Yenidoğu Eğitim Kurumları Kimin?

Yenidoğu Okulları ‘Yeni Türkiye Eğitim Vakfı (YETEV)’ tarafından 2014 yılında kuruldu. Okulun sahibi YETEV’dir. YETEV ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın da kurucuları arasında olduğu ekip tarafından kuruldu.
2020 yılı itibarıyla okulumuz, Yeni Türkiye Eğitim Vakfı (YETEV) bünyesinde eğitim öğretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Yenidoğu okulları ne zaman kuruldu?

Bu durumun tersine çevrilmesi ve Türkiye’nin ilerlemesindeki esas sürükleyici gücün eğitimdeki gelişmişliğimiz olması gerektiği kanaatini taşıyoruz. Bunun sağlanması için de eğitimde değişim ve dönüşüm ile 2015 yılında Yenidoğu Okulları kurulmuştur.

Yetev okulları kimin?

Ramazan SALMAN

2004 yılında Sakarya Üniversitesi İktisat bölümünden mezun oldu. 10 yıl özel sektörde kurumsal kaynak planlama ve yönetim danışmanlığı, 2014 yılında Yenidoğu Okulları’nın kurucu genel müdürlüğünü yaptı.

Yenidoğu Bursluluk Sınavı 2022 ne zaman?

Yenidoğu Okulları Bursluluk Sınavı 2022 Detayları

Bursluluk sınavı 12-13 Şubat tarihlerinde düzenlenecek. Sınava 4, 5, 6, 7, 8, 9 ve 10. sınıf öğrencileri katılabilecek.

Safa Vakfı kime ait?

Nakşibendi tarikatının Yahyalı koluyla bağlantılı Safa Vakfı, sahibi olduğu Safa Okulları bünyesinde bir okul daha açacağını duyurdu. 2017’deki halkoylamasında evet oyu vereceklerini duyuran, bünyesinde Verenel Derneği’nin yanı sıra dergi, okul, radyo ve yayınevi barındıran ve 2020’de merkezini Ankara’ya taşıyan Safa

Çınar Koleji kime ait?

Kaymakamımız Kadir PERÇİ, İlçemiz Karşıyaka Mahallesinde yapımına devam edilen Çınar Koleji’nin sahipleri Müslüm ÇINAR ile Mahmut İNAL’ı bürolarında ziyaret etti.

Irfan okulları kime ait?

Temel faaliyeti eğitim-öğretim hizmetleri alanında kurumlar kurmak ve bu kurumları geliştirmek olan İlim Yayma Vakfı, “Anaokulundan Üniversiteye” Milli, İlmi, İrfani bir eğitim anlayışıyla 1998 yılında İrfan Okulları’nı açmıştır.

You might be interested:  Kocaeli Kent Kart Öğrenci Ne Kadar?

Doğa Koleji ne zaman açılacak?

Öğrenciler, uzun bir yaz tatilinden sonra 18 Eylül’de eğitime başlayacak. Doğa Koleji öğrencileri ve velileri; yeni dönem heyecanını paylaşmak, okullarıyla ve öğretmenleriyle tanışmak üzere 11-15 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Doğa’ya Hoş Geldiniz programında bir araya gelecek.

Yetev Genel müdür?

YETEV Okulları Genel Müdürümüz Hayati Oktay, Bilişim Garajı CEO’su Zerrin Topal ile yarının liderleri çocuklarımız için önemli

Okyanus Koleji Bursluluk sınavı ne zaman?

Okyanus Koleji 2022 Bursluluk Sınavları Detayları

Okyanus Koleji bursluluk sınavı 26 ve 27 Şubat 2022 tarihinde düzenlenecek. Sınava 4 ve 8. sınıf öğrencileri katılabilecek. Sınava en son 24 Şubat 2022 tarihinde başvurulabilecek. Sınavda başarılı olan öğrencilere %100’e varan burs imkanı sunulacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.