Yurt Dışına Kargo Ücreti Ne Kadar?

Yurt dışı gönderim hesaplaması bu şekilde yapılır. Almanya gibi nispeten yakın bir ülke için gönderim maliyeti aşağıdaki şekildedir: · 1 kg için kargo ücreti: 110,50 TL · 10 kg için kargo ücreti: 407,23 TL · 20 kg için belirlenmiş kargo ücreti ise: 675,14 TL’dir.
0.5 kg PTT yurt dışı kargo için 162.50 TL. 10 kg’lık bir yurtdışı kargo için 561 TL. 20 kg’lık bir PTT yurtdışı kargo içinse 1051 TL.

Türkiyeden Almanyaya kargo ücreti ne kadar?

PTT yurt dışı kargo Almanya servisinde TURPEX alanından yapılan araştırmaya göre, PTT kargo yurtdışı fiyatları aşağıdaki gibi; 0.5 kg: 91.50 TL. 10 kg: 333 TL. 20 kg: 643 TL.

Türkiyeden Amerikaya kargo ücreti ne kadar?

Amerika PTT Yurt Dışı Kargo Fiyatları 2021

5 kg: 371 TL. 10 kg: 741 TL. 20 kg: 1481 TL.

Yurtdışı kargo ücretleri neden pahalı?

Yurtdışı kargo fiyatlarını artıran en önemli etken ağırlık ve hacimsel büyüklük. Daha önce yurt dışı uçak kargo hizmetini aldınız ama şimdiye kadar gönderdikleriniz ‘tüy kadar’ hafif evraklardı. Şimdi nereden baksanız en az 15- 20 kilo ağırlığı olacak bir koli hazırlayacaksınız.

You might be interested:  Yeni Milli Eğitim Bakanı Kim Olacak?

Türkiyeden Almanyaya hangi kargo?

PTT uluslararası kargo PTT’nin, tüm dünya ülkelerine isteğe bağlı olarak gönderi yaptığı bir hizmettir. Göreceli olarak daha uygun fiyatlara sahip olan PTT uluslararası kargo hizmeti ile posta kolisi, Acil Posta Gönderisi(APG), Turpex gönderileri yurtdışına ulaştırılır.

Yurtdışına en ucuz kargo nasıl gönderilir?

Yurtdışı kargo göndermenin en ucuz yolu ise www.fast-express.com internet sitemiz üzerinden online kargo girişi yaparak en hızlı yurtdışı kargo teslimatı olarak Express yurtdışı kargo seçenegi ile Avrupa ya bir günde veya dünya üzerinde bulunan 200 ü aşkın ülkeye 3 ile 7 işgünü arasında teslimatın sağlanmasıdır.

Almanya’ya en hızlı kargo hangisi?

Türkiye’den Almanya’ya Hızlı ve En Ucuz ürünlerinizi, dökümanlarınızı, hediyelik eşyalarınız, evraklarınızı, ihraç mallarınızı yurtdışı kargo en hızlı gönderim yapmak için başvuracağınız adres Fast express Kargo’dur.

Amerikaya en ucuz kargo nasıl gönderilir?

Fast Express Kargo, yurtdışı kargo hizmetlerinizde size güvenli ve hızlı taşımanın yanında “en ucuz” desteğini de sağlar. Ürün boyutları Amerika’ya en ucuz kargo gönderiminde gönderi stratejilerinden birisidir.

PTT ile Amerikaya kargo kaç günde gider?

PTT, TURPEX hizmetiyle, gönderileri varış ülkesine göre 2 ila 3 iş günü içerisinde teslim ediyor.

15 kg kargo ne kadar tutar?

Kargo Fiyatı Hesaplama

KG/DS
2-5 17,90 TL 22,90 TL
6-10 29,90 TL 32,90 TL
11-15 36,90 TL 44,90 TL
16-20 44,90 TL 54,90 TL

PTT kargo pahalı mı?

PTT Kargo Basılmış Kağıt Gönderim Ücretinde Fahiş Artış

PTT’nin 20gr altı kayıtsız basılmış kağıt yurt içi gönderim ücreti ekim 2021 itibari ile ₺1.40 iken yeni ücret şubat 2022 itibari ile ₺5.00 olmuştur. Söz konusu zam %257 düzeyindedir.

Yurt dışı en hızlı kargo hangisi?

Fast Express Kargo şirketimiz; tüm yurtdışı gönderilerinizi en güvenli ve en kısa sürede ve uygun fiyatlandırma seçenekleri ile Yurtdışı kargo en iyisi sorusunun cevabıdır.

You might be interested:  Özel Eğitim Sertifikası Ne Işe Yarar?

PTT kargo Almanya’ya kaç günde gider?

Ülkemiz kabul yurtdışı varışlı gönderiler postaya verildiği merkezin yurtdışı alıp verme merkezimize olan uzaklığına ve tercih edilecek yollama şekline (yüzey veya uçak) göre en geç üç(3) gün içerisinde varış ülkelerine sevk edilmekte ve teslim süresi varış posta idaresinin teslim standartına göre deşiklik arz etmekte

Almanya kargo kabul ediyor mu?

Havayolu ya da karayolu üzerinden Almanya’dan Türkiye’ye farklı kargolar gönderilebilmektedir. Bir devlet kurumu olarak ayrı bir güven sağlayan PTT Kargo, kaliteli ve güvenli gönderi hizmeti sağlıyor.

PTT kargo ile Yurtdışına neler gönderilebilir?

TURPEX hizmeti kapsamında müşterilerimiz evrak, doküman, hediyelik eşya, uluslararası bedelli-bedelsiz ve geçici ihracat eşyalarını, fuar ve sergilerde tanıtılmak üzere ürün ve yayınları, hızlı ve güvenilir bir şekilde TURPEX gönderisi olarak postaya vererek yurt dışına gönderebileceklerdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.