Teşkilat Yurt Dışı Sahneleri Nerede Çekiliyor?

Şu ana kadar Almanya, Fransa, İsviçre, Suriye ve Irak gibi ülkelerde çekimler yapan dizinin oyuncu kadrosunda Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şener, Tuncer Salman, Gürkan Uygun, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin ve Yavuz Bülent Bakiler yer almaktadır.

Teşkilat Berlin çekimleri nerede yapılıyor?

Teşkilat dizisi başkent Ankara’da çekilmektedir. Genel olarak Ankara’nın hemen hemen tüm ilçelerinde çekimleri devam edeceği düşünülüyor. Dizinin çekimleri Keçiören, Akyurt, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Sincan vb. gibi Ankara’nın birçok ilçesinde gerçekleştirileceği bildirildi.

Teşkilat dizisi son bölüm nerede çekildi?

Ankara’da çekimleri gerçekleştirilen teşkilat dizisinin yeni gözdesi Ayaş oldu. Ankara’da çekilen TRT1 yayınlanan reyting kıran Teşkilat dizisi Ayaş’ın tarihi mekanların da ve konaklarda çekimine başladı.

Kardeşler dizi nerede çekiliyor?

Yapımına NGM’nin imza attığı Kardeşlerim dizisi İstanbul Fatih’te çekiliyor. Dizinin diğer sahneleri de İstanbul’da birçok farklı ilçede de çekiliyor. Anne ve babasını kaybeden 4 kardeşin birbirine tutunarak verdiği hayat mücadelesini anlatan dizide, kardeşlerin ailesiyle yaşadıkları ev İstanbul Balat’ta yer alıyor.

Kara tahta dizisi nerede çekildi?

Yönetmen koltuğuna Ender Mıhlar’ın oturduğu dizinin senaryosunu Erkan Birgören kaleme aldığı Kara Tahta dizisinin çekimleri genel olarak İstanbul ve Edirne’de yapılıyor. Dizinin bazı çekimleri tarihi Edirne Lisesi’nde gerçekleştirilecek.

You might be interested:  Milli Eğitim Bakanlığı Hangi Marka Tablet Veriyor?

Teşkilat dizisi nerede çekiliyor Kayseri?

Çekimleri Kayseri’nin Tavlusun bölgesinde devam eden ‘Teşkilat’ isimli interaktif dizi sosyal platformlardan yoğun ilgi görüyor.

Destan nerede çekiliyor?

Dizinin çekimleri İstanbul’un farklı ilçelerinde ve semtlerinde yapılıyor. Dizinin bazı sahneleri Beykoz Riva’da çekiliyor.

Teşkilat ekibi nerede kalıyor?

Yağız Alp Akaydın’ın yönetmen koltuğunda yer alacağı Teşkilat dizisinin çekimlerinin Ankara’da gerçekleşecek. Oyuncu kadrosunda Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Ezgi Eyüboğlu ve Tuncer Salman ve Mesut Akusta gibi isimlerin yer alacağı Teşkilat dizisi bir istihbarat dizisi olduğu için Ankara’da çekilecek.

Ilk ve son nerede cekildi?

kategoriler Dizi Haberleri

Dizinin çekimleri kısa bir süre önce tamamlandı. Bazı bölümleri Cunda’da yapılan dizinin bittiği, Kıvanç Tatlıtuğ’un bir instagram paylaşımıyla da anlaşıldı.

Dizi Gönül Dağı nerede çekiliyor?

Gönül Dağı dizisi Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde çekilmektedir. Dizide görünen Gedelli köyü, günümüzde Niğde ilinin Ulukışla ilçesine bağlıdır. Senaryoda geçen Gedelli köyü, aslında dizinin çekimlerinin yapıldığı Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinin kırsal bölgesidir.

Kardeşlerim Şengül’ün evi nerede?

Kardeşlerim dizisindeki kardeşlerin yaşadıkları ev İstanbul Balat’ta yer almaktadır.

Ataman koleji İstanbul nerede?

KARDEŞLERİM ATAMAN KOLEJİ NEREDE? Dizinin okul sahneleri Ataman kolejinde geçmekte. Okulun gerçekteki adı ise İstanbul Doğa Okulları Kemerburgaz Bilim Okuludur. Bu okulun adresi ise şöyledir: Selanik Bulvarı, Mithatpaşa Mahallesi, No 26/28 Eyüp/İstanbul.

Kardeşlerim dizisi hangi şehirde?

ATV’nin sevilen fenomen dizilerinden biri olan Kardeşlerim İstanbul’da çekiliyor. Genelde kentin Fatih ilçesi çekimlerin çoğu için kullanılırken, çekimler farklı semtlerde de yapılıyor.

Kara Tahta dizisindeki köprü nerede?

Kara Tahta dizisinde görülen sahneler, Edirne’nin farklı tarihi mekanlarında çekiliyor. Ayrıca çekimlerin bir bölümü ise Edirne Meriç Köprüsü’nde yapılıyor.

Kara Tahta hangi lisede çekildi?

Başrollerinde Furkan Andıç ve Miray daner’in yer aldığı Kara Tahta dizisinin ilk bölüm çekimleri Sapanca Kartepe’de yapılırken asıl çekildiği yer ise Edirne ili. Kara Tahta dizisinin çekildiği okul sahneleri Edirne’de yer alan Kuyubaşı Lisesi’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.