify çok daha fazla şarkı barındırıyor ve fizy’de gerçekten de bulamadığım birkaç şarkı oldu. fakat depolama alanı küçük boyutta bir telefon kullanmam fizy’e çok çabuk ısınmamı sağladı. fizy’de ses seviyesinin spotify’dan yüksek olduğunu söyleyebilirim.

Spotify ücreti ne kadar 2021?

Şubat 2021 itibarıyla Spotify Premium abonelik paketleri ve ücretleri şu şekilde: Bireysel – 17,99 TL. Duo – 23,99 TL. Aile – 29,99 TL.

You might be interested:  Eba Öğrenci Şifresi Nasıl Alınır?

Spotify bir hesabı kaç kişi kullanabilir?

Aynı çatı altında yaşayan aile üyeleri, toplam 6 Premium hesabının keyfini çıkarabilir. 1 ay ücretsiz dene. Sonra ayda yalnızca 29,99 TL. Hüküm ve koşullar geçerlidir.

Spotify bir ay ödenmezse ne olur?

Düzenli ödeme alınırken bir sorun mu oluştu? Aylık ödeme alınamadığında Premium üyeliğini hemen kaybetmezsin. Sonraki birkaç gün boyunca ödeme almaya çalışırız. Ödeme bilgilerini Planın bölümünde yer alan hesap sayfandan kontrol edebilir veya güncelleyebilirsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.