Thy Öğrenci Indirimi Nasıl Uygulanır?

Gelen sayfanın en altındaki “ Başvurular ” bölümünden “ Öğrenci Başvuru Formu ”nu seçip, doldurun. THY öğrenci indirimi doğrulama onayını verdikten sonra THY öğrenci indirimi hakkınızı kullanabilirsiniz. THY öğrenci indirimi olmuyor ise bir kez daha başvuru yapın.
Üyelik hesabınızda “Kişisel Bilgilerim” alanına girin, “İndirim Çeşitleri” kısmında “Öğrenci” seçeneğini işaretleyin ve “Kaydet” butonuna tıklayın. Sistem onay verdiği zaman öğrenci bildirimi işleminiz tamamlanacak. Artık Türk Hava Yolları ayrıcalıklarından yararlanmaya hazırsınız.

Uçak biletlerinde öğrenci indirimi var mı?

24 Yaş Kuralı

Yükseköğretim Kurulu’nda kaydı olan öğrencilerin Türk Hava Yollarının %25 indirimli uçak bileti avantajından faydalanmaları için 24 yaşını geçmemiş olmaları gerekmektedir. 24 yaşını geçmiş olanlar öğrenci olsalar dahi bu fırsattan hiçbir şekilde yararlanamayacaklardır.

Miles and Smiles öğrenci nedir?

Miles&Smiles hesabınız öğrenci olarak tanımlanınca, Miles&Smiles hesabınıza giriş yapıp; bilet alımı sırasında “öğrenci” yolcu tipini seçerek öğrenci avantajlarıyla biletinizi alabilirsiniz.

Pegasus öğrenci indirimi var mı?

Öğrenci sınıfında, 13 yaşından gün almış, 25 yaşından gün almamış öğrenciler yer almaktadır. İndirim işaretlemiş olmanıza rağmen indirim alınamayan ücretler promosyonel ücretlerdir. İndirimden yararlanabilmek için havalimanında kimlik ibraz edilmesi zorunludur.

Türk Hava Yolları promosyon bilet nedir?

Promosyonlu biletler, satın alındığı andan itibaren herhangi bir iptal, iade veya değişiklik yapılamayan biletlerdir. *Promosyonlu uçak biletleri fiyatları sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir. *Promosyonlu biletler için iptal, iade ve değişiklik yoktur.

You might be interested:  Mesleki Eğitim Merkezi Öğrenci Maaşları 2022 Ne Zaman Yatacak?

Uçak bileti kimlere indirimli?

Uçuş firmalarının özellikler; 65 yaş ve üstü, bebekler, gençler, engelliler ve öğrencilere uyguladığı indirimler oldukça başarılı sonuçlar veriri. Güzel indirimler alabilirsiniz. 65 yaş ve üstü yolcular için uygulanacak olan indirimler %25 oranındadır.

Indirimli uçak bileti nasıl alınır?

Ucuz Uçak Bileti Bulma Yolları

  1. Seyahat tarihlerinizi esnek tutun.
  2. Biletinizi fiyatların en uygun olduğu zamanlarda alın.
  3. Uçak bileti arama motorlarını kullanın.
  4. Biletinizi erken alın.
  5. Biletinizi geç alın.
  6. Alternatif havalimanlarına bakın.
  7. Alternatif rotalar deneyin.
  8. Havayollarının mail listelerine kaydolun.

Öğrenci bileti nasıl alınır sinema?

Cinemaximum uygulaması üzerinden ve gişeden öylece öğrenci olduğunuzu belirterek bilet alabiliyorsunuz ve rahatça giriyorsunuz.

1000 mil ne kadar?

Mil satış değeri 1000 Mil için KDV dâhil 30 USD olarak uygulanır. Üyeler, kendi hesapları ya da diledikleri üyelerin hesapları için her 1 takvim yılı içinde, her bir üye için en fazla 50.000 Mil satın alabilir. Satın alınan Miller, Miles&Smiles programı kurallar ve koşullarına tabidir.

Pegasus 2000 TL hediye gerçek mi?

İnternette mesaj yoluyla yayılmaya başlayan Pegasus Hava Yolları’nın Kadınlar Günü’ne özel hediye dağıtması bilgisi gerçeği yansıtmamaktadır. Şirketimizin konu ile hiçbir bağlantısı yoktur, lütfen itibar göstermeyiniz.

Pegasus neden daha ucuz?

Kısacası Pegasus olarak kullanmadığın hiçbir hizmetin ücretini senden almıyorum. Aksine sana kendine uygun olanı seçme imkanı sunuyorum. Bu yüzden uygun fiyatlar ve uygun seçeneklerle sana en uygun uçuşu sunuyorum.

Pegasus kampanyaları ne zaman oluyor?

Biletlerini 23 Mart’a kadar flypgs.com ya da Pegasus mobil uygulamamdan al, vergiler hariç %40 indirimle 10 Mayıs -20 Haziran 2022 tarihleri arasında yurt dışına uç!

THY promosyon bilet ne zaman?

Türk Hava Yolları ile İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı-varışlı, tek yön direkt uçuşlarda EcoFly, ExtraFly ve PrimeFly ücretli iç hat paket fırsatlarını kaçırmayın! Promosyon fırsatlar için tıklayın. Satış Dönemi: 31 Aralık 2022’ye kadar. Seyahat Dönemi: 31 Aralık 2022’ye kadar.

You might be interested:  Milli Eğitim Bakanı Okullar Ne Zaman Açılacak?

THY promosyon bilet iptal edilir mi?

Dış Hatlar Promosyon (P/U/T/Z/V) Ücret Sınıflarında Bilet İptali ve Değişikliği. Uçuşunuza 2 saat ve daha fazla bire süre kaldığında biletiniz üzerinde değişiklik yapmak istediğiniz durumda tarafınızdan 50 EUR işlem bedeli talep edilecektir.

Ido promosyon bilet ne demek?

EKONOMİ CLASS

Deniz otobüsleri dış hatların tamamı EKONOMİ sınıfı koltuklardan oluşmaktadır. EKONOMİ sınıfında iki bilet sınıfından birini yolcularımız satın alabilirler: PROMO ( Promosyon biletler : iade edilemez) ve ECO ( Ekonomi sınıfının koşullu iade edilebilir bilet sınıfıdır.)

Leave a Reply

Your email address will not be published.