Youtube Premium Öğrenci Üyeliği Nasıl Yapılır?

YouTube Premium

  1. Bilgisayarınızda veya mobil web tarayıcınızda youtube.com/premium/student adresine gidin.
  2. Ücretsiz Deneyin’i seçin.
  3. Doğrulama işlemlerini SheerID kullanarak tamamlamayla ilgili adımları uygulayın.
  4. Kullanmak istediğiniz ödeme yöntemini seçin veya yeni bir ödeme yöntemi ekleyin.

YouTube Premium öğrenci için hangi belge?

Okulunuzun sunduğu öğrenci planları olup olmadığını kontrol etmek için: YouTube Premium veya YouTube Music Premium için Öğrenci Planı açılış sayfasına gidin. Ücretsiz Deneyin’i seçin. SheerID formuna okulunuzun adını yazın.

YouTube Premium öğrenci kaç kişi kullanabilir?

YouTube Premium veya YouTube Music Premium üyesiyseniz ücretli üyeliğinizin internet bağlantısı olmadan sunduğu özellikleri aynı anda 10 adede kadar cihazda kullanabilirsiniz.

YouTube Premium yıllık Nasıl Alınır?

YouTube Premium yıllık planına kaydolma

  1. Mobil veya masaüstü web tarayıcısında youtube.com/premium/annual adresine gidin.
  2. Yıllık Planı Edinin’i seçin, ardından satın alma işleminizi tamamlamak için ilgili adımları uygulayın.

YouTube öğrenci Premium ne kadar?

YouTube Premium aboneliğinin aylık bedeli hâlihazırda 16,99 TL. Aile planı için 25,99 TL, öğrenci planı içinse 9,99 TL ödemek gerekiyor. YouTube Music’in aylık abonelik ücreti ise 13,99 TL. Aile aboneliği için 20,99 TL, öğrenci aboneliği içinse 6,99 TL ödeniyor.

You might be interested:  2016 Ve 2017 Eğitim Öğretim Yılı Ne Zaman Başlayacak?

Sheerid öğrenci belgesi nasıl alınır?

Storytel web sitesine e-mail adresi ve şifrenle giriş yap. Hesabım sayfasındaki “Abonelik”e gidin. Abonelik planın yanındaki ‘Yönet’e tıklayın. Öğrenci Kimliğini Doğrula’yı ve ardından ‘Öğrenci Kimliğini Şimdi Doğrula’yı tıklayın.

Spotify Sheerid nedir?

spotify’ın öğrenci indirimini alabilmeniz için kullandığı kimlik ve uygunluk doğrulama yazılımı. öğrenci olduğunuzu kanıtlamak için e-devletten alınacak öğrenci belgesi yeterlidir.

YouTube Premium iki cihazda kullanılabilir mi?

YouTube Premium üyesi olarak, YouTube Filmler ve Programlar’daki ücretsiz filmleri reklamsız izleyebilirsiniz. Söz konusu filmleri, YouTube Premium hesabı başına aynı anda en fazla iki cihazda ve YouTube Premium aile planı başına aynı anda en fazla dört cihazda oynatabilirsiniz.

YouTube Premium tek kişilik mi?

O paketler şu şekilde: Tek kişilik bireysel abonelik paketi: 16,99 TL. 5 kişilik aile abonelik paketi: 25,99 TL. Yalnızca YouTube Müzik aboneliği (Bireysel): 13,99 TL.

YouTube Premium internet yer mi?

YouTube’un sunduğu Premium servisinin getirdiği en önemli özellik, reklamsız ve internetsiz kullanım desteği oldu. Premium aboneler, YouTube videolarını reklam gösterimi olmadan ve internetin olmadığı durumlarda da izleyebilecek.

YouTube yıllık üyelik var mı?

YouTube Premium veya YouTube Music Premium kullanmaya yeni başlayacaksanız yıllık planlara kaydolmanız mümkün olabilir. Bu, ön ödemeli ve yinelenmeyen bir üyelik planıdır. Abone olduktan sonra, 12 aylık Premium üyeliği avantajlarından planınız süresince yararlanabilirsiniz.

YouTube yıllık üyelik ne kadar?

YouTube Premium abonelik seçenekleri:

Yıllık 152.99TL. Aylık 16.99tl. Aile 25.99TL. Öğrenci 9.99TL.

YouTube Premium ödenmezse ne olur?

Sorunu 3 gün içinde düzeltmeniz gerekir; aksi takdirde Premium avantajlarına erişiminizi kaybedersiniz. 3 günlük süre içinde, aylık ödemenizi işleme almak için belirli aralıklarla tekrar deneme yaparız. 3 günün ardından ödemenizi hâlâ alamamışsak aboneliğiniz 30 gün süreyle ‘Duraklatıldı’ durumuna geçer.

You might be interested:  Öğrenci Pasaportu Hangi Renk?

1 aylık YouTube Premium kaç TL?

YouTube Premium yıllık abonelik seçeneği ise 152.99TL olarak belirlenmiş. Yıllık abonelik otomatik yenilemeli değil ve bittiğinde yeniden alınması gerekiyor. Premium için aylık abonelik şu an 16,99 TL, Music içinse aylık abonelik 13,99 TL seviyesinde yer alıyor.

Premium üyeliği ne kadar?

YouTube’taki videoları reklamsız olarak kullanıcılara sunan YouTube Premium’un Türkiye fiyatı aylık 16.99 TL olarak duyuruldu. YouTube Premium’un 5 kişiye kadar kullanım imkanı sunulan Aile paketi üyeliği ise aylık 25.99 TL olarak belirlendi.

YouTube Premium kaç ay ücretsiz?

1 aylık deneme teklifinden yararlanmak için: YouTube Premium’a ilk kez kaydoluyor olmanız veya önceki üyeliğinizi iptal etmenizin ardından 6 ay geçmiş olması gerekir. Son 12 ay içinde deneme teklifinden yararlanmamış olmanız gerekir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.