Thy Öğrenci Indirimi Ne Kadar?

İndirim baz ücret üzerinden iç hat uçuşlarda %20, Ercan Havalimanı uçuşlarında %15 oranındadır, vergiler dahil değildir ve promosyon sınıflarında (V/P/W/U/F/G) uygulanmamaktadır. İç hat uçuşlarında ve Ercan Havalimanı’na yapılan seferlerde öğrenci yolcu tipi için serbest bagaj hakkı yetişkin yolcu tipi ile aynıdır.

Uçak biletlerinde öğrenci indirimi var mı?

24 Yaş Kuralı

Yükseköğretim Kurulu’nda kaydı olan öğrencilerin Türk Hava Yollarının %25 indirimli uçak bileti avantajından faydalanmaları için 24 yaşını geçmemiş olmaları gerekmektedir. 24 yaşını geçmiş olanlar öğrenci olsalar dahi bu fırsattan hiçbir şekilde yararlanamayacaklardır.

THY de öğrenci indirimi var mı?

Miles&Smiles hesabınız öğrenci olarak tanımlanınca, Miles&Smiles hesabınıza giriş yapıp; bilet alımı sırasında “öğrenci” yolcu tipini seçerek öğrenci avantajlarıyla biletinizi alabilirsiniz.

THY ucuz bilet kampanyası ne zaman?

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular, 1-2 Aralık 2021 tarihinde satın alacakları biletler ile 8 Şubat-31 Mart 2022 tarihleri arasında her şey dahil 129,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçuş imkanı elde ediyor.

Indirimli uçak bileti nasıl alınır?

Ucuz Uçak Bileti Bulma Yolları

 1. Seyahat tarihlerinizi esnek tutun.
 2. Biletinizi fiyatların en uygun olduğu zamanlarda alın.
 3. Uçak bileti arama motorlarını kullanın.
 4. Biletinizi erken alın.
 5. Biletinizi geç alın.
 6. Alternatif havalimanlarına bakın.
 7. Alternatif rotalar deneyin.
 8. Havayollarının mail listelerine kaydolun.
You might be interested:  Dyk Öğrenci Başvurusu Nasıl Yapılır?

Uçak bileti kimlere indirimli?

Uçuş firmalarının özellikler; 65 yaş ve üstü, bebekler, gençler, engelliler ve öğrencilere uyguladığı indirimler oldukça başarılı sonuçlar veriri. Güzel indirimler alabilirsiniz. 65 yaş ve üstü yolcular için uygulanacak olan indirimler %25 oranındadır.

Türk Hava Yolları öğretmen indirim nasıl uygulanmaktadır?

Öğretmen yolcularımızın Miles&Smiles üyesi olması koşuluyla indirim uygulanacaktır. Bilet alımı esnasında “Öğretmen” yolcu tipi seçilmeli ve öğretmenin Miles&Smiles üyelik numarası girilmelidir. Öğretmen yolcularımızın öğretmenlik bilgileri sistem tarafından otomatik olarak onaylanabilmektedir.

Genç bilet nasıl alınır?

Eczacıbaşı Genç Bilet Kullanım Koşulları

Eczacıbaşı Genç Bilet tüm Passo gişelerinden ve passo.com.tr’den üyelik oluşturarak satın alınabilir. Passo Mobil uygulaması üzerinden Genç Bilet satın alınamaz. Bilet satın almak için kampanya ekranında çıkan kod alanına “eczacibasigencbilet” yazılmalıdır.

Öğrenci bileti nasıl alınır sinema?

Cinemaximum uygulaması üzerinden ve gişeden öylece öğrenci olduğunuzu belirterek bilet alabiliyorsunuz ve rahatça giriyorsunuz.

THY Türkiye kazanacak kampanyası bitti mi?

THY #Türkiyekazanacak %10 İndirimi

Bu kampanya sona ermiştir.

Uçak biletleri ne zaman indirime girer?

Araştırmalar uçak biletinizi seyahatinizden 3 hafta ile 4 ay öncesinde almanız durumunda uçak bileti fiyatının daha uygun olabildiğini ortaya koyar. Destinasyonlara göre değişkenlik göstermekle birlikte son dakika ya da resmi tatiller ve hemen öncesinde alınan uçak biletleri daha yüksek fiyatlı olma eğilimindedir.

CED bilet nasıl alınır?

More content

 1. emekli.thy.com sitesine girerek, emekli personel bilgi güncelleme formunu doldurup, emekli.thy.com adresine geri gönderiniz.
 2. Cep telefonunuza ŞİFRE YAZIP 8490’a SMS gönderdiğinizde şifre cebinize gelecektir.
 3. Bu şifre ile webpass.thy.com adresine girerek CED biletlerinizi alabilirsiniz.

En ucuz uçak bileti sitesi hangisi?

Ucuz Uçak Bileti Siteleri – En İyi 10 Arama Motoru

 • 1.1 1- Skyscanner.
 • 1.2 2- Turna – En Ucuz Uçak Bileti Siteleri.
 • 1.3 3- Aerobilet.
 • 1.4 4- Rome2Rio – Ucuz Uçak Bileti Siteleri.
 • 1.5 5- Kayak – Ucuz Uçak Bileti Siteleri.
 • 1.6 6- Momondo.
 • 1.7 7- Expedia.
 • 1.8 8- Matrix Airfare Search.
 • You might be interested:  Kyk Yurt Paraları Ne Kadar?

  En ucuz uçak bileti nereden alınır?

  Skyscanner, Momondo, Expedia, Kayak, Turna vb siteler birçok havayolu ve başka uçak bileti satan sitelerden fiyatları listeleyecektir. (Bu arada Kayak.com artık charter -Atlas, Pegasus, Onur Air gibi düşük bütçeli havayolları- şirketlerini aramalarına dahil etmiyor.) Hepsi birbirinden farklı listeleyebiliyor.

  Uçak bileti fiyatları düşecek mi?

  Araştırmalara göre uçuşunuzdan 3 hafta ve 4 ay öncesinde daha uygun fiyatlı uçak bileti alabilirsiniz. 3 haftadan itibaren ise uçuş tarihinize yaklaştıkça hava yolu şirketleri uçak bileti fiyatlarını yükseltmeye başlar.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.