Trabzon Öğrenci Kartı Nasıl Alınır?

Trabzon öğrenci otobüs kartı nasıl alınır? (8) Öğrenci: İlkokul 1,2,3 ve 4 üncü sınıf öğrencileri, müracaat ettiği eğitim-öğretim yılına ait öğrenci belgesini veya öğrenci kimlik kartının fotokopisini vermeleri halinde seyahat kartlarını alabileceklerdir.
(8) Öğrenci: İlkokul 1,2,3 ve 4 üncü sınıf öğrencileri, müracaat ettiği eğitim-öğretim yılına ait öğrenci belgesini veya öğrenci kimlik kartının fotokopisini vermeleri halinde seyahat kartlarını alabileceklerdir. Toplu müracaatlarda ise kurum yazısı ekinde, onaylı öğrenci isim listesi ve fotoğraf vereceklerdir.

Trabzon öğrenci kartı nereden alınır?

Trabzon Kart Nasıl Alınır? Anonim Trabzon Kartı şehirdeki elektronik kart satış ve dolum ATM’lerinden alabilirsiniz. Diğer Trabzon Kart çeşitlerini alabilmek için gerekli belgeler ile birlikte Trabzon Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Toplu Taşıma Şube Müdürlüğü’ne başvuru yapmanız gerekiyor.

Trabzon toplu taşıma kartı nasıl alınır?

Belediye otobüslerini kullanmak için gerekli olan Trabzon Elektronik Kartı bulunmayan vatandaşlarda yine bu ATM’lerden Trabzon Elektronik Kart temin edebiliyor. 10 TL karşılığında temin edilebilen Trabzon Elektronik Kartta, şehir içinde iki kez yolculuk imkânı sağlayan 3 TL’lik bakiye bulunuyor.

Öğrenciler için otobüs kartı nasıl çıkartılır?

İsterseniz internet üzerinden online olarak ya da İstanbulkart Başvuru Merkezlerine bireysel olarak başvurarak kartınızı temin edebilirsiniz. İnternet üzerinden online öğrenci akbili başvurusu yapmak için https://bireysel.istanbulkart. istanbul/ adresine girerek kayıt olmanız gerekiyor.

You might be interested:  Öğrenci Andı Ne Zaman Kaldırıldı?

Trabzon kart kaç TL?

Trabzon’da toplu taşıma akıllı kart ücret tarifesi zamlandı. Toplu taşımalarda kullanılan kartları ilk kez alacakların ödeyecekleri kart ücretleri artırıldı. Tam kartın fiyatı 12 TL’den 20 TL’ ye çıkarken indirimli kart ücretleri 11’den 18,50 ye çıkartıldı.

Trabzon Belediye otobüsü ne kadar?

Büyükşehir Belediyesinin iştiraki olan TULAŞ Genel Müdürlüğünden konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı; “6 Haziran Pazartesi itibarıyla toplu ulaşım bilet fiyatlarında güncellemeye gidilecektir. Bu kapsamda şehir içi tam yolcu biniş fiyatı 3,75 TL, öğrenci biniş fiyatı 2,00 TL olarak uygulanacaktır.

Indirimli kart kimlere verilir?

İndirimli kart, toplu ulaşımda uygulanan indirimli tarifeyi kullanmaya hak kazanan kişilere verilmektedir. Öğretmen, Öğrenci ve 60 Yaş Kart’ı olmak üzere üç kategorisi olan ve ön yüzünde kişi bilgileri ile fotoğrafının yer aldığı kişisel kart tipidir.

Indirimli otobüs kartı kimler alabilir?

Ücretsiz Seyahat Kartını Kimler Alabilir? Ülkemizde engel durumu olan, yaşlılar, gazi ve şehit yakını olan kişiler için devlet tarafından bulundukları il ve ilçelerde ücretsiz olarak toplu taşıma hizmeti veren tüm işletmelerde kullanabilmesi açısından ücretsiz seyahat kartı imkanı sunulmaktadır.

Öğrenci otobüs kartı kaç yıl geçerli?

Öğrenci Kart kullanım süreleri kaç yıl boyunca geçerlidir? Ön lisans okuyanlar için ilk kayıt olunan tarih itibari ile 4 yıl, Lisans programı okuyanlar içinse 7 yıllık indirimli kart kullanım hakkı bulunmaktadır.

Çocuğuma öğrenci kartı nasıl çıkarılır?

Öğrenci akbili başvurusu için İstanbulkart Başvuru Merkezine giderken yanınızda nüfus cüzdanınızın aslı, 1 adet fotoğraf ve öğrenci olduğunuzu gösteren bir belge gerekiyor. Bu belgeleri görevliye teslim edip kart işlem ücretini de verdikten sonra başvuru işleminizi yapabilirsiniz.

61 65 yaş EGO kartı nasıl alınır?

Serbest Ankara Kart da belirli kuralları sağlayan kişilere verildiğinden Ankara Kart İşlem Merkezi’nden alınabiliyor. 61-64 Yaş ve 65 Yaş Kartı için nüfus cüzdanı aslı ve 1 adet vesikalık fotoğraf yeterli oluyor.

You might be interested:  Milli Eğitim Bakanı Kim?

Öğrenci otobüs kartı kaç yaşında alınır?

UKOME toplantısında zamla birlikte çok önemli bir karar daha görüşülecek. O karar da öğrencileri ilgilendiriyor. İBB, öğrenciler için yaş sınırlaması getirmeyi planlıyor. Yaş sınırı da 25 olarak belirlendi.

Trabzon otobüs bileti ne kadar?

En Çok Tercih Edilen Trabzon Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Rota Bilet Fiyatları Günlük Otobüs Seferi Sayısı
roomAnkara – Trabzon 260 TL 34
roomAdana – Trabzon 370 TL 7
roomBursa – Trabzon 375 TL 6
roomAntalya – Trabzon 450 TL 2

Trabzon Otobüs öğrenci ne kadar?

Trabzon’un Ortahisar İlçesinde belediye otobüslerine sivil 80 kuruş zam yapılırken 1.70 Tl’den 2,5 TL’ye, indirimli ise 1.20 TL’den 2 TL’ye çıkarıldı. Öğrenciler için ise 3. bir tarife açıldı. Daha önce indirimli fiyat olan 1.20 TL’den otobüse binen öğrencilerin ücreti de 30 kuruş zamla 1,5 TL’ye çıkarıldı.

Emekli otobüs kartı nasıl alınır?

Emekliler, indirimli ulaşım kartı almak için daha önceden SGK´dan aldıkları emekli cüzdanı veya emekli kartının fotokopileri, ya da EDevletten aldıkları emekli olduğunu gösterir belge ile Antalya Kart Merkezleri’ne başvuru yapabiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.