Yurt Yönetim Personeli Ne Demek?

Yurt Yönetim Personeli Genel Müdürlükçe belirlenen görevleri yürütmek durumundadır, personelin çalışma saatlerini ise ilgili mevzuat çerçevesinde görev yapılan il müdürlükleri belirlemektedir. Yurt yönetim memurları normal çalışmanın yanı sıra nöbet usulüne göre çalışmaktadır.
Yurt müdürü; bireylerin beslenme, barınma ve diğer ihtiyaçlarının karşılandığı kamu ya da özel yurtlarda görev yapan yetkili kişidir.

KYK yönetim personeli ne iş yapar?

Öğrenci işleri biriminde görev yapan yurt yönetim mmurları yurda giriş yapacak olan öğrencilerin giriş kayıtlarını ve ayrılacak olanların çıkış kayıtlarını yapmakla, öğrencilerin devam durumlarını takip etmekle, öğrencilerin izin vb. iş ve işlemlerini gerçekletirmekle yükümlüdür.

Yurt yönetim personeli ne kadar maaş alıyor?

Engelli çocuğunuz var mı?

0 yıl hizmeti olan Diğerleri (Lise, Ortaokul veya ilkokul mezunu) – KYK Yurt Yönetim Memuru
İstihaklar Tutar
İstihaklar Toplamı 9,273.48 ₺
Kesintiler Toplamı -1,210.76 ₺
Net Maaş 8,062.72 ₺

Yurt yönetim personeli kaç puanla kapattı?

Yurt Yönetim personeli alımı başvuruları KPSS Puanı ile gerçekleştirildi. En az 60 puan ile başvuru alınmıştı. Gençlik ve Spor Bakanlığından gelen duyuruya göre, En Düşük KPSS Puanı – 60,13799 oldu.

Yurt yönetim memuru olmak için hangi bölümden alıyor?

KYK yurt yönetim memurluğuna KPSSP3 puan türünden alım yapılacak.

You might be interested:  Ümraniye Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'Ne Metro Ile Nasıl Gidilir?

KYK müdürleri ne kadar maaş alıyor?

10 Ara 2020 — Kredi ve Yurtlar Kurumu KYK’da yurt yönetim memuru olarak istihdam eden personel 2021 yılı için 3.700 TL maaş almaktadır.

Yeni memur ne kadar maaş alıyor?

Aynı dönemde SSK ve Bağ-Kur emekli aylıklarında ise yüzde 25,47 artış sağlanacak. Bu çerçevede aile yardımı ödeneği dahil en düşük memur maaşı 4881 liradan 6429 liraya, en düşük memur emekli aylığı 3276 liradan 4289 liraya yükseldi.

Asdep personeli ne kadar maaş alır?

Engelli çocuğunuz var mı?

0 yıl hizmeti olan Lisans Mezunları Aile Sosyal Destek Personeli
İstihaklar Tutar
İstihaklar Toplamı 7,357.25 ₺
Kesintiler Toplamı -977.44 ₺
Net Maaş 6,379.81 ₺

Yyp ne iş yapar?

KYK YURT YÖNETİM MEMURU NE İŞ YAPAR? Yurt yönetim memurları, KYK’ya bağlı yurtlarda çeşitli görevler almaktadır. Satın alma, öğrenci işleri, personel işleri, lojman sorumluluğu gibi alanlardan herhangi birinde görev alırlar.

Sözleşmeli yurt yönetim personeli ne zaman kadroya geçer?

Yapılacak düzenlemeyle beraber, 4 yılını dolduran sözleşmeliler kadroya geçebilecek. İller arası tayin, sağlık durumu tayini, görevde yükselme, kurumlar arası geçiş gibi bazı özlük haklarında da kısıtlamalar vardı.

GSB yurt yönetim memuru ne zaman açıklanacak?

6/6/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar çerçevesinde açılan “Sözleşmeli Yurt Yönetim Personeli Alımı” sınavına 04 – 20 Ocak 2021 tarihleri arasında başvuru yapan adayların başvuru sonuçları 22 Ocak 2021 tarihinde sonuc.gsb.gov.tr internet adresinde ilan edilmiştir.

Asdep kaç puanla kapattı?

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sözleşmeli Personel Sözlü Sınav Duyurusu

Sıra No Pozisyon Adı Sözlü Sınava Katılmaya Hak Kazanan En Düşük Puanlı Adayın KPSS Puanı
3 ASDEP (Aile ve Tüketici Bilimleri) 62,51153
4 ASDEP (Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık) 83,75541
5 ASDEP (Çocuk Gelişimi) 70,93804
6 ASDEP (Sosyoloji) 80,63848
You might be interested:  Yüz Yüze Eğitim Ortaokul Ne Zaman Başlayacak?

Yurt müdürü nasıl olunur?

Üniversitede İşletme, İktisat bölümlerini bitiren kişiler yurt müdürü olarak çalışabilir. Bu bölümlerde eğitim almak tercihe bağlıdır, yurt müdürü olarak çalışabilmek için herhangi bir eğitim zorunluluğu bulunmamaktadır. Yurt müdürü, öğrencilerin konakladığı yurtların idaresinden sorumludur.

4 B sözleşmeli personel ne demek?

657 sayılı Kanunun 4/B maddesine göre sözleşmeli personel, başlangıçta geçici, uzmanlık gerektiren işlerde sözleşmeli statüde, belirli bir süre için istihdam edilirken, 2005 yılında 5413 sayılı Kanun Hükmünde Kararname’ye eklenen hükümle Sağlık Bakanlığı’nın asli ve sürekli görevi olan sağlık hizmetleri ve yardımcı

Leave a Reply

Your email address will not be published.