Storytel Öğrenci Üyeliği Nasıl Yapılır?

Öğrenciler için Storytel Sınırsız Aboneliği için sitesinde yer alan öğrenci aboneliği kısmına gidip oradaki adımları takip etmek gerekiyor. Sonrasında öğrenciliğin kanıtlanması için hesabım kısmından abonelik yönetim ekranına gidip orada SheerID sisteminden okul bilgilerinin doğrulanması gerekiyor.
Storytel web sitesine e-mail adresi ve şifrenle giriş yap. Hesabım sayfasındaki “Abonelik”e gidin. Abonelik planın yanındaki ‘Yönet’e tıklayın. Öğrenci Kimliğini Doğrula’yı ve ardından ‘Öğrenci Kimliğini Şimdi Doğrula’yı tıklayın.

Storytel öğrenci indirimi nasil yapilir?

Öğrenci indirimi hem yeni Storytel kullanıcıları hem de daha önce Storytel’de aboneliği bulunan kullanıcılarımız için geçerlidir. Eğer Storytel hesabın yoksa, öğrenci indiriminden yararlanmak için Storytel Öğrenci sayfasından kaydolman ve SheerID hizmeti aracılığıyla öğrenci olduğunu doğrulaman gerekiyor.

Storytel öğrenci indirimi ne kadar?

Storytel öğrenci indirimi ile yeni dünyalar keşfet

Storytel Sınırız’ın ilk 14 günlük deneme süresiyle Storytel deneyimine başla. Öğrenci kimliğin doğrulandıktan sonra Storytel Sınırsız için aylık %50 indirim kazanırsın. İstediğin kitabı, istediğin kadar dinle ve oku.

Storytel üyeliği kaç TL?

Binlerce sesli kitap ve e-kitap telefonunda ve tabletinde. Ayda ₺25,99’dan başlayan abonelik seçenekleriyle Storytel’i şimdi dene!

SheerID nasıl çalışır?

SheerID, teklife uygunluğunuzu doğrulamak için bazı temel kişisel bilgileri toplar. Ayrıca statünüzü ve uygunluğunuzu destekleyen bazı belgeleri yüklemenizi de talep edebiliriz. Doğrulamanızı hızlı ve başarılı şekilde gerçekleştirmek için lütfen formdaki bilgileri dikkatli şekilde doldurun.

You might be interested:  Yurt Dışından Gelen Telefon Açtırma Ne Kadar?

Storytel ücretsiz nasıl kullanılır?

Menüye geldiğinizde burada ‘profil’ seçeneğine dokunuyorsunuz ve ‘hesap ayarları’ alanından abonelik oluştur yazan kutucuğa geliyorsunuz. Ardından karşınıza ‘denemeye başla’ yazısı çıkacak. Buraya dokunduğunuzda Storytel uygulamasının ücretsiz denemesini başlatabilmeniz için ödeme yönteminizi seçeceksiniz.

Storytel aynı anda iki kişi kullanabilir mi?

Aynı anda kitap dinleme olmuyor storytel uygulamasında. İki kişi farklı zamanlarda dinleme şansı var sadece.

Storytel ne kadar ücretsiz?

Yeni bir abone olarak Storytel’de abonelik başlattığında, hizmetimizi deneyimlemen ve aboneliğe devam edip etmeye karar vermen için tarafına ücretsiz deneme süresi tanımlanır. Önemli bilgi: Ücretsiz deneme Storytel Sınırsız abonelikleri için 14 gün, Storytel Light için 7 gündür.

Sheerid öğrenci nedir?

spotify’ın öğrenci indirimini alabilmeniz için kullandığı kimlik ve uygunluk doğrulama yazılımı. öğrenci olduğunuzu kanıtlamak için e-devletten alınacak öğrenci belgesi yeterlidir.

Storytel kac gun ucretsiz?

Kampanya dahilinde Vodafonelu bireysel aboneler Storytel uygulamasını 30 gün ÜCRETSİZ deneme fırsatına sahip olacaklardır. Bu fırsattan sadece bir kez yararlanılabilir. Daha önce deneme aboneliğinden yararlananlar için geçerli değildir.

Sesli kitap kaç TL?

Uygulama İçi Satınalma. Sadece 9,99TL karşılığında aylık abonelik, 49,99TL karşılığında yıllık abonelik satın alabilirsiniz. Yıllık abonelik tercih edildiğinde, 14 günün sonunda kartınızdan ödeme alınacaktır.

Storytel de kaç kitap var?

Istanbul. Storytel’den yapılan açıklamaya göre, platformun kütüphanesinde 3 binden fazla Türkçe sesli kitap, 80 bin İngilizce sesli kitap ve 120 bin İngilizce e-kitap bulunuyor.

Storytel neler var?

Tatil Seçkisi

 • Dalgalar.
 • Oteller Kitabı
 • O Muhteşem Hayatınız.
 • Haritada Kaybolmak.
 • Şamanın Şifa Çantası: Kişisel Dönüşüm İçin Şamanik Ritüeller ve Seremoniler.
 • Uçarı Kızlar ve Filozoflar.
 • Don Juan’ın Öğretileri.
 • Müşterek Düşünceler.
 • Spotify öğrenci nasıl doğrulanır?

  Premium Öğrenci’yi Edin

  SheerID tarafından doğrulanmış, desteklenen yüksek okul/üniversite öğrencileri için geçerlidir. Doğrulamak için yüksek okul/üniversite portalında oturum açabilir veya kayıt belgeni yükleyebilirsin. Öğrenci e-posta adresini Spotify hesabına kaydetmen gerekmez.

  You might be interested:  Kyk Yurt Ne Zaman Belli Olur?

  YouTube öğrenci Doğrulama nasıl yapılır?

  YouTube Premium

  1. Bilgisayarınızda veya mobil web tarayıcınızda youtube.com/premium/student adresine gidin.
  2. Ücretsiz Deneyin’i seçin.
  3. Doğrulama işlemlerini SheerID kullanarak tamamlamayla ilgili adımları uygulayın.
  4. Kullanmak istediğiniz ödeme yöntemini seçin veya yeni bir ödeme yöntemi ekleyin.

  Spotify öğrenci kaydı nasıl yapılır?

  Spotify Öğrenci Üyeliği Nasıl Alınır?

  1. Spotify uygulamasını açın.
  2. Premium üyeliğiniz yoksa menüden Premium seçeneğine tıklayın.
  3. Planları görüntüle seçeneğine tıkladıktan sonra ‘Öğrenci için premium’ seçin ve kullanmaya başla butonuna basın.
  4. Üyelik hesabı yoksa gerekli bilgileri doldurun ve üyelik hesabı açın.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.