Yurt Yönetim Personeli Ne Iş Yapar Maaşı?

Yani göreve yeni başlayan yurt yönetim personelleri ortalama 2 bin 500 lira civarında maaş almaktadır. Kamu kurumunda görev yapmakta olan en düşük memur maaşı 3 bin lira civarındadır. Fakat kurumlar memur alımlarını sözleşmeli statüsünde gerçekleştirdiğinden dolayı maaşlarını da kendisi belirleyebilmektedir.

Yurt müdürü ne kadar maaş alır?

10 Ara 2020 — Kredi ve Yurtlar Kurumu KYK’da yurt yönetim memuru olarak istihdam eden personel 2021 yılı için 3.700 TL maaş almaktadır.

Yönetim personeli ne iş yapar?

Yurt yönetim memurları, KYK’ya bağlı yurtlarda çeşitli görevler almaktadır. Satın alma, öğrenci işleri, personel işleri, lojman sorumluluğu gibi alanlardan herhangi birinde görev alırlar. Madde 1- Yurt müdürlüklerinde özel ve gece hizmetlerinin yürütülmesiyle ilgili usul ve esasları tespit etmektir.

Yurt müdürü ne iş yapar?

Yurt müdürü; bireylerin beslenme, barınma ve diğer ihtiyaçlarının karşılandığı kamu ya da özel yurtlarda görev yapan yetkili kişidir.

KYK nöbet defterine ne yazılır?

Devir ve teslim nöbet defterine yazılır. Nöbet defteri teslim alan tarafından yetkili mercie imza ettirilir. Nöbetçi memurluğu odasında, ayrıca kendilerine, alarm haberinin duyurulacağı kişilerin ev adres ve telefon numaralarını gösterir bir çizelge bulundurulur.

You might be interested:  2022 Öğrenci Bursu Ne Kadar Olacak?

Yurt Yönetim Memuru kaç para maaş alıyor?

Sözleşme ücreti girdiğiniz takdirde, girilen ücret üzerinden hesaplama yapılır.

Engelli çocuğunuz var mı?

0 yıl hizmeti olan Diğerleri (Lise, Ortaokul veya ilkokul mezunu) – KYK Yurt Yönetim Memuru
İstihaklar Gösterge – Oran Tutar
Ek Ödeme 80 2,535.38 ₺
Kesintiler Oran Tutar
Gelir Vergisi 15.00 % -44.16 ₺

Yurt hocaları ne kadar maaş alıyor?

Kariyerinde Maaşlar

EN DÜŞÜK ORTALAMA
Yurt Müdürü 5.440 6.650
Yurt Müdür Yardımcısı 4.580 6.890

KYK yönetim personeli ne iş yapar?

Öğrenci işleri biriminde görev yapan yurt yönetim mmurları yurda giriş yapacak olan öğrencilerin giriş kayıtlarını ve ayrılacak olanların çıkış kayıtlarını yapmakla, öğrencilerin devam durumlarını takip etmekle, öğrencilerin izin vb. iş ve işlemlerini gerçekletirmekle yükümlüdür.

Yurt yönetim personeli kimler olabilir?

KYK yurt yönetim memuru alımı için genel şartlar ise;

 • T.C. vatandaşı olmak.
 • En az lisans mezunu olmak,
 • KPSS’den en az 60 almak,
 • 65 yaşından büyük olmamak,
 • SGK’dan emeklilik aylığı almamak,
 • Görevini devamlı yapmaya engel hastalığı bulunmamak,
 • Tam zamanlı çalışmaya engel durumu bulunmamak gerekiyor.
 • Yurt yönetim personeli ne mezunu?

  GSB YURT YÖNETİM PERSONELİ BAŞVURU ŞARTLARI

  Yükseköğretim kurumlarından en az lisans düzeyinde ilgili grup için belirlenmiş bölümlerden mezun olmak. Görevini devamlı yapmaya engel hastalığı bulunmamak, Tam zamanlı çalışmaya engel durumu bulunmamak, Arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak.

  KYK Yurt Müdürü nöbet tutar mı?

  Yurt müdürün nöbet hizmetine dâhil edilebilmesi için ilgili yurt müdürlüğünde öncelikle nöbet tutacak personel sayısı üçten az olması gerekmektedir. Ayrıca o yurt müdürlüğün de uzman ve/veya araştırmacı olması halinde yurt müdürü değil bu personel nöbetçi memur sıfatıyla nöbet hizmetini yürütecektir.

  Özel yurt müdürleri ne kadar maaş alıyor?

  Özellikle özel sektörde Yurt Müdürü maaşları farklılık arz etmektedir. Yurt Müdürü maaşı en düşük 5.440 TL, en yüksek 8.080 TL arasında değişkenlik göstermektedir. En düşük ve en yüksek Yurt Müdürü ortalamasına göre Yurt Müdürü maaşı yaklaşık 6.750 TL seviyelerindedir. Bu maaş bilgileri bağlayıcı değildir.

  You might be interested:  Yurt Dışına Iş Için Nasıl Gidilir?

  Yurt Yönetim Memuru kaç puanla atanır?

  Yurt Yönetim personeli alımı başvuruları KPSS Puanı ile gerçekleştirildi. En az 60 puan ile başvuru alınmıştı. Gençlik ve Spor Bakanlığından gelen duyuruya göre, En Düşük KPSS Puanı – 60,13799 oldu.

  Sınıf defterinin en arkasına ne yazılır?

  halen resmi kurumlarda kullanılan her türlü defterde olması gereken ibare. defterin tüm sayfaları ait olduğu kurum mühürü ile damgalanarak, sayfaları numaralandırılır. en son sayfaya işbu defter x sayfadır ibaresi yazılarak, kurum müdürü tarafından bir kez daha onaylanarak, imzalanır.

  Nöbet Defteri sonuna ne yazılır?

  (8)Nöbeti sonunda nöbet defterine nöbeti süresi içindeki önemli olayları ve aldığı önlemleri belirten raporu yazar ve imzalar.Ayrıca tutanak tutulması gereken durumlarda tutanak tutar.

  Kyk Yurt izinleri aileye bildirilir mi?

  Aileye haber verilmiyordu kesinlikle. Zaten belli bir izin hakkınız var yani kullanabilirsiniz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.