Ümraniye Ilçe Milli Eğitim Müdürü Kim?

Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Mustafa Özen’in Ortaöğretim Kurumları Tercih Danışmanlığı Birimleri Ziyareti

Ilçe milli eğitim müdürü kimdir?

İlçe Milli Eğitim Müdürü 1964 yılında Çorum Merkez Kayı Köyünde doğdu.

Süleyman Gökçimen nereli?

1964 yılında Afyon ili Bolvadin ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini ilçesinde tamamladı. 1988 yılında Uludağ üniversitesi İlahiyat fakültesini bitirdi. Aynı yıl İstanbul’a öğretmen olarak atandı.

Ümraniye ilçe milli eğitim müdürü kim oldu?

Mustafa ÖZEN – Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürü

Okan Ayhan kimdir?

2003 – 2018 yılları arasında, farklı illerde öğretmenlik, eğitim yöneticiliği yaptı. 2018 – 2022 yılları arasında, Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yaptı. 14 Ocak 2022 tarihinde Şile İlçe Millî Eğitim Müdürü olarak atandı.

Hüdai Vural nereli?

10.12.1960 yılında Antalya Korkuteli ilçesi, Leylek köyünde doğdu. İlkokulu kendi köyünde, ortaokulu Bucak Kızılkaya´da bitirdi. Liseyi o zamanki adıyla Antalya Endüstri Meslek Lisesi´nde bitirdi.

Ilçe milli eğitim müdürünün görevi nedir?

Millî eğitim müdürleri, Bakanlığın eğitim politikaları ve stratejik planlarını, mevzuat ve programlar doğrultusunda yönetmek, yönlendirmek, denetlemek ve koordine ederek etkin ve verimli bir şekilde yerine getirmek ile görevli ve sorumludurlar.

Durak Demirel kimdir?

1961 yılı Yozgat Çekerek Bayındır Hüyük doğumlu olup evli ve 3 çocuk babasıdır.Yozgat İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı, Bolu Dörtdivan İlçe Milli Eğitim Müdürü, Gebze Milli Eğitim Şube Müdürü olarak görev yapan DEMİREL, 2010 tarihinden itibaren Kartal İlçe Mili Eğitim Şube Müdürü olarak görev yapıyordu.

You might be interested:  Öğrenci Kartı Nasıl Alınır?

Şile Milli Eğitim Müdürü kim?

✨İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Levent Yazıcı Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi’nin yemek hizmeti veren Gaziosmanpaşa Küçükköy Meslekî ve Teknik Anadolu Lisemizi ziyaret ederek yemek üretim çalışmalarını yerinde inceledi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.